Jaunieji konservatoriai suskubo parodyti pilietiškumą, tiesa – atsiskyrę (34)

Kovo 11 eitynės. A.Rasakevičiaus nuotr.

Kovo 11 eitynės | alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Sostinės savivaldybės administracija kovo 11-ąją leido Gedimino prospektu žygiuoti ir tautininkams, ir jauniesiems konservatoriams.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Danuta Narbut abiem eitynių rengėjams leidimus išdavė vasario 18 dieną.

Jaunųjų konservatorių lygai leista 12.30–13 val. organizuoti jaunimo eitynes, skirtas Kovo 11-ajai paminėti. Jų dalyviai eis nuo Nepriklausomybės aikštės Gedimino prospekto važiuojamąja dalimi iki Vinco Kudirkos aikštės, toliau – Gedimino prospekto šaligatviais iki Katedros aikštės.

Organizatoriai įpareigoti eitynes pradėti tik po to, kai iš Nepriklausomybės aikštės (Gedimino prospektu Katedros link) pražygiuos Lietuvos kariuomenės orkestras ir Garbės sargybos kuopos kariai;

Tuo metu Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos pirmininkui Juliui Pankai ir Lietuvių tautinio centro pirmininkui Ričardui Čekučiui leista 15–18 val. rengti patriotinių jėgų eitynes „Tėvynei“. 15 val. kolona turėtų būti suformuota Rotušės aikštėje ir formuoti koloną, o 16 val. lydima motociklininkų ji eitų Vokiečių gatvės neporiniais skaičiais pažymėtų pastatų pusės dalimi ir Vilniaus gatve, toliau – Gedimino prospektu. Nuo sankryžos su Vilniaus gatve leisti prisijungti automobiliui su garsiakalbiu. Ši kolona žygiuotų iki Nepriklausomybės aikštės, kur numatyta giedoti Lietuvos himną ir sakyti kalbas.

Šios akcijos rengėjai įpareigoti užtikrinti, kad eitynių metu nebūtų kurstoma nesantaika, tautinė, rasinė ar kitokio pobūdžio diskriminacija, nebūtų keliama grėsmė valstybės ar visuomenės saugumui, žmonių sveikatai ar gyvybei bei atliekami kiti teisės aktams ir viešajai tvarkai prieštaraujantys veiksmai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė