Į Sočį išvyko A.Butkevičius – numatytas ir susitikimas su D.Medvedevu (0)

A.Pliadžio nuotr.

A.Pliadžio nuotr.

Šiandien, vasario 6 dieną, Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius drauge su Latvijos Prezidentu Andriu Bėrziniu Rygoje į žiemos olimpinės žaidynes Sočyje išlydėjo Lietuvos ir Latvijos sportininkų delegacijas.

„Pirmiausia džiaugiuosi jau pačiu faktu – kad kartu vykstame į svarbiausią olimpinio judėjimo renginį. Linkiu Jums, mielieji atletai, pademonstruoti meistriškumą ir kovinę dvasią, o visiems Lietuvos, Latvijos ir Estijos sporto mylėtojams suteikti kuo geriausių emocijų. Garbinga kova iki finalinės sirenos, iki paskutinės sekundės jau yra pergalė. Didelės sportinės sėkmės ir palankios fortūnos Jums“, – sportininkams linkėjo Lietuvos premjeras.

Vasario 6–10 dienomis lankydamasis Sočyje, Ministras Pirmininkas stebės žiemos olimpinių žaidynių atidarymo ceremoniją, olimpiniame kaimelyje aplankys Lietuvos sportininkus. Premjeras A. Butkevičius stebės lygumų slidininkės Ingridos Ardišauskaitės pasirodymą skiatlono rungtyje ir biatlonininko Tomo Kaukėno pasirodymą sprinto rungtyje.

Šiandien Premjeras susitinka su Azerbaidžano prezidentu Ilhamu Alijevu.

Penktadienį Sočyje susitiks su Rusijos ministru pirmininku Dmitrijumi Medvedevu ir bendrovės „Gazprom“ vadovais.

Vyriausybės spaudos tarnyba pranešė, kad numatytas neformalus premjerų susitikimas.

Trumpo pokalbio metu ketinama aptarti dvišalius ekonominius santykius ir balandį vyksiantį Lietuvos ir Rusijos ekonomikos forumą Sankt Peterburge.

Į Vilnių Ministras Pirmininkas grįš pirmadienį.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė į Sočio olimpines žaidynes nevyks dėl Rusijoje pažeidžiamų žmogaus teisių ir požiūrio bei elgsenos Rytų partnerių atžvilgiu.

„Besiklostant situacijai, matant žmogaus teisių pažeidimus, taip pat požiūrį ir elgseną Rytų partnerių atžvilgiu, tame tarpe ir Lietuvos, ekonomines sankcijas, kurios yra taikomos Lietuvai, nematau politinės galimybės vyktų į Sočio žaidynes“, – tąkart žurnalistams Briuselyje sakė Lietuvos vadovė.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė