D.Grybauskaitė viešai paskelbė apie kandidatavimą antrąjai kadencijai (video) (18)

D.GrybauskaitėPrezidentė Dalia Grybauskaitė šiandien, vasario 3 dieną, nutraukė tylą ir spekuliacijas dėl jos dalyvavimo ar nedalyvavimo gegužę vyksiančiuose Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose.

Ta proga surengtoje Prezidentės spaudos konferencijos D.Grybauskaitė paskelbė apie savo kandidatavimą antrai kadencijai.

„Noriu ir privalau padėti Lietuvai tapti sąžiningų žmonių galimybių šalimi, kad Lietuva neišsivaikščiotų, kad mūsų laisvė ir gerovė nebūtų išmainyta. Pareiga Lietuvai man svarbesnė už asmeninę ramybę. Todėl kaip nepriklausoma kandidatė vėl dalyvausiu prezidento rinkimuose“, – per spaudos konferenciją sakė D. Grybauskaitė.

Paaiškėjo ir naujasis jos rinkimų štabo vadovas – juo taps 43-ejų metų buvęs energetikos viceministras Romas Švedas.

„Galiu patvirtinti, kad nuo šiandien pradėsiu eiti rinkimų štabo vadovo pareigas. Šiai dienai rinkimų štabe yra vadovas ir iždininkė, tai tas startas, nuo kurio turime pradėti, o toliau komanda bus formuojama“, – „DELFI“ sakė R. Švedas.

Iki šiol savo kandidatavimą paskelbė  Zigmantas Balčytis, Artūras Paulauskas, Bronis Ropė, Artūras Zuokas ir Linas Balsys.

httpv://youtu.be/blCRilkhMyo

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė