Dar vienas būdas šokiruoti – lūpų makiažas (nuotraukos) (1)

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Pirmąją Lietuvoje lūpų grimo kolekciją pristačiusi piešinių ant kūno kūrėja, vilnietė Rima Berdnikovienė įsitikinusi, jog tautiečiai neišnaudoja dar vienos galimybės išsiskirti iš minios.

„Apie lūpų grimą mažai kas yra girdėjęs. Bet tai puiki galimybė padaryti įspūdį, garsiai pareikšti tai, kaip jautiesi ir ką galvoji. Svarbu, kad lūpas „pavertus“ piešiniu nebereikia ilgai mąstyti, ką apsirengti ar kaip susišukuoti“, – su šypsena dėstė „body art“ specialistė.

Kurdama darbus, kuriuos pristatė viešai penktadienio vakarą Kaune vykusiame kitokią grožio kultūrą puoselėsiančios parduotuvės „bote bote“ atidaryme, R. Berdnikovienė sakė, jog sunaudojo ne vieną paletę specialių dažų, skirtų būtent lūpų makiažui. Ant jos, įprastai „Make up for ever“ akvarelės ir kitų reikiamų piešimui ant kūno priemonių įsigyti nėra paprasta. „O ir susikurti piešinį aplink lūpas pačiam labai sudėtinga… Reikia žinių, laiko, kantrybės. Ir po to, kai darbas baigtas, negali nei valgyti, nei gerti“, – tvirtino kūrėja.

Anot jos, pirmiausia viskas prasidėjo nuo idėjos ir dažų paieškos. Tuomet, kai buvo pasitelktos reikiamos priemonės, originalia mintimi pasidalyta su plaukų priežiūros priemonių kompanija „NOOK“ ir grožio salonu „Andrė“. Pastarojo meistrų darbas manekenėms buvo sukurti dailias, bet niekuo neypatingas, publikos dėmesio neblaškančias šukuosenas.

„Vienam įvykdyti sumanymą sunku. Juolab, kad reikėjo viską padaryti greitai. Juk manekenės negalėtų parą ištverti, kol jas ir grimuočia, ir šukuočiau“, – su šypsena sakė R. Berdnikovienė.

Pasak jos, merginos ir taip kantriai stengėsi nedaryti nieko, kas sugadintų kaskart maždaug valandą trukusį darbą. Daugelis jų po kolekcijos pristatymo grimo nenusiplovė, o išvyko namo originalių kūno puošybos sprendimų parodyti artimiesiems. Ant manekenių lūpų pristatymo vakarą „gimė“ gyvūnai – varlytės, liūtai, lapės, leopardai, bitės, pandos. Bene išskirtiniausias darbas – lūpas paversti akies vyzdžiu. Tam, kad darbas kuo labiau primintų regos organą, aplink lūpas netgi priklijuotos blakstienos. Specialistė neslėpė, jog daugelis piešinukų – „bote bote“ vadovės Monikos Butkutės idėja. Su šypsena kūrėja pasakojusi „užsidegusi“ egzotinių gyvūnų tema, kuri tiek jai, tiek M. Butkutei tapo artėjančio pavasario pranaše.

R.Berdnikovienė pasakojo, jog nusiplauti specialius grimo dažus yra paprasta. Tam tereikia vandens. Norint, kad kūriniai ant lūpų išsilaikytų ilgiau, tektų naudoti papildomas, maždaug parą piešinį išsaugančias priemones.

„Lūpos – specifinė, itin jautri kūno vieta. Piešiant aplink jas reikia elgtis atsargiau. Bet ji labai ryški, todėl nebūtina išsigrąžinti viso kūno, kad pasiektum norimo efekto“, – tvirtino autorė.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė