Jau žinomos 2013 metų Lietuvos mokslo premijos (0)

mokslasLietuvos mokslo premijų komisija paskelbė, kam atiteks 2013 metų mokslo premijos.

Humanitarinių ir socialinių mokslų sekcijos darbų premijomis įvertinti Viktorijos Daujotytės-Pakerienės darbų ciklas „Fenomenologiniai lietuvių literatūros tyrimai (1998–2012)“ ir Arūno Sverdiolo darbų ciklas „Hermeneutinė kultūros filosofija (2002–2012)“.

Mokslininkų grupei – Pavelui Bogdanovičiui, Gediminui Gaigalui ir Alicijai Kupliauskienei – premija skirta už darbų ciklą „Atomo teorijos metodų plėtra ir taikymai (1998–2012)“.

Mokslininkams Eugenijui Butkui ir Sigitui Tumkevičiui įvertinimas skirtas už darbų ciklą „Naujų karbociklinių ir heterociklinių organinių medžiagų sintezės metodų kūrimas, struktūros, savybių tyrimai ir taikymas (1998–2012)“.

Premija skirta ir Aurelijai Žvirblienei – už darbų ciklą „Naujų antikūnų kūrimas, tyrimai ir taikymas imunodiagnostikai (1998–2012)“, taip pat mokslininkams Algimantui Petrui Matusevičiui, Antanui Stankevičiui (po mirties), Arūnui Rupšiui ir Vytautui Špakauskui – už darbų ciklą „Veterinarinių preparatų kūrimas, jų ikiklinikinis-klinikinis ištyrimas ir gamybos įteisinimas“.

Už darbų ciklą „Inovatyvūs armuoto betono kompozito fizikinio modeliavimo būdai ir jų taikymas skaitiniuose projektavimo metoduose (1998–2012)“ premija įvertintas Gintaris Kaklauskas.

Lietuvos mokslo premija siekia 780 bazinių socialinių išmokų dydžių arba 101,4 tūkst. litų.

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Mokslo darbai, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė