Seimas rinksis į neeilinę sesiją sausio 21–23 dienomis (3)

Seimas | alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Seimas | alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Šiandien, sausio 8 dieną, Seimo valdyba patvirtino, jog neeilinė Seimo sesija vyks sausio 21–23 dienomis.

„Yra surinkti parašai, valdyba patvirtino, kad neeilinė sesija šaukiama sausio 21–23 dienomis, pagrindiniai klausimai konstituciniai, dėl kurios kviečiama, bus balsavimas dėl konstitucinės pataisos, ir atitinkamai kiti teisės aktai, kuriuos teikia iniciatoriai ir Seimo nariai“, – po valdybos posėdžio žurnalistams sakė Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė.

Jei būtų pritarta Konstitucijos 74 straipsnio pataisai, atsivertų kelias rinkimuose kandidatuoti per apkaltą iš prezidento posto pašalintam partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderiui Rolandui Paksui.

Tuo metu komisijos dėl Darbo partijos įkūrėjo Viktoro Uspaskicho neliečiamybės sudarymo klausimas į neeilinės sesijos darbotvarkę kol kas neįtrauktas.

Nėra žinoma ar nebus dar kartą įtrauktas klausimas dėl Konstitucijos pakeitimo  Referendumo. Seimo nariai rudens sesijoje taip ir nesvarstė jo, išbraukdami iš dienotvarkės.

Seimo statutas numato, kad neeilines sesijas šaukia Seimo pirmininkas ne mažiau kaip trečdalio visų Seimo narių siūlymu, neeilinėje sesijoje svarstomi tik jos iniciatorių pateikti klausimai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė