Apdovanoti konkurso „Žmogus ir aplinka“ laureatai (0)

Konkurso „Žmogus ir aplinka“ laureatai | Š.Mažeikos nuotr. (DELFI)

Konkurso „Žmogus ir aplinka“ laureatai | Š.Mažeikos nuotr. (DELFI)

Gruodžio 23 d., Aplinkos ministerijoje įteikti apdovanojimai tradicinio kūrybinio konkurso „Žmogus ir aplinka“, kurį rengia Aplinkos ministerija ir Lietuvos žurnalistų sąjunga, laimėtojams. Diplomus ir prizus jiems įteikė aplinkos viceministras Linas Jonauskas ir Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) pirmininkas Dainius Radzevičius.

Konkurse dalyvavo 26 autoriai. Jie pateikė 86 darbus – 68 straipsnius ar jų ciklus, 18 radijo laidų. Geriausiai šių metu konkurse pasirodė ir daugiausia vertinimo komisijos balsų surinko Inga Labutytė. Konkurso laurus pelnė jos straipsniai apie lūšis ir Lietuvos ūkininkų galimai naudojamus padirbtus pesticidus (GRYNAS.lt publikacijos: „Kur bastosi Lietuvos lūšys? GPS siųstuvai atskleidė neįprastus Lietuvos miško kačių maršrutus“ ir „Lietuvoje 40 proc. ūkininkų galimai naudoja padirbtus pesticidus“).

Antroji vieta šiemet atiteko LRT laidos „Gamta – visų namai“ kūrybinei grupei – Selemonui Paltanavičiui, Adolfui Drungilui ir Audronei Šopagaitei – už 2013-09-07 ir 2013-10-26 transliuotas laidas. Konkurso vertinimo komisija šiemet skyrė du trečiosios vietos laimėtojus – Oksaną Laurutytę ir Kazį Gaigalą. O. Laurutytė apdovanojimą pelnė už pilietines iniciatyvas, skatinančias tausoti gamtą, ir straipsnių ciklą apie taršą. K. Gaigalui apdovanojimas skirtas už ilgametę veiklą ir indėlį į žuvų išteklių tyrimą, saugojimą bei tai atspindinčias publikacijas „Dirbtinė žuvivaisa ir akvakultūra Nemuno deltoje“, „Atnaujintas ungurių įžuvinimas – tik gero darbo pradžia“ ir „Pragaištingi ekologiniai ir socialiniai reiškiniai Pamaryje“.

Šiemet konkursas „Žmogus ir aplinka“ – jau dvyliktasis. Sumanymas rengti tokį kasmetį konkursą gimė siekiant skatinti žurnalistus, kad profesionaliai ir kūrybiškai supažindintų su aplinkos apsaugos, statybos ir būsto plėtros aktualijomis, keltų svarbiausias šių sričių problemas ir skleistų patirtį, kaip jos sprendžiamos, ugdytų žmonių ekologinį sąmoningumą.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė