80-mečiai keleiviai Vilniaus autobusais ir troleibusais gali važinėti už 10 litų per metus (4)

Vilniaus miesto savivaldybės nuotr.

Vilniaus miesto savivaldybės nuotr.

Pensininkai, sulaukę 80 ir daugiau metų, sostinėje jau gali įsigyti 365 dienų autobusų ir troleibusų bilietus už 10 litų.

Vilniuje jau prekiaujama 365 dienų bilietais, kuriuos už 10 Lt gali įsigyti pensininkai, sulaukę 80 ar daugiau metų. Taip pat šį bilietą gali įsigyti ir nuo 1939–1990 metų okupacijų nukentėję asmenys: politiniai kaliniai ir tremtiniai, buvusių getų, koncentracijos ar kitokio tipo prievartinių stovyklų kaliniai.

Šiuo transporto bilietu papildžius Vilniečio kortelę, jis aktyvinamas viešojo transporto priemonėse, kaip ir visi kiti viešojo transporto bilietai. Po aktyvinimo bilietas galios 365 dienas. Keleiviams, kuriems vis dar kyla klausimų kaip naudotis Vilniečio kortele, rekomenduojama susipažinti su Vilniečio kortelės naudotojo gidu.

Informacija apie naują bilietą skelbiama viešajame transporte. Taip pat per artimiausias dvi savaites bus pradėti platinti ir šį 365 dienų bilietą pristatantys lankstinukai.  Jie bus dalinami Vilniečio kortelės prekybos vietose.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

4 komentarai

  1. Noretusi sužinoti,o už kokį mokestį autobusų gali važineti šimtamečiai keleiviai.?

  2. Saule:

    Reikia aiskumo. Kur isigyti si bilieta, ar ji parduoda spaudos kioske? ar reikia, kad nestusi dokumenta, perkant si bilieta, ir kuri dokumenta reikia tureti su savimi? ar tik su Vilniecio kortele gali naudotis sia lendvata?

  3. N:

    Be abejo, kad su vilniečio kortele. Nes kitokių bilietų nėra. Vienkartiniai tik pas vairuotoją. Perkant bilietą dokumentų nereikia, kaip ir bet kokį kitą lengvatinį bilietą perkant. Kontrolei reikia pateikti pasą arba atitinkamą dokumentą, kad asmuo nukentėjęs nuo okupacijos, jei dar neturi 80 metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė