Kovai su brakonieriais – policijos pareigūnų pagalba (0)

E.Onaičio nuotr.

E.Onaičio nuotr.

Aplinkos ministras Valentinas Mazuronis ir Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis pasirašė sutartį dėl bendradarbiavimo. Joje numatoma bendradarbiauti sprendžiant darbuotojų veiklos ir jų kvalifikacijos tobulinimo klausimus.

Abi šalys susitarė teikti abipusę pagalbą organizuojant darbuotojų kvalifikacijos tobulinimą ir apmokant darbuotojus, kaip tinkamai veikti situacijose, kuriose naudojama fizinė prievarta, specialiosios priemonės, šaunamasis ginklas ir kitos tarnybinėms funkcijoms naudojamos priemonės. Tai padės didinti aplinkos apsaugos pareigūnų kvalifikaciją, tobulinti įgūdžius, profesionaliau atlikti savo darbą ir užtikrins geresnę gamtos apsaugą.

„Su brakonieriais aktyviai kovojantys aplinkos apsaugos pareigūnai neretai patenka į situacijas, kur būtina panaudoti specialiąsias priemones. Tokios situacijos – policijos pareigūnų kasdienybė, todėl jų patarimai ir patirtis yra labai naudingi ir padės gerinti aplinkos apsaugą“, – sako aplinkos ministras V. Mazuronis.

Policijos vadovas išreiškė viltį, kad ši sutartis nebus popierinė. „Turime būti gamtos puoselėtojai ir sergėtojai, todėl tikiuosi, kad ši sutartis veiks efektyviai ir bus veiksminga bei naudinga abiem pusėms“, – sako S. Skvernelis.

Sutartyje numatyta, kad, esant poreikiui, bus rengiami bendri seminarai, pasitarimai, kiti renginiai. Šalys taip pat įsipareigojo, esant galimybei, suteikti patalpas ir kitas priemones apmokymams, seminarams, pratyboms ir pasitarimams, dalintis patirtimi.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė