VRK skelbs sprendimą dėl žemės referendumo (tiesioginė transliacija) (34)

„Už teisę į referendumą!“ | Alkas.lt koliažas

„Už teisę į referendumą!“ | Alkas.lt koliažas

Vasario 12 d. 15 val. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) pavakarę rinksis į posėdį kuriame turės paskelbti ar referendumo dėl draudimo parduoti žemę užsieniečiams iniciatyvinei grupei pavyko surinkti reikiamus 300 tūkstančių rinkėjų parašų.

Nors VRK posėdžio darbotvarkėje klausimas „Dėl piliečių reikalavimo paskelbti privalomąjį referendumą“ įrašytas pirmuoju, tačiau skliausteliuose nurodyta, kad šis klausimas bus svarstomas tik 17 val.  Kai kurie iniciatyvinės grupės nariai yra įsitikinę, kad taip bandoma suklaidinti gausius iniciatyvinės grupės palaikytojus, kurie ketina pradėti rinktis prie VRK būstinės Vilniuje jau 14 val.

VRK atstovas Rokas Stabingis teigia, kad klausimą dėl referendumo surengimo nuspręsta nukelti į VRK posėdžio pabaigą, esą tam, kad suspėtų atvykti norintys jame dalyvauti referendumo iniciatoriai.

„Trečiadienį VRK priims labai svarbų sprendimą, todėl posėdyje ketina dalyvauti visa Referendumo Iniciatyvinė grupė. Gal būtų įmanoma, kad bent koks 1000 žmonių palydėtų Iniciatyvinę grupę į VRK?  Ir tai būtų ne susirinkimas, ne mitingas ir net ne piketas o  tiesiog, draugiškos, kaimyniškos palydėtuvės?“ — svarsto žemės referendumo iniciatyvinės grupės  narys ir koordinatorius, Tautininkų sąjungos pirmininkas Julius Panka.

Priminsime, kad referendumo iniciatyvinės grupės paskutinį paketą patikslintų parašų  reikalingų referendumui surengti VRK įteikė sausio 29 d.. J.Panka teigė, kad referendumui surengti reikiamas 300 000 parašų skaičius yra viršytas ne mažiau kaip tūkstančiu parašų.

Žiūrėkite posėdžio tiesioginę transliaciją (veiks nuo 15 val.):

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

34 komentarai

 1. Tomas:

  Vakar mačiau besimaivantį prieš kameras Sūbingį ir tokį šleikštulį patyriau – nors eik ir tvok su plytgaliu į marmūzę
  konservatoriniam niekšui.

 2. deja:

  valdžiažmogiai vėl ir vėl parodo , kaip negerbia Lietuvos piliečių ir jų valios. Todėl turime priminti jiems apie save . Tik taip anie atsibus. Būtina ateiti ir paskanduoti , padainuoti.

 3. Europa Tai Jėga:

  Alkas tapo stribų prieglauda, jų pagrindinis darbas loti ant ES ir Lietuvos. Kur žiūri Alko redakcija? Kodėl leidžia laisvai reikštis antidemokratiniams elementams? Draugas Lyvis parekomendavo ir mes su kolegomis iš Žmogaus Teisių ir Tėvynės Partijos nutarėme kreiptis į Konstitucinį Teismą reikalaudami patraukti baudžiamojon atsakomybėn prorusiškus Alko komentatorius ir nubausti juos visu Europinės teisės griežtumu.

  Putinfašistinės padugnės, stribai ir stribukai nemiega dieną ir naktį, pyla purvą and prezidentės, mylimos partijos ir visko kas pažangu-vakarietiška. Gavę judo 30rublių perką bambalį (ne euro alaus) ir geria dainuodami fašistines stribų dainas.

 4. Nepolitikas:

  Taip, ir aš ateisiu… iki

 5. Europa Tai Jėga:

  Artėjant prezidento rinkimams iš visų kampų pradėjo lysti violetinės patvorio žiurkės galasdamos dantis ir nagus prieš mūsų Prezidentę ir konstitucinį teisėtumą. Šie kriminaliniai antivalstybiniai elementai remiami oligarchų ir galimai Rusijos, siekia nuskurdinti valstiečius ir pigiai iš jų susipirkti žemes kad Putinas galėtų dislokuoti ten savo raketas. Žemgrobiai-referenDūmo organizatoriai parazituojantys visos liaudies saskaita siekia vėl atstatyti kolūkius kad galėtų iščiulpti iš darbo žmogaus paskutinį kraujo lašą.

  • Nepolitikas:

   Jo, jo ….„Dirbu tik Jums. Atsakinga tik Jums. Su manimi tik Jūs – Lietuvos žmonės, todėl kiekvieno parama man – labai svarbi“ …. na kas taip rašo „facebooke“? 🙂 )))

  • medus:

   Artėjant rinkimams prasidėjo didžiulė Lietuvą užgrobusios oligarchinės gaujos kampanija “Parduokime Lietuvą”. Tarp jų, be abejo, veikia samdyti komentatoriai, kurių tikslas yra garbinti monarchę ir Lietuvos piliečius toliau programiškai vaizduoti kaip Lietuvos priešus, o Lietuvą pardavusią prezidentę – kaip gelbėtoją.

   Būtų juokinga, jei nebūtų liūdna dėl šios prezidentės “valdymo epochos” metu visiškai sunaikintos Lietuvos, užrobtos teisinės sistemos, sumindytos Konstitucijos, išugdytos telefoninės teisės, parodomosios demagogijos, apgailėtinų “rusai puola” spektaklių, savo Tautos baimės, piliečių žeminimo ir niekinimo, nevykdomo įvykusio referendumo, neleistino valstybės suvereniteto atidavinėjimo, nuskurdintų ir badu marinamų pensininkų, per snorus apvogtų piliečių ir praskolintos valstybės… ir t.t. Pagaliau – žemgrobių, užsigrobusių Lietuvos žemes ir laukiančių, kada galės jas parduoti užsienio valstybių piliečiams už 30 sidabrinių.

   Bet šioje kovoje gera žinia ta, kad ši demagogija tiesiog nebeveikia ir vis daugiau žmonių pradeda matyti, kas Lietuvoje iš tiesų vyksta. Kaip sakiau, antireklama irgi yra reklama, taigi viskas į gera.

  • aladinas:

   Europa Tai Jėga įsikąsk į šikinę… smagiau bus

  • Sėlis:

   Gerai varote, taip ir toliau. 🙂 Matosi, kad daug kas nesupranta sarkazmo ir pakibo. 😀 Puikus trolis.

 6. Vytautas iš Šlavėnų kaimo:

  O kaip reikia? Referendumo nereikia? Tai ir nebus. Praktika patvirtinta ir įsisavinta dar nuo sssr laikų.
  Tačiau yra ir kitas scenarijus. Vieno balso persvara balsuojama, kad parašų “trūksta”. Tada Vaigauskas atsistatydina, tuo bent reabilituodamas savo [galimai?] ankstesnius viražus.

 7. pensininkas:

  Jei Referendumo klausimo pristatytojas VRKomisijoje yra eurofilas Rokas Stabingis, tas nieko gero Lietuvos žemei nežada. Iždavikų visuomet būdavo.

 8. wikswa:

  LAIKAS RINKTI PARAŠUS DĖL EURO ĮVEDIMO !!!

 9. europa tai jėga atsako ugnis:

  Atsakysiu Laisvūno Šopausko išsamios analizės išvada: “įtikinamesnis bei geresnis yra toks paaiškinimas: išvardintų sambūrių dalyviai yra ne marginalai ir keistuoliai, o normalūs savo valstybe ir jos realiomis problemomis susirūpinę piliečiai, kurie yra patriotiški ir konservatyvūs, o pažiūrų ir interesų panašumas skatina atskirus sambūrius telktis į platesnį judėjimą; tariama jų prorusiška pozicija tėra konservatorių demagogija.Vienas iš jų yra visuotinai žinomas „centro dešinės“ partijų oportunizmas, pasiekęs tokį lygį, jog daugelio Vakarų šalių rinkėjai įžvelgia rimtą pagrindą abejoti, ar tos partijos vis dar tebėra dešiniosios, vis dar tebėra konservatyvios, ar joms rūpi valstybė, ar jos tebesilaiko nors kokių principų ir tebeturi nors kokių idėjų? O gal iš šių partijų teliko sambūriai asmenų, kurie nebeturi jokių idėjų ir principų, jokios atsakomybės, gal vienintelis juos telkiantis principas yra noras būti valdžioje? O „centro dešinės“ nuosmukis yra ne kažin kokių radikalų veiklos ir ne Putino intrigų, bet pačios „centro dešinės“ degradavimo pasekmė.Pasistengę į bet kurį iš jų pažvelgti objektyviai pamatysime rimtas, be to, sistemines, ne epizodines, valstybės ir teisėsaugos problemas, o ne „radikalių tinklų“ steigimą vadovaujant Latvių gatvėje įsikūrusiems šnipams.Konservatoriai netiki jokių radikalių socialinių eksperimentų sėkme ir kad „laisvosios rinkos“ bei ES kaip federacinės valstybės projektai yra ne kas kita, kaip radikalūs socialiniai eksperimentai?Konservatorių partijos, ir kitų sisteminių partijų cinizmas ir oportunizmas yra toks akivaizdus, kad jo niekaip nepavyks paslėpti nei rūpestingai puoselėjant įvaizdį, nei konstruojant sofistines koncepcijas, nei gąsdinant tariamomis grėsmėmis. Daugelio Vakarų valstybių „centro dešinės“ partijos jau spėjo įsitikinti labai paprastu dalyku: jei nenori, kad piliečiai politikų nelaikytų cinikais, oportunistais ir sukčiais, reikia tiesiog tokiems nebūti; priešingu atveju visuomenė iškels kitus politikus.”

 10. europa tai jėga atsako ugnis:

  Cituoju skaitytojo taikliu komentaru, kad “mūsų gerbiama valstybės Prezidentė, kuri geriausiai įkūnyja rusiškojo konservatyvizmo programą, nes iš komunistės pasivertė į kategorišką konservatyvią Ledy ir savo elgesiu iš esmės tik didina visuomenės nepasitenkinimą eurovertybėm.”

 11. tampax'as:

  atidėjo politiniai sukčiai iki pirmadienio…

 12. Tai yra pasityčiojimas iš mūsų visų, nervų tampymas ir kantrybės išbandymas. Bet ką gali padaryti?

 13. ugnis - visiems valdžiažmogiams ir jų klapčiukams:

  Cituoju labai protingą skaitytojo komentarą, kad :”Eilinį kartą pasitvirtina dėsnis, kad istorija vystosi spirale. Nuo 1988-90m praėjo ketvirtis amžiaus ir mes vėl ten pat. Labai gerai pamenu tą laiką (turiu išsaugojęs to meto spaudą nuo Sąjūdžio žinių, Gimtojo krašto iki Tiesos ir Pravdos). Kuo tik tada mūsų negąsdino vienintelės ir neklystančios, geriausiai viską žinančios partijos sekretoriai, instruktoriai, propagandistai, lektoriai ir kiti Maskvos pakalikai ir vietiniai suskiai. Iškelsite trispalvę – bus blogai, užsiminsite apie nepriklausomybę visus uždarys, atsiskirsite – nusprogsite iš bado. Prisimenate, net pats Gorbačiovas buvo atvažiavęs mūsų gąsdinti ir įkalbinėti. Ar išsigandome? SSSR buvo gerokai galingesnė nei dabar Lietuvoje valdžią uzurpavusi partijų grupuotė. Jeigu būtume klausę tokiu ” ale” sinkevičių, satbingių, udrių, birmontų, kubilų ir butkevičių, tai dar ir dabar tebediskutuotume apie “ekonominį savarankiškumą SSSR ribose”. Nepabūgome, atsilaikėme. Todėl dabar Lietuvos valstybė yra nepriklausoma demokratinė respublika,Lietuvos valstybę kuria Tauta. Suverenitetas priklauso Tautai ir Niekas negali varžyti ar riboti Tautos suvereniteto, savintis visai Tautai priklausančių suverenių galių.””Atėjo laikas atsakyti už savo velniškus darbus”.

 14. aladinas:

  šituos kugelius laikas vaikyti su pagaliais. Laikas į gatvę valdžiagyviams per daug taukų apaugo užtenka čia su jais terliotis…

 15. ugnis:

  “Visuomenė nepareikalavo atgailos iš tų komunistinių velnių. Jiems buvo viskas atleista, nes jie lyg tai suspėjo į tą jau važiuojantį tautos išsivadavimo traukinį, ir atrodė, kad jie yra su tauta. Kur tau. Jiems buvo atleista, nebuvo jokios liustracijos ir štai tie patys komunistiniai velniai vėl kibo daryti savo velniškus darbus. situacija su referendumu ir kaukė nukrito. Nebeliko krikščionio, o atsivėrė šnypščianti neapykanta fizionomija, įžūliai demonstruojanti savo komunistinį-fašistinį požiūrį į tautos interesus. Išeina taip, kad teisingi yra mūsų bočių pasakyti žodžiai: “Nesitaikstyk su blogiu, kitaip, blogis paliktas nenubaustas dauginasi, o kaltė guli ant to, kuris paliko jį nenubaustą”. Ir manau, jie laukia šitos bausmės, o kad ilgai sulaukti negali, tai dėl tos priežasties, galimai, tas pilnas neapykantos šnipštimas tautos interesų atžvilgiu.”

 16. aladinas:

  gali labai daug. gali duoti į snukį tokiem kai zenius, galima nušluoti rinkimuose, kad nei kvapo neliktų, galų gale vadovaudamiesi kONSTITUCIJOS 3 STRAIPSNIU GALIMA JUOS VISUS IŠVAIKYTI o vėliau ir teisti kaip tautos galių uzurpatorius ir asmenis sulaužiusius priesaiką ir veikusius prieš Tautos valią. Jie šitie valdžios partazitai engiantys mus turi pajusti baimę pajusti Tautos kviepavimą už nugaros baimę dėl savo ateities ir net ….

 17. diedukas Anūpras:

  O aš, diedelis, taip rokuoju, kad Landsbergį Tauta minės piktuoju, nes tas kurs žydui bočių žemę išpaduoda, pyragų
  nebragaus, o žiaumos duoną juodą.

 18. bus:

  Pirmadienį LT feodalai paskelbs galutinį nuosprendį baudžiauninkams.Bjauru

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė