Garsus aktorius R.Cicėnas rudenį lietuvius virkdys iš juoko: režisuoja komediją „0 sveikų. Filmas“ (0)

Ramūnas Cicėnas su kūrėjų komanda | V.Buivydės nuotr.

Ramūnas Cicėnas su kūrėjų komanda | V.Buivydės nuotr.

Šiemet lietuviško kino mylėtojų laukia mažiausiai dvi intriguojančios naujienos. Pats puikiai juokingus vaidmenis kuriantis teatro, kino ir televizijos aktorius Ramūnas Cicėnas šiuo metu dirba su nauja lietuviška komedija „0 sveikų. Filmas“. Aktoriaus režisuojamas, iki ašarų juoktis priversiantis filmas šalies kino teatrus pasieks jau šį rudenį.

Kad jo laukti neprailgtų, R. Cicėnas žiūrovus juokins ir dabar. Jau kovo 17 dieną interneto svetainėje bus pradėtas rodyti pirmasis Lietuvoje interaktyvus serialas „0 sveikų“. Linksmo ir žaismingo siužeto serialas iš kitų išsiskirs tuo, kad kiekvieną kartą žiūrovai galės pasirinkti tolimesnę jo eigą – tiek naujos serijos pradžioje, tiek viduryje ir pabaigoje.

Kuriant „0 sveikų. Serialą“ ir „0 sveikų. Filmą“ R. Cicėnui talkina bičiuliai iš garsaus improvizacijos teatro „Kitas kampas“ bei žinomi radijo chuliganai – „Radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. Naujojo serialo ir būsimo filmo scenarijai buvo patikėti talentingam jaunosios kartos režisieriui Tadui Vidmantui,  sukūrusiam garsiąsias mineralinio vandens reklamas ir išpopuliarinusiam Sauliaus Poškos personažą. Serialo ir filmo sukūrimą inicijavo ir organizuoja „Unusual Projects“.

Komedijoje „0 sveikų. Filmas“ susipažinsite su trimis draugais – Kirilu (vaidina aktorius Daumantas Ciunis), Pūkiu (Audrius Bružas) ir Žvėrimi (Mantas Vaitiekūnas). Visi trys gyvena Žvėries bute, kurį jis, kartu su krūva pinigų, paveldėjo iš savo itin turtingo senelio.

Filmo kūrėjai garantuoja, kad nuolat šmaikščiose ir netikėtose situacijose atsidursiančius bičiulius pamėgsite ir pamilsite dar iki komedijos premjeros – sekdami jų nuotykius „0 sveikų. Seriale“. Nuotaikingo veiksmo sūkuryje dažniausiai atsidurs naivuolis Pūkis, niekaip negalintis prisipažinti Gertrūdai (Oneida Kunsunga) ją mylįs. Stebėdami Kirilo, Pūkio ir Žvėries nuotykius lengvai atpažinsite ir dabartines Lietuvos aktualijas.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė