VRK skelbs sprendimą dėl žemės referendumo (tiesioginė transliacija) (34)

„Už teisę į referendumą!“ | Alkas.lt koliažas

„Už teisę į referendumą!“ | Alkas.lt koliažas

Vasario 12 d. 15 val. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) pavakarę rinksis į posėdį kuriame turės paskelbti ar referendumo dėl draudimo parduoti žemę užsieniečiams iniciatyvinei grupei pavyko surinkti reikiamus 300 tūkstančių rinkėjų parašų.

Nors VRK posėdžio darbotvarkėje klausimas „Dėl piliečių reikalavimo paskelbti privalomąjį referendumą“ įrašytas pirmuoju, tačiau skliausteliuose nurodyta, kad šis klausimas bus svarstomas tik 17 val.  Kai kurie iniciatyvinės grupės nariai yra įsitikinę, kad taip bandoma suklaidinti gausius iniciatyvinės grupės palaikytojus, kurie ketina pradėti rinktis prie VRK būstinės Vilniuje jau 14 val.

VRK atstovas Rokas Stabingis teigia, kad klausimą dėl referendumo surengimo nuspręsta nukelti į VRK posėdžio pabaigą, esą tam, kad suspėtų atvykti norintys jame dalyvauti referendumo iniciatoriai.

„Trečiadienį VRK priims labai svarbų sprendimą, todėl posėdyje ketina dalyvauti visa Referendumo Iniciatyvinė grupė. Gal būtų įmanoma, kad bent koks 1000 žmonių palydėtų Iniciatyvinę grupę į VRK?  Ir tai būtų ne susirinkimas, ne mitingas ir net ne piketas o  tiesiog, draugiškos, kaimyniškos palydėtuvės?“ — svarsto žemės referendumo iniciatyvinės grupės  narys ir koordinatorius, Tautininkų sąjungos pirmininkas Julius Panka.

Priminsime, kad referendumo iniciatyvinės grupės paskutinį paketą patikslintų parašų  reikalingų referendumui surengti VRK įteikė sausio 29 d.. J.Panka teigė, kad referendumui surengti reikiamas 300 000 parašų skaičius yra viršytas ne mažiau kaip tūkstančiu parašų.

Žiūrėkite posėdžio tiesioginę transliaciją (veiks nuo 15 val.):

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė