Seimo frakcija „Drąsos kelias“ kelia klausimą dėl dabartinio žemės pardavinėjimo užsieniečiams (13)

seimas-referendumas-del-zemes-j.vaiskuno nuotrSeimo frakcija „Drąsos kelias“, reaguodama į viešojoje erdvėje pateiktą informaciją dėl vykstančio žemės pardavimo užsieniečiams, kreipėsi į Ministrą Pirmininką, Žemės ūkio ministeriją, Valstybės saugumo departamentą ir Specialiųjų tyrimų tarnybą.

2014 m. sausio 7 d. kalbėdamas LRT radijui Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius teigė: „Manau, kad Lietuvoje nemažai žemės ir dabar yra supirkta užsieniečių, tiesiog ieškant įvairių kitų būdų.“

Kadangi žemę supirkti užsieniečiams draudžia Lietuvos Respublikos Konstitucija, Seimo frakcija „Drąsos kelias“ siekia išsiaiškinti, kokiais duomenimis remiantis buvo pareikšta tokia nuomonė ir kokių veiksmų buvo imtasi, kad šie antikonstituciniai sandoriai būtų panaikinti, o Lietuvos Respublikos Konstituciją pažeidę asmenys būtų nubausti. Taip pat prašoma informuoti, kiek žemės, turimais duomenimis, yra supirkta užsieniečių.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .

13 komentarų

 1. Vytangas:

  Geras ir teisingas žingsnis. Reikia tik neatleisti vadžių. O taip pat reikia pradėti spausti valdžią visais įmanomais frontais. Gana jau… Jei pabudome, tai ir kelkimės.

 2. mintis:

  Nesupratau Butkevičiaus, sako galimai žino kad tai vyksta ,bet premjeras nesiima jokių priemonių?Tai “Drąsos kelias” premjero pareigą atlikinės?

 3. savanore:

  „Manau, kad Lietuvoje nemažai žemės ir dabar yra supirkta užsieniečių, tiesiog ieškant įvairių kitų būdų.“
  po galais, ,, isrinktieji”,tai ka jus ten veikiat sitiek laiko kAAA ???
  ,,NE PRIE KO”kur gi juuus auuuuuuuuuuuuuuu!
  ACIU DK ir sekmes .

 4. Manau:

  Manau, kad tai labai teisingas paklausimas. Manau, kad visi tokie antikonstituciniai sandoriai turi būt pripažinti nusikalstamais ir anuliuoti, o jų sudarinėtojai ir tvirtintojai, pradedant notarais, žemėtvarkininkais ir kt. nubausti. Kodėl visa tai buvo slepiama nuo visuomenės? Kiek tokių sandorių, tarpininkavimų ir rekomendavimų yra teikę bei sudarę Seimo, ES parlamento nariai, įvairių valstybinių institucijų darbuotojai? Pasirodo, kalbama, kad jau net valstybinius miškus išnuomoja. Mums pudruoja smegenis visokios …aitės ir …ytės, o tuo metu tautos išparceliavimas vyksta. Tai baisu!

 5. bartas:

  Ir vėl su šypsenėle, ministerių pirmininkas( ne ‘kolxozo”), pareiškia , kad Lietuvos Respublikos Statutas(konstituc.) eilinį kartą pažeistas. Pasakė. Taip; lengviau, nei du pirštus apmyžti.
  Ir ką , o gi nieko . Kaimo moliai ir toliau tvirtina, labai gerai dirba (aukštas reitingas) – kam? Nežinom , bet Lansbergis “kolxozus” išvogė.
  Pokalbio pabaiga.

 6. Dalija:

  Taip, būtiai turi būti nubausti asmenys, kas sugebėjo apeiti įstatymus ir parduoti žemę užsieniečiams.Žinoma, jei mūsų valstybė dar turi tokią galią, o gal jau nebeturi…visus įgaliojimus jau atidavė EU? Kas žino , mes maži žmogeliai paskutiniai viską sužinome, kada yra jau po sfaktum.

 7. Kęstutis:

  Butkevičiui liko tik vienas atsakymas,”aš pajuokavau”,priešingu atveju jis neatlieka savo pareigų,kaip jų neatliko ir Kubilius,todėl priklauso juos vyt nuo lovio,kaip šunis.

 8. Nepolitikas:

  Geras žingsnis. Tačiau reikia rimtos spaudos konferencijos… Jog tai Konstitucijos reikalas!, o ne gėjų paradas……

 9. N:

  Žingsnis tai geras, bet politinė valia vargu ar atsiras. Juk daug kas iš seimo narių ir kitų valdžiažmogių patys turi interesą. Patys jie ar jų artimi giminės neteisėtai pardavė žemę, tarpininkavo ją parduodant…

 10. Audronė:

  DK frakcija,kaip visada,”kerta iš peties”.Reikia skelbti visas valstybės viešas paslaptis.O kodėl neprisideda prie šių drąsių žmonių kiti sąžiningi seimo nariai?Neturi savo nuomonės ar bijo ko nors?Nerinksim bailių daugiau į seimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė