Atsistatydina Ukrainos ministras pirmininkas (video) (0)

Mykolas Azarovas | wikipedia.org nuotr.

Mykolas Azarovas | wikipedia.org nuotr.

Sausio 28 d. Ukrainos vyriausybės tinklapis ir šalies žiniasklaida pranešė, kad atsistatydino Ukrainos ministras pirmininkas Mykolas Azarovas.

M. Azarovas paaiškino, kad jis tai padarė siekdamas suteikti papildomas galimybes visuomeniniam ir politiniam kompromisui ir konflikto taikaus sureguliavimo labui bei tam, kad būtų išsaugota Ukrainos vienybė.

„Siekdamas sudaryti papildomas galimybes visuomeniniam-politiniam kompromisui, vardan taikaus konflikto sureguliavimo, aš priėmiau asmeninį sprendimą prašyti Ukrainos prezidento priimti mano atsistatydinimą iš Ukrainos premjer-ministro pareigų. /…/ Šiandien pats svarbiasias dalykas yra – Ukrainos vienybės ir vientisumo išsaugojimas. Tai daug svarbiau, nei kieno nors asmeniniai planai arba ambicijos. Todėl aš ir priėmiau šį sprendimą“, – rašoma M.Azarovo kreipimesi.

Premjeros atsistatydinimas tėra vienas iš protestuotojų reikalavimų. Demonstrantai reikalauja esminių permainų visoje valdžios sistemoje, kad nebeliktų jokių galimybių ją uzurpuoti.

Oficialus M.Azarovo pareiškimas:

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė