Z.Vaišvila: Kviečiu visus atsigręžti į Sąjūdžio vertybes, mūsų visų Tiesą (12)

Zigmas Vaišvila |Alkas.lt nuotr.

Zigmas Vaišvila |Alkas.lt nuotr.

Su vasario 16-ąja! Stiprybės ir susitelkimo!

Prezidentė ir Ministras Pirmininkas Tautą pasveikino pareiškimu, kad Tautos valia jiems nesvarbi. Jie bijo net mūsų Tautiškos giesmės žodžių! Mes atsakykime tuo, ko jie labiausiai bijo – Tiesa ir susitelkimu. Kviečiu visus atsigręžti į Sąjūdžio vertybes, mūsų visų Tiesą.

Prisiminkime Tautos atgimimą ir Sąjūdžio, sujungusio Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją, vertybines nuostatas. Kviečiu ir Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Seimo narius, 1989 m. vasario 16-ąją Kaune paskelbusius Nepriklausomybės deklaraciją ir tą patį vakarą prie Laisvės paminklo prisiekusius Lietuvai gerbti Tautos valią, prisiminti ne tik Atgimimo laikus, bet Sąjūdžio vertybines nuostatas.

Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio iniciatyvinės grupės klubas prieš penkerius metus 2009 m. vasario 9-ąją paskelbė Sąjūdžio vertybinių nuostatų deklaraciją. Lyg šiandien būtų rašyta. Paskaitykime ją šventišką dieną. Ir ne tik prisiminkime mūsų vienybės laikus, bet atsakykime valdžiai mūsų susitelkimu!

Pagarbiai, Lietuvos persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys
Zigmas Vaišvila

Kategorijos: Laiškai Alkui, Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė