Rektorių konferencijos prezidentu perrinktas KTU rektorius Petras Baršauskas (3)

KTU rektorius Petras Baršauskas | ktu.lt nuotr.

KTU rektorius Petras Baršauskas | ktu.lt nuotr.

Gruodžio 20 d., baigiamajame II-ojo pusmečio Lietuvos universitetų rektorių konferencijos (LURK) posėdyje buvo išrinktas naujasis LURK prezidentas. Ši garbė antrus metus iš eilės patikėta Kauno technologijos universiteto (KTU) rektoriui Petrui Baršauskui.

Novatorišku mąstymu pasižymintis P.Baršauskas pažadėjo ir toliau dėti visas pastangas, kad aukštojo mokslo situacija Lietuvoje gerėtų, tarp aukštųjų mokyklų ir šalies vadovų vyktų konstruktyvus dialogas.

„Pažadu tęsti pradėtus darbus ir toliau vadovautis konsensuso bei skaidrumo principais“, – po Vilniaus Gedimino technikos universiteto Senato posėdžių salėje surengto balsavimo sakė P.Baršauskas.

Jis, kartu su Akademinės etikos procedūros kontrolieriumi Vigilijumi Sadausku, posėdyje pristatė klausimą dėl glaudesnio Akademinės etikos procedūros kontrolieriaus ir LURK bendradarbiavimo, jo krypčių ir tvarkos bei Rektorių konferencijos atstovų Patariamajame komitete.

Lietuvos universitetų rektorių konferencija yra asociacija, kurią sudaro universitetinių aukštųjų mokyklų rektoriai. Konferencijos tikslai – skatinti Lietuvos mokslo, studijų, kultūros ir ūkio raidą, aukštųjų mokyklų bendradarbiavimą, aukštųjų mokyklų tarpusavio ir tarptautinius ryšius, bendradarbiauti su valdžios ir valdymo bei vietos savivaldos institucijomis.

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Mokslo naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė