Seimo narės padėjėjas norėtų eliminuoti tautybę ir religiją (23)

Mindaugo Kluonio pasisakymas

Mindaugo Kluonio pasisakymas

Seimo narės Aušrinės Marijos Pavilionienės padėjėjas Mindaugas Kluonis norėtų panaikinti tautybę ir religiją. Taip jis vakar pareiškė viešoje diskusijoje apie islamo ir seksualinių mažumų santykį buvusio skustagalvio, o dabar – aktyvaus homoanarchisto Deimanto Rojaus sienoje socialiniame tinkle Facebook.

Mindaugo Kluonio poziciją palaikė kitas Tolerantiško jaunimo asociacijos (TJA) aktyvistų, delfi.lt rašytojas Justinas V. Daugmaudis (tarp savų nepabijojęs savęs įvardyti islamofobu) bei antipatriotas iš nedidelės Lietuvos žaliųjų partijos Linas Kranauskas.

Galima spėti, kad panašios nuomonės laikosi ir kiti du Pavilionienės padėjėjai. Abu jie priklauso liūdnai pagarsėjusiam sambūriui NK-95. Tai simpatijų sovietinei santvarkai neslepianti Jolanta Belskienė bei TJA valdybos pirmininkas Artūras Rudomanskis.

Seimo narė Aušrinė M. Pavilionienė dažnai dalyvauja tiesioginio eterio laidose, tad būtų džiugu, jei kas iš skambinančiųjų paklaustų, ar ji pritaria savo padėjėjo požiūriui. O jei taip, kokius kelius mato šiam tikslui įgyvendinti?

Mindaugas Kluonis patriotai.lt lankytojams turėtų būti žinomas iš kitos istorijos. Tolerantiško jaunimo asociacijos (TJA) valdybos narys prieš pusantrų metų labai piktinosi, kad į Lietuvos jaunimo organizacijų tarybą (LiJOT) buvo priimta Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga. 2006-2009 metais prezidento Valdo Adamkaus patarėju dirbęs vyras tada rimtu veidu aiškino, jog dėl LTJS priėmimo į LiJOT, pasirodo, kalta ir „vienpusiškai orientuota“ (!) švietimo sistema, kuri per mažai dėmesio skiria nacizmo nusikaltimams ir demokratinių vertybių ugdymui. Pamažu aiškėja, kokią demokratiją jis turėjo omenyje…

 

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė