Seime surengta Liberalų sąjūdžio frakcijos spaudos konferencija prieš Referendumą (video) (67)

Seimas | Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Seimas | Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Šiandien, vasario 3 dieną, įvyko Liberalų sąjūdžio frakcijos narių Petro Auštrevičiaus (Seimo Pirmininko pavaduotojas) ir Eugenijaus Gentvilo spaudos konferencija „Referendumas dėl žemės pardavimo nukreiptas prieš Lietuvą ir šalies žmones“.

Dalyvavo korporacijos „Matininkai“ prezidentas Kęstutis Kristinaitis, Lietuvos miško savininkų asociacijos pirmininkas Algis Gaižutis, Lietuvos žemės savininkų sąjungos tarybos pirmininko pavaduotojas Kęstutis Mozeris.

Vos tik prasidėjus konferencijai, jos nariai simboliškai į puodynę su lietuviška žeme pasodino olandiškas pupas.

Sueigos metu buvo daug kartų tvirtinta, kad Referendumas yra ne dėl žemės ar dėl to, kad būtų sumažintas parašų skaičius, norint kitus kartus surengti referendumus, bet tam, kad Lietuva išstotų iš Europos Sąjungos.

Referendumas buvo sumenkintas iki to, kad jis tarsi ir taip teisiškai pasmerktas būti nepripažintu, jeigu ir įvyktų.

Buvo pabrėžta, kad žemės ūkio paskirties žemę ir šiandien galima užsieniečiams įsigyti (per juridinius asmenis), todėl, susirinkusiųjų nuomone, reikia kuo greičiau leisti žemę pirkti fiziniams asmenims, kad Lietuvos piliečiai (kurie dar nepardavė) iš parduotos žemės kuo daugiau uždirbtų.

Daugiau nei 300 tūkst. Lietuvos piliečių parašai palaikyti įbaugintų žmonių parašais. Taip pat laikyta, kad žmonės pasirašė, kaip protestą prieš dabartinę valdžią, o ne už konkrečius, Referendumo metu, sprendžiamus klausimus.

httpv://youtu.be/CCH0O20hS6E

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė