Dienos klausimas: Koks iš tiesų yra iniciatyvos dėl žemės referendumo tikslas? (audio) (45)

Tautininkų sąjungos pirmininkas Julius Panka laidoje „Dienos klausimas“ | stop kadras

Tautininkų sąjungos pirmininkas Julius Panka laidoje „Dienos klausimas“ | stop kadras

Lietuvos gyventojams turi būti aiškiai pasakyta, koks iš tiesų yra iniciatyvos dėl žemės referendumo tikslas, sako šalies prezidentės patarėjas vidaus politikos klausimais Mindaugas Lingė. Pasak jo, galima įtarti, kad šios iniciatyvos tikslas yra išstojimas iš Europos Sąjungos.

„Organizatoriai prieš pateikiant visuomenei šitą klausimą turėtų labai aiškiai atsakyti, ar jie Lietuvai siūlo išstoti iš Europos Sąjungos“, – antradienį interviu „Žinių radijui“ sakė jis. Anot M. Lingės, didelis žmonių aktyvumas renkant parašus dėl referendumo rodo, kad valdžia skyrė per mažai dėmesio šiam klausimui.

Laidoje dalyvauja Tautininkų sąjungos vadovas Julius Panka, Seimo narys konservatorius Kęstutis Masiulis, Klaipėdos universiteto Politikos mokslų katedros vedėjas Saulius Šiliauskas, filosofas Krescencijus Stoškus, ES teisės ekspertas Ignas Vėgėlė ir Seimo Europos reikalų komiteto vicepirmininkas liberalas Petras Auštrevičius.

Laidą rengia Aurimas Perednis

Kategorijos: Garsai, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė