Ar bus vienas nesisteminis kandidatas Prezidento rinkimuose? (191)

Ar bus vienas nesisteminis kandidatas Prezidento rinkimuose? | feisbuko nuotr.

Ar bus vienas nesisteminis kandidatas Prezidento rinkimuose? | feisbuko nuotr.

Vilniuje vasario 13 d. įvyko Nepriklausomybės akto signatarų Zigmo Vaišvilos ir Rolando Paulausko susitikimas. R. Paulauskas, tą pačią dieną įsiregistravęs Respublikos Prezidento politinės rinkimų kampanijos dalyviu, patvirtino, kad po gauto rinkėjų pasiūlymo jis negali trauktis ir ketina kandidatuoti į Prezidento postą. Todėl jo rinkimų štabas sieks surinkti 20 000 piliečių parašų šiai iniciatyvai paremti. R. Paulauskas pakvietė Z. Vaišvilą į jo rinkimų komandą.

Pasak Z.Vaišvilos, R. Paulauskas pažymėjo netikintis galimybe sutarti su kitais galimais kandidatais dėl galimo vieno nesisteminio kandidato.

„Kitų variantų vienijimuisi R. Paulauskas neaptarinėjo, nes jų nemato, išskyrus veiksmų derinimą ir galimą jo atsitraukimą po parašų surinkimo, atsižvelgiant į rinkimų kampanijos eigą“, – po pokalbio su R.Paulausku www.alkas.lt portalui pažymėjo Z.Vaišvila.

Z.Vaišvila sakė, kad susitikimo metu buvo diskutuojama apie R. Paulausko kaip kandidato į Lietuvos prezidentus pagrindines programines nuostatas ir tikslus. R.Paulauskas pažymėjo, kad yra išsikėlęs tikslą skleisti visuomenei kitokią, nei šiuo metu bandoma oficialiai žmonių sąmonėje įtvirtinti, nuostatą apie Lietuvos viziją ir Europos integracinius procesus, rekomendavo susipažinti su internete paskelbtomis jo paskaitomis ir diskusijomis.

Z. Vaišvila pastebėjo, kad būtina atkreipti dėmesį ir į kitus mūsų valstybės raidos aspektus, o būtent į tuos, kuriuos jis buvo aptaręs vasario 13 d. savo spaudos konferencijoje Seime. Z. Vaišvilos nuomone, būtina aiški ir tvirta kandidato į Prezidentus nuomonė ir dėl padėties teisėsaugoje, kuri yra griaunama ir tapo valstybę užvaldžiusių asmenų aptarnavimo įrankiu. Būtent šių programinių aspektų R. Paulausko prisistatyme Z. Vaišvila teigė pasigedęs.

Nors susitikimo metu konkrečių susitarimų nebuvo pasiekta, Z. Vaišvila pakvietė R. Paulauską dalyvauti diskusijoje šiais klausimais vasario 17 d. www.ekspertai.eu portalo rengiamoje televizijos laidoje. Į šią laidą kviečiami ir Naglis Puteikis bei Bronius Ropė.

Š.m. vasario 13 d. spaudos konferencijoje Seime „Valstybės ir Tautos apsisprendimo metas“  Z.Vaišvila kreipėsi į 2014 m. Respublikos Prezidento rinkimų būsimus galimus kandidatus Naglį Puteikį, Liną Balsį, Bronį Ropę ir Rolandą Paulauską iki kitos savaitės pradžios apsispręsti ir rasti sprendimą dėl vieno nesisteminio kandidato. Su N. Puteikiu Z. Vaišvila šia tema diskutavo praėjusią savaitę.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė