A.Sereikaitė. Norėčiau pasirodyti geriau nei iš manęs tikimasi (0)

A.Sereikaitė

A.Sereikaitė

Sočio olimpiadoje greitojo čiuožimo trumpuoju taku varžybos žiemos olimpinių žaidynių istorijoje vyks septintą, o Lietuva jose dalyvaus pirmą kartą.

Šioje rungtyje mūsų šaliai atstovaus Agnė Sereikaitė. Jos pasirodymą 500 m nuotolyje išvysime vasario 10 dieną.

Lietuvoje populiaresnės vasaros žaidynės, kuo tau išskirtinė Sočio olimpiada? Kiek sulauki dėmesio?

Man tai pirmosios Olimpinės žaidynės, todėl jos labai svarbios. Įvykdžiau olimpinę kvalifikaciją, todėl Sočyje čiuošiu visas distancijas – 500, 1000 ir 1500 metrų. Nepastebėjau, kad patekusi į olimpiadą sulaukčiau daug dėmesio, bet jo labai ir nesiekiu.

Kaip vyko pasirengimas žaidynėms?

Pasirengimas žaidynėms vyko sklandžiai. Šiemet varžybos man buvo labai sėkmingos, esu patenkinta ir treniruotėmis, ir pasiruošimu. Dalyvavau keturiuose Pasaulio taurės etapuose, juose užėmiau aukštas vietas. Pagal pasiektą laiką šiais metais esu 12 ir 18 vietose 1000 ir 500 metrų rungtyse pasaulyje.

Kokias užduotis olimpiadoje tau kelia Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir ko tikiesi pati?

Man keliamas tikslas Sočio olimpiadoje – 20-25 vieta. Kaip jau sakiau, tai – pirmosios mano olimpinės žaidynės, todėl nežinau, ko galiu iš jų tikėtis. Norėčiau pasirodyti geriau nei iš manęs tikimasi – būčiau patenkinta, jei patekčiau į olimpinį 16-uką.

Kas tave palaiko?

Šeima ir draugai.  Noriu, kuo geriau pasirodyti, įveikti jaudulį ir atiduoti visas jėgas.

Ar šis sezonas skyrėsi nuo kitų?

Nors šių metų sezonas dar nesibaigė, bet jis – jau dabar geriausias mano karjeroje. Šiemet   pradėjau studijas Lietuvos sporto universitete ir pirmą kartą dalyvavau Pasaulio studentų universiadoje. Joje pasirodžiau labai gerai – labiausiai man patinkančioje 500 m rungtyje iškovojau bronzos medalį, taip pat laimėjau 7 vietą 1000 m ir buvau 8-ta 1500 m rungtyje. Europos čempionate bendroje visų trijų rungčių įskaitoje užėmiau 10 vietą, Europos jaunimo taurės etape bei tarptautinėse Europos jaunimo varžybose buvau pirma, triumfavau visose distancijose. Šiemet taip pat pagerinau savo asmeninius rekordus. Dabar nekantriai laukiu pirmųjų startų olimpinėse žaidynėse.

Lietuvos sporto universiteto informacija

Kategorijos: Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė