Z.Vaišvila: Kviečiu visus atsigręžti į Sąjūdžio vertybes, mūsų visų Tiesą (12)

Zigmas Vaišvila |Alkas.lt nuotr.

Zigmas Vaišvila |Alkas.lt nuotr.

Su vasario 16-ąja! Stiprybės ir susitelkimo!

Prezidentė ir Ministras Pirmininkas Tautą pasveikino pareiškimu, kad Tautos valia jiems nesvarbi. Jie bijo net mūsų Tautiškos giesmės žodžių! Mes atsakykime tuo, ko jie labiausiai bijo – Tiesa ir susitelkimu. Kviečiu visus atsigręžti į Sąjūdžio vertybes, mūsų visų Tiesą.

Prisiminkime Tautos atgimimą ir Sąjūdžio, sujungusio Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją, vertybines nuostatas. Kviečiu ir Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Seimo narius, 1989 m. vasario 16-ąją Kaune paskelbusius Nepriklausomybės deklaraciją ir tą patį vakarą prie Laisvės paminklo prisiekusius Lietuvai gerbti Tautos valią, prisiminti ne tik Atgimimo laikus, bet Sąjūdžio vertybines nuostatas.

Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio iniciatyvinės grupės klubas prieš penkerius metus 2009 m. vasario 9-ąją paskelbė Sąjūdžio vertybinių nuostatų deklaraciją. Lyg šiandien būtų rašyta. Paskaitykime ją šventišką dieną. Ir ne tik prisiminkime mūsų vienybės laikus, bet atsakykime valdžiai mūsų susitelkimu!

Pagarbiai, Lietuvos persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys
Zigmas Vaišvila

Kategorijos: Laiškai Alkui, Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

12 komentarų

 1. Nagi:

  Gerai ištreniravo šį špicą Kremlius, loja net Lietuva skambą. Kada jis užsikimš šis buvęs aktyvus komsomoleca ir KGB generolų draugas? Zigmuti visi netilpsite ant vienos prezidentinės kėdės, jos nori ir Paulauskai ir Paksius ir jie taip pat tikisi susirinkti runkelių ir oligarchų balsus kaip ir tu į juos taikaisi. Patikėk visiems runkelių balsų neužteks, o žmonės už jus nebalsuos, juk ne visi runkeliai yra murziniai ar loboviniai/

 2. Sveikinu:

  Su Vasario 16-aja, gerb Vaišvila. Dabar, kaip niekada, reikalinga vienybė. Daugelis palaiko Jūsų kandidatūrą į prezidentus, kiti turi kitų nuomonių. Manyčiau, kad svarbiausia yra tautai įsipareigojusiems žmonėms susitarti ir iškelti vieną. Vien tas jau būtų nemaža pergalė. o laimėjus galutinę, darbo atsirastų visiems,

 3. Gražina:

  Su Vasario 16 gerb. Zigmai!
  Pagarba Jums už žmonių tautinį švietimą ir tarnavimą Lietuvai!

 4. Su švente:

  visus visus, Z.Vaišvilą , Lietuvos piliečius ir net jos atplaišas.
  Užjaučiu tokius dundukus kaip Nagas -niekada nepataiko į temą – šiandien reikia sveikinti ir džiaugtis švente , bet nesikeikti . Nueitum pas psichologą , gal kokių raminamų išrašytų…

 5. as:

  Kvieciu ir laukiu kol Vaishvila ishsikels savo kandidatura. apklausos rodo kad jis taptu pagrindiniu konkurentu grybcei- tai kodel neishsikelt ir nuo kalbu pereit prie darbu!

 6. slenkstis:

  Su Vasario- -ta visus geros valios žmones.Gerb.gmai,laukiam.

 7. slenkstis:

  atsiprašau,pasitaisau:.
  Su Vasario 16-ta visus geros valios žmones.

 8. Sveikinu:

  Sveikinu Gerb. Zigmą Vaišvilą ir visus tautiečius su Vasario 16-ąją! Vienybės ir ryžtingų sprendimų vardan Lietuvos!!!

 9. Amelija:

  Prezidento rinkimuose 0,7 proc. balsų garantuota!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė