Šiauliečiai kviečia kartu švęsti Pusiaužiemį (programa) (0)

Žiemos žygis | Aukuras.lt nuotr.

Žiemos žygis | Aukuras.lt nuotr.

Sausio 25 d. (šeštadienį) Šiaulių gamtos ir kultūros paveldo apsaugos klubas „Aukuras“ bei Kurtuvėnų regioninio parko direkcija kviečia visus kartu švęsti Pusiaužiemį ir pakeliauti po Kurtuvėnų regioninio parko Pageluvio ežeryną, aplankant 10 ežerų.

Pusiaužiemį iš žiemos miego pabunda barsukas ir išlenda apsidairyti. Jei barsukas jau pabudęs ir prie urvo pripėdavęs – žiema bus trumpa, jei ne – tai ilga. Tad visi norintys pamatyti kaip gyvena barsukas ant Barsukyno kalno, kviečiami prisijungti prie šventės.

Pusiaužiemio šventės programa

11.00 val. Renkamasi prie Geluvos ežero, paplūdimyje. (Kas vyks be savo automobilio, autobusas iš Šiaulių autobusų stoties išvyksta 10.00val. (Šiauliai – Kelmė per Pageluvį). Išlipti Pageluvio stotelėje.)

Palikti automobilius aikštelėje prie Geluvos ežero ir kartu su kitais keliaujama lankyti barsukų ir kitų įdomių vietų:
Šermukšnyno, Raudoniuko ežerus, Barsukyno ozą, Barsukyno, Dubuko, Širvos ežerus, seniausią regioniniame parke Žuikiškės ąžuolą, Butiškės, Bijotės, Juodežerio ir kitas vietas. Pietausime prie Kurtuvos ežero, žvejų pamėgtoje, gražioje vietoje.

Apie 16.00 val. grįžtama prie Geluvos ežero (autobusas į Šiaulius 16.40 val.).

Organizatoriai pataria pasirūpinti slidėmis arba slidžių lazdomis (einant pėstute), šiltais drabužiais, avalyne, alkio bei troškulio malšinimo priemonėmis.

Dalyvio mokestis: 5 Lt. Klubo „Aukuras“ nariams nemokamai (turėti nario pažymėjimą). Prašome pranešti apie dalyvavimą ir teirautis: Darius Ramančionis mob.  868612612,  darius@kurtuva.lt .

Organizatoriai: Šiaulių gamtos ir kultūros paveldo apsaugos klubas „Aukuras“, Kurtuvėnų regioninio parko direkcija.

Daugiau informacijos rasite čia.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Kultūra, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė