Lietuvoje besigydantis D.Bulatovas prabils visam pasauliui (6)

D.Bulatovas

D.Bulatovas

Lietuvoje besigydantis Automaidano lyderis Dmitro Bulatovas ketvirtadienį 12 val. dalyvaus spaudos konferencijoje, kurią tiesiogiai transliuos LRT.

Protestuotojų, kurie automobiliais patruliuoja Kijevo gatvėse, grupės lyderis sausio pabaigoje buvo dingęs daugiau nei savaitę ir galiausiai atsirado netoli Kijevo. Vyras teigia buvęs pagrobtas, kankintas ir ir galiausiai paliktas numirti. Jis teigė nežinąs, kas yra jo pagrobėjai.

„Kol kas prašau perduoti visiems, jog nors mane beveik sunaikino fiziškai, mano dvasios nepalaužė. Aš tęsiu pradėtą kovą, toliau eisiu į priekį ir sieksiu demokratijos Ukrainoje. Aš nesitrauksiu“ – paguldytas į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę tąkart pranešė D.Bulatovas.

Sužeistiems Ukrainos aktyvistams gydyti Lietuvoje Vyriausybė trečiadienį skyrė 150 tūkst. litų.

Tokia suma iš Vyriausybės rezervo skiriama atsižvelgiant į daugybinius ir sudėtingus nukentėjusiųjų kūno dalių ir organų pažeidimus bei traumas, teigiama Vyriausybės pranešime spaudai.

Lietuvoje šiuo metu gydomi trys sužeisti Ukrainos protestuotojai

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

6 komentarai

  1. Nepolitikas:

    Jo, kokia pagarba banditams. Ir viskas mūsų pinigus.

  2. Palaikom:

    Šlovė Ukrainos kovotojams už laisvę ! Pagarba Lietuvos valstybei, kad supranta ir padeda jiems.. Norintiems suvokt, kas vyksta Ukrainoj (nes matosi, kad yra visiškai nesuprantančių tenykštės situacijos) reikia susirast filmą youtube – pavadinimu –>> “Kriminalinė okuacija”… Žiūrėkit

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė