A.Butkevičius susitiko su Rusijos premjeru D.Medvedevu (1)

A.Butkevičius | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

A.Butkevičius | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Vasario 7 dieną, vyko neformalus Lietuvos Ministro Pirmininko Algirdas Butkevičiaus susitikimas su Rusijos premjeru Dmitrijumi Medvedevu. Pokalbio metu aptarti dvišaliai ekonominiai santykiai, balandį organizuojamas Lietuvos ir Rusijos ekonomikos forumas Sankt Peterburge bei pokalbis su „Gazprom“ lyderiu Aleksejumi Mileriu.

Lietuvos premjeras pasveikino Rusijos Ministrą Pirmininką su sėkminga žiemos olimpinių žaidynių pradžia, palinkėjo sėkmės Rusijos sportininkams. Lietuvos Vyriausybės vadovas teigė, jog Lietuva yra suinteresuota konstruktyviu dialogu su Rusija ekonominėje srityje.

„Balandį organizuojamas Lietuvos ir Rusijos ekonomikos forumas sustiprins dvišalį verslo bendradarbiavimą. Pagaliau rengiama ir tarpvyriausybinės komisijos darbotvarkė. Tikimasi jos atstovų susitikimą surengti ekonomikos forumo rėmuose. Rusijos premjeras D. Medvedevas teigiamai vertina ir vasario pabaigoje vyksiantį darbo grupės transporto klausimais susitikimą. Tai paskatins mūsų bendradarbiavimą“, – sako premjeras A. Butkevičius.

Lietuvos Ministras Pirmininkas su Rusijos premjeru trumpai aptarė ir penktadienį vykusį susitikimą su „Gazprom“ vadovu.

„Rusijos premjeras yra informuotas apie mūsų susitikimą. Derybos su dujų koncernu „Gazprom“ ir iškilusių klausimų sprendimas yra svarbi mūsų Vyriausybės darbotvarkės dalis. Lietuva tikisi rezultatyvios konstruktyvių derybų baigties. Rusijos Ministras Pirmininkas teigimai vertina vykstantį dialogą ir mano, jog derybose bus pasiekti abiems pusėms tinkami rezultatai“, – sakė Lietuvos Ministras Pirmininkas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė