Dėl padėties Ukrainoje ES užsienio reikalų ministrai skubiai renkasi į neeilinį posėdį (3)

Katerina Ašton | alternativenews.org nuotr.

Katerina Ašton | alternativenews.org nuotr.

Kovo 3 d., pirmadienį, Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius  dalyvaus neeilinėje ES Užsienio reikalų taryboje, kurios vienintelis darbotvarkės klausimas – situacija Ukrainoje.

ES Vyriausioji įgaliotinė užsienio ir saugumo politikai Ketrina Ašton (Catherine Ashton) apie skubiai šaukiamą ministrų susitikimą pranešė kovo 1 d., reaguodama į įvykius Kryme.

Pirmadienį Briuselyje vyks ir neeilinis NATO Tarybos posėdis.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

3 komentarai

 1. PЄTRVS:

  Dar tik rinksis pirmadienį… Per sekmadienį, rytinės Ukrainos sienos gali pasistūmėti iki Kijevo, o Ukraina iš viso gali nebeturėti priėjimo prie Juodosios jūros. Reikia pripažinti, kad Rusijos veiksmai yra gerai apgalvoti ir racionalūs: tiek pasirenkant operacijos laiką tiek taktiką: turbato melius capiuntur flumine pisces. Dabar klausimas ar Ukrainos valdžią uzurpavusi grupuotę pasiduos emocijoms, ar taip pat elgsis racionaliai ir darys viską, kad išsaugotų savo rytinę dalį.

 2. šerys:

  Rytų ir pietų Ukrainos gyventojai nekenčia fašistų banderininkų, užgrobusių valdžią, veja juos lauk, todėl JAV ir ES organizuotas perversmas neabejotinai sužlugs. Rusija gali gyventi be ES, o ES be Rusijos žaliavų gyventi negali.
  Obama visam pasauliui parodė, kad yra labai menkas politikas, nebesuvokiantis, kad pasaulis pasikeitė, kad JAV
  hegemonijos laikai pasibaigė kartu su jų organizuotomis arabų revoliucijomis ir ateina PAX AMERICANA ir jų “žalios makulatūros” USD griūtis.

 3. kaunas:

  Draugas SERYS mano ,kad visi teroristai…pradedant lietuvius,latvius,estus,gruzinus,cecenus,suomius,kanada,usa,japonija,prusus,rumunuslenkus…..tad ar ne pas p.Putin fasistu -sovinistu vada laikas begti per Lvovo-Lenkijos siena,kur ka tik 1banditckij kanalas parode,kad ukrainieciai bega i rus per donecka…mat sumaise kadrus ir parode Lvovo pasieni su Lenkija….ir t.t. ….nera ko i sizofrenikus Putino kreiti demesi ,o duoti draugui SERIUI atkirti….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė