Aplinką tausojanti paslauga leis vartotojams net ir uždirbti (0)

kompiuterisNaują paslaugą – išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių bei iPod grotuvų supirkimą – pradeda teikti pirmieji prekybos tinklai „Topo centras“ ir „Euronics“.

„Supirkimo paslaugą nuspręsta teikti pastebėjus, kad žmonės nenoriai atiduoda utilizavimui senus ar nenaudojamus telefonus ir planšetinius kompiuterius. Parduodant šiuos prietaisus per individualius skelbimus pirkėjams kyla rizika susidurti su sukčiavimo atvejais, taigi ne kiekvienas nori rizikuoti. Norėdami pagelbėti šioje situacijoje siūlome šių prietaisų savininkams nenaudojamą techniką parduoti mūsų prekybos tinklams“, – apie naujos paslaugos atsiradimą pasakojo bendrovės „TC prekyba“ atstovė Lina Mažeikienė.

„Topo centro“ ir „Euronics“ parduotuvėse visi norintys jau gali parduoti nereikalingus, nebenaudojamus ar net neveikiančius išmaniuosius telefonus, kai kurių (Amazon, Apple, Asus, Blackberry, Dell, Microsoft, Motorola, Samsung) gamintojų planšetinius kompiuterius, iPod/MP3 grotuvus. Įkainojant atnešto veikiančio išmaniojo telefono, planšetės ar iPod grotuvo vertę bus atsižvelgta į pagaminimo metus, gamintojo modelį, įrenginio būklę, sudėvėjimą. Įrenginių vertė nustatoma remiantis tiksliai apibrėžtais kriterijais. Klientas už parduotą prietaisą gaus atitinkamos sumos kuponą, kurį panaudos įsigyjant „Topo centro“ ar „Euronics“ parduotuvėse siūlomas prekes. Neveikiantys prietaisai iš klientų bus superkami už simbolinę 1 lito kainą, o įrenginių priedai ˜– surenkami nemokamai.

Bendrovė „TC prekyba“, suteikdama progą vartotojams prisidėti prie aplinkos tausojimo, tikisi, jog ši galimybė paskatins Lietuvos gyventojus nebekaupti nereikalingų, neveikiančių prietaisų. Bet kurioje „Topo centro“ ir „Euronics“ parduotuvėje neatlygintinai galima priduoti ir kitus nebeveikiančius ar nebereikalingus tiek stambios, tiek ir smulkios buities technikos prietaisus.

UAB „TC prekyba“ priklauso mažmeninės prekybos buities technika ir elektronika tinklai „Topo centras“ ir „Euronics“. 25 Lietuvos miestuose veikia 26 „Topo centro“ ir 8 „Euronics“ tinklo parduotuvės.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė