Įkurta Lietuvos komunalinių paslaugų vartotojų asociacija (1)

LKPVA

LKPVA

Vasario 20 d. buvo įkurta Lietuvos komunalinių paslaugų vartotojų asociacija (LKPVA). Kaip pranešama naujosios organizacijos išplatintame pranešime spaudai LKPVA tikslas yra „integruoti komunalinių paslaugų vartotojų teises į visus ekonomikos bei komunalinių paslaugų valdymo sektoriaus sprendimus, dalyvauti rengiamuose projektuose, siekiant, kad būtų atsižvelgiama į efektyvumą, naudą bei galutinę finansinę išraišką būsimų paslaugų vartotojui, grėsmę jų saugai, ekonominiams interesams ir juos supančiai aplinkai; sekti ir kontroliuoti įgyvendinamų projektų kokybę bei efektyvumą“.

Asociacija ketina nacionaliniu ir tarptautiniu mastu vienyti komunalinių paslaugų vartotojus ir jiems atstovauti. Taip pat kelia sau tikslą skatinti Asociacijos narių veiklą bei partnerystę, kurti palankias sąlygas vartotojų ir jų organizacijų stiprėjimui, formuoti naujo tipo sąmoningą vartotojų bendruomenę, stiprinti vartotojų sąmoningumą. LKPVA sieks atstovauti vartotojų interesams ir ginti jų teises visuose teisėkūros valstybės valdymo, verslo arba ekonominės veiklos lygiuose ir visuose visuomenės sektoriuose.

Asociacija numato bendradarbiauti ir keistis informacija bei gerąja patirtimi su Europos Sąjungos vartotojų teises ginančiomis institucijomis, kurti ir įgyvendinti bendrus projektus su kitomis vartotojų organizacijomis ir visuomeninėmis organizacijomis.  „Tai, – pasak naujosios asociacijos prezidento Sauliaus Noviko, –  suteiks galimybę pritaikyti geriausią komunalinių paslaugų vartotojų teisių apsaugos praktiką Lietuvoje, vykdyti komunalinių paslaugų vartotojų teisių pažeidimų prevenciją, didinti komunalinių paslaugų vartotojų sugebėjimą priimti žiniomis pagrįstus ekonomiškai naudingus sprendimus“.

„Gerindami komunalinių paslaugų vartotojų teisių ir interesų kokybę bei apsaugą, gerinsime ir Lietuvos gyventojų gyvenimą ir tuo pačiu gyvenamąją aplinką, Vartotojiškus visuomenės įpročius keisime Tausojančiomis tradicijomis. Asociacijos devizas yra: „Apsigink pats, jei to nedaro tie, kam tai priklauso!“ – sako Saulius Novikas.

LKPVA steigėjai yra: VšĮ „Baltų Atlantida“, Ukmergės miesto bendruomenė ir Asociacija Amalių bendruomenės centras.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė