K. Dringelis – Lietuvos Prezidentei: Jaučiuosi didžiai apgautas ir išnaudotas (10)

Alkas.lt koliažas

Alkas.lt koliažas

Skelbiame Alkas.lt skaitytojo K. Dringelio redakcijai atsiųstą viešą laišką Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei

Prašymas

Iškilmingai paminėjęs Lietuvos nepriklausomybės dieną įsijungęs kompiuteryje www.facebook.com išgirdau Jūsų kalbą apie referendumo dėl žemės pardavimo užsieniečiams organizatorių melą Lietuvos žmonėms. Jūs taip pat paminėjote, kad Lietuvos žemės pardavimas buvo numatytas šalies stojimo į Europos sąjungą (ES) sutartyje ir kad ši sutartis įsigaliojo po referendumo, kai mes balsavome už stojimą į ES.

Aš tame referendume taip pat balsavau už stojimą į ES, bet jokios sutarties nemačiau. Mačiau ir girdėjau tik gausią agitaciją per televiziją, radiją, spaudoje kaip naudinga Lietuvai įstoti į ES. Buvo daug kalbama apie tai, kad po įstojimo į ES Lietuvos žmonės sulauks didelės finansinės paramos ir ta parama pasieks KIEKVIENĄ ir pajus KIEKVIENAS!

Jaučiuosi apgautas, kad nebuvau supažindintas su stojimo į ES sutartimi ir apie jokią žemės pardavimą užsieniečiams būtiną sąlygą nežinojau. Buvo žadėtas geresnis gyvenimas paprastam (ne elitiniam) Lietuvos piliečiui, bet jo taip pat dar nesulaukiau. Vietoje to įsigalėjo vergovė už minimalų atlyginimą, socialinė nelygybė ir neteisybė, valstybės panieka pensininkams (kuriuo ir aš kažkada tapsiu ir būsiu niekinamas).

Todėl prašau:

lrp.lt nuotr.

lrp.lt nuotr.

– Savo viešuose pasisakymuose gerb. Prezidente nesinaudoti balsavusiųjų stojimo į ES teise tam, kad niekinti referendumo dėl žemės pardavimo užsieniečiams organizatorius. Manau, kad mane, kaip ir daugelį Lietuvos piliečių apgavo ne šie, bet prieš vienuolika metų referendumo dėl stojimo į ES organizatoriai.

– Atsiprašyti viešai būsimo referendumo prieš Lietuvos žemės pardavimą užsieniečiams organizatorių (beje, aš nesu iš Jų tarpo), kad jūs suklydote kalbėdama apie Jų melą, nes melavo referendumo už stojimą į ES organizatoriai.

– Pasakykite, kada gi ta žadėta oraus ir gero gyvenimo Europos saulė nušvis paprastam Lietuvos piliečiui ir pensininkams. Juk pastarieji visą savo gyvenimą paaukojo kurdami šalies turtą (BVP), kurį sėkmingai įsisavina ir pasisavina Lietuvos elitas (na, tiesa ir Jūs gerb. Prezidente esate vargšų žmonių krauju ir prakaitu išlaikomas elitas).

Priešingu atveju būsiu priverstas kreiptis į Generalinę prokūratūrą, STT, FNTT ar dar kur nors… (jei nepadės – į tarptautines organizacijas), kad būtų pradėtas tyrimas dėl Lietuvos stojimo į ES teisėtumo, balsuoti turinčių teisę piliečių papirkinėjimu alumi ir skalbimo milteliais, nes jaučiuosi didžiai apgautas ir išnaudotas.

Prašau mano prašymus suprasti ir patenkinti, o apie rezultatus informuoti raštu.

Lietuvos pilietis K. Dringelis

2014 02 17, Lietuva

Kategorijos: Laiškai Alkui, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

10 komentarų

 1. laiškai:

  Puikus tekstas. Siųskime kopijas Grybauskaitei tiesiai šiuo adresu

  http://www.president.lt/lt/laiskas_prezidentui2.html

  Tik man iškilo problema, nes pati balsavau prieš stojimą į ES. Teks apie tai laiške papildomai informuoti 🙂

 2. Kaimo zmogus:

  Idomu, ka pilietis padare del saves, del geresnio, oresnio savo gyvenimo? Dalyvavo es programose paramai gauti? Lanke nemokamus kursus issilavinimui, naujoms zinioms gauti? Kure versla, realizavo idejas? Ar tiesiog ant sofutes LNK ziuredamas tikejosi oriai ir gerai gyventi..?

  • G pavardės nesakysiu:

   Dirbo. Kol geriau nusipelnę gyventi geriau projektus rašė.

  • Kęstutis Dringelis:

   Paieškok internete mano vardu parašytus straipsnius. Gal rasi informacijos apie tai, kaip aš mokinu finansinio raštingumo žaidžiant žaidimą “Pinigų srautas”. Gal tada suprasi kokius darbus dirbau visus tuos metus. O apie mano verslumą ir finansinį išsilavinimą tegul mano kolegos, bendruomenė ir verslininkai, kurie kartais mane samdo (šalia pagrindinio darbo) galėtų daugiau pasakyti. Tiesa, aš kai kuriuose straipsniuose remiuosi ir finansiniais skaičiavimus. Tiesa, netrukus turi pasirodyti dar vienas konkretesnis laiškas. Skaityk kaimieti, gal suvoksi kas yra finansinis raštingumas! 😉

 3. Getautas:

  Pagal referendumo įstatymą visa agitacija turi būti nutraukiama diena prieš referendumą ir referendumo metu. Bet šio įstatymo punkto buvo visiškai nepaisoma. Labiausiai įsiminė E.Jakilaitis, kuris net antrąją referendumo dieną per TV daug kartų kvietė žmones ateiti ir balsuoti už stojimą į ES.

 4. Gediminas:

  Šalia gerbiamo K Dringelio pasirašau ir aš,o tiksliau turėtu pasirašyti visi kam tikrai brangi Lietuva, lietuvių Tauta,kurie pasiryže tarnauti ne Briuseliui,Vašingtonui ar Maskvai,bet savo Tėvynei LIETUVAI !!!
  Gerb, K Dringeli.aš prie Jūsų inciatyvos pasduoti juos į teismą prisidedu mano e. paštas;gediminask@sbcglobal.net , tel. 864614894

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė