D.Grybauskaitė prašo pinigais paremti jos rinkiminę kampaniją (19)

„Facebook“ nuotr.

„Facebook“ nuotr.

Prezidento rinkimuose antros kadencijos sieksianti Dalia Grybauskaitė pirmadienį paprašė žmonių pinigais paremti jos rinkimų kampaniją. Šią žinią ji paskelbė savo socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje.

Ne sunku įžvelgti, kad kandidatė į prezidentus pasinaudojo tuo faktu, jog ji save kelia, kaip nepartinę, o partijos (kurios visuomenėje yra vertinamos labai neigiamai) yra finansuojamos iš valstybės.

„Nusprendžiau vėl dalyvauti Lietuvos Prezidento rinkimuose. Noriu ir privalau padėti Lietuvai tapti sąžiningų žmonių galimybių šalimi. Kad Lietuva neišsivaikščiotų, kad mūsų laisvė ir gerovė nebūtų išvogta ar išmainyta.

Būsiu savarankiška ir nepartinė kandidatė, todėl jokio biudžetinio finansavimo neturėsiu. Parlamentinės partijos gauna didelę finansinę paramą iš biudžeto – per metus iki 19 milijonų litų. Tačiau nepartiniai kandidatai gali remtis tik žmonių parama. Su manimi tik JŪS – Lietuvos žmonės, todėl kiekvieno parama man – labai svarbi“ – rašoma kreipimesi.

Po paskelbta nuotrauka su informacija, kaip ir kiek paaukoti, pasipylė komentarai, kurie dažniau jį peikė, nei pritarė tokiam D.Grybauskaitės sprendimui.

Socialinio tinklo nariai klausė ar Prezidentė neturi santaupų. Kiti pareiškė, kad geriau paremsiantys balsuodami, o ne pervesdami pinigus. Treti pasipiktino, nes Lietuvos žmonės ir taip nėra turtingi, o toks šalies vadovės pareiškimas tik sukelia neapykantą valdžiai.

Pagal įstatymus, kandidatą, nedeklaravus pajamų už 2013 metus, galima vieną kartą paremti iki 40 litų, o deklaravus – iki 22 320 litų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė