Blogeris Zeppelinus. Paskutinė Holokausto auka? Kvailių melžimo aparatų karalius S.Kacas kursto antisemitizmą (7)

Naujas personažas | Alkas.lt koliažas

Naujas personažas | Alkas.lt koliažas

Kažkas neįtikėtino vyksta Lietuvoje. Matyt, hienos pajuto mūsų elito silpnumą..

Dar nesibaigė antilietuviškas W.Tomaszewski’o szutwės siautėjimas Seime, Europarlamente ir mūsų spaudoje, kaip ant scenos sunkiai šnopuodamas užsiropštė naujas personažas.

Irgi besiskelbiantis „skriaudžiama mažuma“ ir ganėtinai įžūliai spekuliuojantis – nei daug nei mažai – Holokausto tema.

Berods, netgi bandantis nuduoti esąs jo paskutinė auka…?

Visose kavinėse ir aludėse 3500 lošimų aparatų siekiantis pastatyti Lietuvos turtuolių TOP-100 narys, lošimų automatų karalius ponas Samoilas Kacas pademonstravo neįtikėtiną akiplėšiškumą, užsipuldamas Kauno arkivyskupą S. Tamkevičių.

Žinomą sovietmečio disidentą, pogrindinės Katalikų kronikos leidėją, ilgus metus kalėjusį GULAGo lageriuose ponas S.Kacas apkaltino veikiant kaip baltaraiščių sąjungininką, kaip 1941 žydų žudytojų ir žydų turto turto grobstytojų sąjungininką, kuris nori atimti iš S.Kaco tą jo kvailių ir silpnavalių melžimo verslą.

Mat ponas Kacas aktyviai lobuoja ir stumia jo bizniui itin palankų Azartinių lošimų įstatymo pakeitimo projektą, kuris net be Vyriausybės pritarimo atsidūrė Seime ir bus svarstomas kitą savaitę.

O arkivyskupas S.Tamkevičius išdrįso garsiai pasakyti, kad tokio „verslo“ plėtojimas būtų nelaimė tiems Lietuvos žmonėms, kurie nepasižymi didesniu intelektu ar tiesiog yra per silpnos valios, kad atsispirtų priklausomybei nuo lošimo.

Tuo sukeldamas didį įtūžį įtakingąjam turtuoliui ponui Kacui ir užsitraukdamas jo rūstybę.
Kurią pastarasis ir išliejo straipsnyje, perdėm nesirinkdamas epitetų ir analogijų, o tiksliau – atrasdamas juos tragiškoje Holokausto istorijoje.

Mat taip jau nutiko, kad ponas S. Kacas save laiko žydu. Atrodytų, kad tai yra jo asmeninis reikalas, nieko nepridedantis jo argumentacijai nei teigiama, nei neigiama prasmėmis ir negalintis turėti jokių sąsajų su jo bizniukais.

Tačiau ponui Kacui, matyt, atrodo kitaip.

Todėl jis ir nutarė, kad būtų neprošal savo verslo protegavimo interesais pasinaudoti šią tautą II Pasaulinio karo metais ištikusia tragedija.

Tuo tikslu „kukliai“ sugretinant save su Holokausto aukomis, o iškilų Katalikų bažnyčios hierarchą ir garsų totalitarizmo laikų kovotoją už laisvę – su …žydų turto grobikais.

Nežinau, gerbiamieji, bet man rodosi, kad ponas S.Kacas perdėm įsijautė ir prarado gebėjimą jausti sveiko proto nubrėžtas ribas.

Nieko tragiško tame, kad verslininkas proteguoja savo verslą ir bando prastumti jam palankius įstatymus nėra. Tai įprastinė praktika , o mes tam ir renkame Seimą, kad apgintų visuomenės interesus ir tokius energingus verslo entuziastus pastatytų į deramą vietą.

Tačiau būdai, kuriais ponas Kacas tai daro, tie bandymai apsimesti Holokausto auka, tie šlykštūs užvažiavimai, adresuoti praeityje iškiliam disidentui ir kovotojui už laisvę, nūnai – aukštam Katalikų bažnyčios hierarchui – išeina už toleruotino padorumo ribų.

Jau nekalbant apie tai, kad tokio savotiško veikėjo, pelniusio savo turtus ne iš naudingų visuomenei prekių ar paslaugų teikimo, o iš dalies Lietuvos gyventojų kvailumo, silpnumo ir polinkio prasilošti, pabrėžtinas tapatinimasis su žydų tauta ir Holokausto aukomis gali vėl pakurstyti gerokai prigesusį antisemitizmo laužą.

Įdomu, ar Lietuvos žydų bendruomenės vadovybė susipras atsiriboti nuo paskutine Holokausto auka apsiskelbusio kvailių melžimo aparatų verslo karaliaus?

Na, o mums, paprastiems lietuviams bus pravartu sekti vardinio balsavimo rezultatus dėl pono Kaco įstatymo projekto Seime.

Sužinosime, kiek ten yra „Holokausto aukos“ pagalbinykų tame kvailių melžimo aparatų platinimo versle.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė