Apdovanoti geriausi lietuviški internetiniai kūriniai vaikams (0)

vaikams internet.svetaines_konkursasGruodžio 18 d. buvo paskelbti geriausi lietuviški internetiniai kūriniai vaikams. Keturiems jų autoriams įteikti kelialapiai atstovauti Lietuvai tarptautiniame konkurse „Europos apdovanojimas už geriausią interneto turinį vaikams“.

Lietuvos nacionalinio konkurso nugalėtojai išrinkti keturiose kategorijose. Trimis prizinėmis vietomis atskirai įvertinti suaugusiųjų neprofesionalų, suaugusiųjų profesionalų, komandų iki trijų jaunuolių, moksleivių klasių arba didesnių nei keturių jaunuolių komandų darbai.

Atstovauti Lietuvai Europos konkurse garbė atiteko Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos laikraščiui „Šratinukas“, linksmiems ir pamokantiems Oskaro Venckaus filmukams, Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos socialiniam edukaciniam žaidimui „Iššūkis“ bei vaikų literatūros svetainei „Bumbambilijos pasakos“.

„Šis konkursas Lietuvoje sulaukė didelio ne tik jaunimo, bet ir suaugusių dalyvių susidomėjimo. Visose kategorijose buvo pateikta 41 paraiška. Konkurso dalyvių aktyvumas rodo, kad mūsų šalies interneto turinio kūrėjai turi pakankamai žinių, gebėjimų ir kūrybiškumo parengti kokybiškus bei išradingus darbus ir lygiaverčiai varžytis su kitų Europos valstybių atstovais. Nugalėtojams linkime didžiausios sėkmės tarptautiniame konkurso etape“, – sakė projektą Lietuvoje koordinuojančios asociacijos „Langas į ateitį“ direktorė Loreta Križinauskienė.

Pasak L. Križinauskienės, šiuo konkursu siekta paskatinti kurti naują ar pasidalinti jau esamu kokybišku ir naudingu interneto turiniu, suteikiančiu jauniems žmonėms daugiau galimybių atrasti, mokytis bei žaisti internete.

Vykdydamas Europos Komisijos Saugesnio interneto programą, konkursą organizuoja tinklas „Insafe“. Paskutiniame etape tarpusavyje rungiasi 60 projektų iš 26 Europos šalių, o konkurso laimėtojai Saugesnio interneto dieną – 2014 m. vasario 11-ąją – bus apdovanoti Briuselyje.

Su Lietuvai atstovausiančiais nacionalinio konkurso nugalėtojų darbais galima susipažinti ČIA.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė