Sausio 13-osios aukas tautininkai pagerbė Antakalnio kapinėse (video, nuotraukos) (22)

Tautininkų eisena į Antakalnio kapines | www.facebook.com/tautininkai nuotr.

Tautininkų eisena į Antakalnio kapines | www.facebook.com/tautininkai nuotr.

Sekmadienio pavakarę, 17 val., tautininkai surengė eiseną Sovietų Sąjungos vykdytos agresijos prieš Lietuvos Valstybę ir Tautą aukoms atminti. Susirinkusieji ramiai ir santūriai su deglais rankose žygiavo nuo Antakalnio poliklinikos iki Antakalnio kapinių. Tarp žygiuojančių buvo matyti ir motinų su vaikais.

Anot organizatorių, šios jau tradicinėmis tapusios Sausio 13-osios aukų pagerbimo eisenos visada yra ramios ir jose niekada nesigirdi jokių šūkių, nes eisenos tikslas – pagerbti žuvusiuosius už Lietuvos Nepriklausomybę.

Antakalnio kapinėse dalyviai uždegė žvakutes ant Sausio 13-osios naktį žuvusių gynėjų kapų, sugiedojo Tautišką giesmę.

Prieš eiseną išplatintame pranešime Tautininkų sąjungos ir Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos pirmininkas Julius Panka teigė, kad dabar svarbu Tautą ir Tėvynę apsaugoti nuo kai kurių politikų siekių jas sunaikinti.

„Žydrąją ideologiją skleidžiančios jėgos nusprendė sukurti vieną federacinę Europos Sąjungos valstybę ir belyčio, betaučio vartotojo „europiečio“ pseudtautybę. Nevyniokime žodžių į vatą ir neapgaudinėkime patys savęs, vadinamojo ES prezidento Hermano Van Rompėjaus teiginys apie tai, kad sąvokos „tauta” ir „tėvynė“ yra atgyvena ir privalo išnykti, yra spjūvis visiems Lietuvos valstybės ir lietuvių Tautos gynėjams į veidą. Šis ES valdininkas išniekino Sausio 13-osios Laisvės Gynėjų atminimą nei kiek nemažiau, nei Algirdas Paleckis, demagogiškai pareiškęs, kad tą naktį „savi šaudė į savus“, – teigiama pranešime.

Video reportažas:

Nuotraukų galerija:

 

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė