Z.Vaišvilos spaudos konferencija: Dėl referendumo klausimo eigos VRK ir Seime (video) (60)

Zigmas Vaišvila

Zigmas Vaišvila

Gruodžio 23 d., Seimo spaudos konferencijų salėje ivyko Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro, Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nario Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Dėl referendumo klausimo eigos VRK ir Seime“.

Gruodžio 21 d. nutartimi Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas paliko nenagrinėtą Referendumo iniciatyvinės grupės skundą. Signataras Z.Vaišvila paaiškins, kokias pasekmes sukėlė ši teismo nutartis ir kaip yra ginama ši išskirtinė savo dydžiu ir svarba 320 818 Lietuvos piliečių konstitucinė teisė skelbti privalomąjį referendumą dėl mūsų Žemės ir Valstybės sugrąžinimo Tautai.

Bendromis pastangomis pavyko pasiekti, kad klausimas dėl piliečių siūlomo referendumo paskelbimo būtų sprendžiamas Seime.  38 Seimo nariams savo parašais palaikius šią piliečių iniciatyvą, Seimas gruodžio 23 d. plenariniame posėdyje svarstys klausimą dėl šio referendumo paskelbimo Seimo nutarimu.

Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją galima buvo galima stebėti ČIA arba ČIA.

Vykstant spaudos konferencijai jos dalyviams galima buvo internetu pateikti klausimus. Nuoroda į klausimų uždavimo sistema (veikė spaudos konferencijos metu) ČIA.

Žiūrėkite spaudos konferencijos vaizdo įrašą:

Kategorijos: Lietuvoje, Lietuvos kelias, Naujienos, Nuomonių ratas, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė