Šeštadienį į Kijeją vyksta seimo nariai P.Auštrevičius ir K.Starkevičius (7)

Liga.net nuotr.

Liga.net nuotr.

Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupės nariai – Seimo Pirmininko pavaduotojas Petras Auštrevičius ir Seimo narys Kazys Starkevičius – šį šeštadienį vyksta į Kijevą, kur perskaitys vakar Seimo priimtą pareiškimą, smerkiantį jėgos panaudojimą Ukrainoje.

Numatoma, kad pareiškimą Lietuvos Respublikos Seimo nariai perskaitys šeštadienį Maidano aikštėje. Vizito metu galimi susitikimai su Ukrainos opozicija, taip pat valdančiųjų atstovais Aukščiausioje Radoje.

„Vykstame į Kijevą su labai aiškia žinia – smurto banga turi būti sustabdyta. Jaučiame pareigą likti solidarūs su taikiais Ukrainos žmonėmis, siekiančiais esminių pokyčių. Ukrainos valdžios sankcionuotas smurto panaudojimas neturi jokių pateisinimų“, – teigė Seimo Pirmininko pavaduotojas, Liberalų sąjūdžio frakcijos narys P. Auštrevičius.

Seimo nariai P. Auštrevičius ir K. Starkevičius į Kijevą vyksta privačiai, šiai kelionei gautas Seimo valdybos pritarimas.

Seimo Pirmininko pavaduotojas P. Auštrevičius į Kijevą vyko ir 2013 m. gruodžio pradžioje, kur viešai pristatė Lietuvos parlamente anksčiau priimtą rezoliuciją „Dėl politinės padėties Ukrainoje“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė