D.Grybauskaitė prašo pinigais paremti jos rinkiminę kampaniją (19)

„Facebook“ nuotr.

„Facebook“ nuotr.

Prezidento rinkimuose antros kadencijos sieksianti Dalia Grybauskaitė pirmadienį paprašė žmonių pinigais paremti jos rinkimų kampaniją. Šią žinią ji paskelbė savo socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje.

Ne sunku įžvelgti, kad kandidatė į prezidentus pasinaudojo tuo faktu, jog ji save kelia, kaip nepartinę, o partijos (kurios visuomenėje yra vertinamos labai neigiamai) yra finansuojamos iš valstybės.

„Nusprendžiau vėl dalyvauti Lietuvos Prezidento rinkimuose. Noriu ir privalau padėti Lietuvai tapti sąžiningų žmonių galimybių šalimi. Kad Lietuva neišsivaikščiotų, kad mūsų laisvė ir gerovė nebūtų išvogta ar išmainyta.

Būsiu savarankiška ir nepartinė kandidatė, todėl jokio biudžetinio finansavimo neturėsiu. Parlamentinės partijos gauna didelę finansinę paramą iš biudžeto – per metus iki 19 milijonų litų. Tačiau nepartiniai kandidatai gali remtis tik žmonių parama. Su manimi tik JŪS – Lietuvos žmonės, todėl kiekvieno parama man – labai svarbi“ – rašoma kreipimesi.

Po paskelbta nuotrauka su informacija, kaip ir kiek paaukoti, pasipylė komentarai, kurie dažniau jį peikė, nei pritarė tokiam D.Grybauskaitės sprendimui.

Socialinio tinklo nariai klausė ar Prezidentė neturi santaupų. Kiti pareiškė, kad geriau paremsiantys balsuodami, o ne pervesdami pinigus. Treti pasipiktino, nes Lietuvos žmonės ir taip nėra turtingi, o toks šalies vadovės pareiškimas tik sukelia neapykantą valdžiai.

Pagal įstatymus, kandidatą, nedeklaravus pajamų už 2013 metus, galima vieną kartą paremti iki 40 litų, o deklaravus – iki 22 320 litų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , .

19 komentarų

 1. iš mėnulio:

  Kaip ir.. būtų padoru ir gerai (gal net po 39 Lt pvz. priimtina, bet tik jei referendumą surengs – DĖl LITO
  ateities), kuo mes “žemesnio” lygmens pilietinė bendruomenė nei jie. Galim: LITO norim ar ne, – išsiaiškint
  Apsiklaust.

  O dėl padorumo… kuras aukštai kilt ir matomu visiems tapt, kad ir iš mėnulio, kol kas brangus;
  tai kam čia dabar r e k l a m u o t – i š l a i k y t kažkokio svetimtaučio, regis Cukerbereger
  artelę socialtinklinio pavidalo – “kotiravimą” savu d a l y v a v i m o joje baksnumu kilsteliant.
  Nereikia mums baksnot-kviest per svetimą (“socialkę”), svetimų reitingus keliant-išlaikant
  savos valstybės pareigas einantiems… visiems VALSTYBĖS SAVOS tarnautojams.
  Jau metas……………atskirt.
  Kas
  kur
  kieno
  ir kaip!

  Jei laikinai pasiliekam ES, tai ir joje, – jos šalių sąjungos erdvėse veikiantį, vietinį tinkliuką (“socialkę”), –
  visiems 28-ių valstybių pareigybininkams būtina sukurt (užuot ant kokių “cukerbergerinių ar pan” jojus).

 2. Rimas:

  čia jau įžūlu iš josios pusės, kitaip nepavadinsi

 3. Rimas:

  iš kitos pusės visi žinos konservatorių bei liberalų pasekėjus, nes bus viešai prieinamas aukotojų sąrašas vrk.lt

 4. Algimantas Sabaliauskas:

  Labai būtų įdomu sužinoti, nuo kada JĄ nustojo palaikyti visokie “PALAIKYTOJAI” ir dabar tepalaikom mes – “Lietuvos žmonės” (nekenčiu šito žodžių junginio… labiau patinka “Lietuvos paukščiai”, “Lietuvos mėsiniai galvijai” ir pan.)? Tai pirmas klausimas.
  Antras. Kur gi tie per penkis metus JOS PAČIOS “PALAIKYTIEJI”? Ne atsako tuo pačiu? Nepalaiko? Nebedraugauja? O gal įtaria, kad čia JUOS išvadino “oligarchais” ir dabar įtraukė galvas (kad mažiau matytųsi), slepiasi ir bijo palaikyti?
  Trečias. Ar reikia suprasti, kad nuo šiol Tėv.Sąj.-Krik.Dem. ir Lib.Sąj. atsisakė PALAIKYMO? Tai ką – savo kandidatus kels, ar išsirinks kurį iš “valdančiųjų” iškeltą PALAIKYTI, nes savi arba per jauni (Lib.-Sąj.), arba per seni (Tėv.Sąj.-Krik.Dem.)?

 5. Ūla:

  na ir pragydo, pinigų prašo………..gėdos neturi

 6. prane:

  Gėda ubagauti pinigų iš žmonių daugumą kurie tik gala su galu suveda sumokėję mėnesines sąskaitas. Niekur nemačiau, kad tu paaukotum bent vienos įstaigos kur irgi galu su galu suveda, ypač vaikų ligoninėse. Kiek kartų ji buvai kviesta į vaikų stovykla Giruliuose neatvykai ir nepranešė, nors buvai Klaipėdoje. Buvai gavus 4 pakvietimus į savanorių labdaros organizacijos darbo užbaigimo minėjime. Net nepasveikinai. Visi mūsų keturioloka rodo jums spyga. Ar manai, kad sveika galva mes jumis paremsime. Jie atvykę į minėjimą tikrai manę, kad dalyvausite. Kokia sveikinimą mums savanorėmėms parodėti organizacijai kuri suteikė Lietuvos sveikatai paramos virš 126 milijonai JAV dolerių.

 7. AR:

  JAU IS BANKO SNORAS PAVOGTU PINIGU NEBEUZTENKA? AR MAZAI DAR OTKATU VASILIAUSKAS IS COPERIO PARNESE?
  O GAL PAS PONUS AFERIUGAS PROBLEMOS SU VOGTU PINIGU LEGALIZAVIMU? GALVOJA, PAPRASTIEMS ZMOGELIAMS PADALINSIME PO 20TUKST.LT , O SIE “PAREMS” GRYBOJEDOWA?!

 8. Europa Tai Jėga:

  Praėjo penkeri metai nuo to meto kai tauta pakvietė Dalią Grybauskaitę užimti Lietuvos prezidento pareigas, šie penkeri metai buvo pilni didžių permainų kultūros, politikos, meno ir ekonomikos srytise, išgražėjo mūsų miestai, pakilo gyvenimo kokybė, išaugo žmonių pasitikėjimas Seimu. Penkerių metų rezultatai patvirtina kad esame teisingame kelyje ir nuteikia optimistiškiau žvelgti į ateitį. Tauta nemato geresnio kandidato sekančius penkerius metus užimti prezidento postą, todėl ryšium su artėjančia vasario 16osios valstybine švente visų lietuvių vardu prašome drg Dalią prisiimti dar penkerius nelengvus tarnystės žmonėms metus.

  • medus:

   🙂 geras humoras.
   Žinoma, jei nebūtų liūdna dėl visiškai sunaikintos Lietuvos, užrobtos teisinės sistemos, su kosmoso dvasiomis besikalbančio seimo, sumindytos Konstitucijos, telefoninės teisės, parodomosios demagogijos, apgailėtinų “rusai puola” spektaklių, savo Tautos baimės, piliečių žeminimo ir niekinimo, nevykdomų įvykusių referendumų, neleistino valstybės suvereniteto atidavinėjimo, nuskurdintų ir badu marinamų pensininkų, per Snorus apvogtų piliečių ir praskolintos valstybės… ir t.t.
   Bet ką ten, negi dejuosim nuolat – galima ir pasijuokti štai taip kai jūs, ironiškai. Bravo Grybauskaitei – “atėjo Leninas visiems laikams” 🙂

   • Kemblys:

    Nei tu, nei Grybauskaitė nesate nevertos, kad dėl jos gadintum lietuvių kalbą:
    ,,humoras, sistemos, su kosmoso ,demagogijos, spektaklių, suvereniteto, ironiškai……….”.

    ,,medus”, daug rašai, kiek paskaitinėju, jau baigi nuprotėti. Susirūpink sveikata, jei tau lengviau mintis reikšti svetimų kalbų žodžiais, kurių dar neišmokai…..

  • Vytautas:

   Na ir keisti tavo samprotavimai apie pasitikėjimą Seimu 🙂
   Prastesnės sudėties Seimo negaliu įsivaizduoti. Vien pirmininkė ką reiškia :). Na gal dar buvo juokingas Seimas su Valinsko artistais :).
   O šiaip jau jei rimtai, tai norisi verkti dėl tokio Seimo.

  • Artojas:

   Taigi yra kuo pasidžiaugti. Lietuvos valstybė kartu su Lietuvos gyventojais globalistų bankams skolingi apie šimtą milijardų litų. Šią skolą įvertinus auksu, aukso kaina – 1 gramas 130 litų, turime, kad Lietuva minėtiems bankams, litus pavertus auksu , skolinga apie septinis šimtus šešiasdešimt (760) tonų aukso .. Kas grąžins skolą ir kas atsakys už “parduotą” valstybę.
   Prezidentė sako, kad Lietuva keliasi, bet juk ir toliau skolinamasi, skola ir toliau didėja, valstybė ir toliau grimsta, tauta niksta. Tai kokiu tikinčiu , ar neišmanančiu reikia būti, kad tikėti tokiuo melu? O gal koloborantu ?

 9. Tai gi turi majore milijona.Isleiski rinkiminei kompanijai-o mes nerinksim taves.Kam dirbi tai ir pas tuos prasyki, apsimetele ir melage.

 10. Vytautas:

  Aš tikrai paremčiau, bet juk nenuneši grynų į prezidentūrą.
  Gal yra kažkokia sąskaita tam tikslui?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė