Vilnių ir Minską suartins tiesioginis skrydis lėktuvu (1)

„Wikipedia“ nuotr.

„Wikipedia“ nuotr.

Šiandien, gruodžio 19 dieną, iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) pakilo pirmasis Baltarusijos oro bendrovės „BelAvia“ maršruto Vilnius–Minskas orlaivis.

Pirmojo skrydžio keleivius sveikino Baltarusijos Respublikos ambasadorius Lietuvai, LR turizmo departamento, oro uosto bei Lietuvos turizmo verslo atstovai. Skrydžiai į Baltarusijos sostinę vyks 8 kartus per savaitę „CRJ-100/200“ orlaiviu, talpinančiu 50 keleivių.

„Šis maršrutas – jau šeštoji nauja „BelAvia”“ kryptis šiais metais. Maršrutas į Vilnių yra nuodugnių rinkos tyrimų ir kruopštaus pasiruošimo skrydžių pradžiai rezultatas. Tikime, jog ši kryptis bus sėkminga, ypač įvertinant tai, jog pagaliau mūsų ir jūsų šalių sostines sujungė oro kelias. Skrydžius į Vilnių pradėjome pirmiausiai atsižvelgę į Baltarusijos rinkos poreikį keliauti į Lietuvos sostinę greičiau ir patogiau. Sukūrėme specialią kainodarą ir tiems keleiviams, kurie į Lietuvą keliaus trumpalaikėms apsipirkimo ar laisvalaikio atostogoms, ir vadinamiesiems tranzitiniams keliautojams. O keleiviams vykstantiems iš Vilniaus į Minską atsiveria tranzitinių „BelAvia“ skrydžių į Rusiją, artimuosius ir tolimuosius rytus tinklas“, – teigė oro bendrovės „BelAvia“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Igor Čerginec.

Lėktuvas iš Minsko 2-ojo oro uosto pirmadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais Vilniuje leisis ir kils du kartus, penktadieniais ir ketvirtadieniais – po vieną kartą. Šis skrydis – vienas trumpiausių Europoje: kelionė iš Vilniaus į Baltarusijos sostinę truks vos 40 minučių.

Vilnius taps 46-ąja Baltarusijos oro transporto bendrovės „BelAvia“ reguliariąja kryptimi iš Minsko. Ši kryptis TVOU reguliariųjų skrydžių žemėlapį papildys kaip 36 maršrutas, prie TVOU aprėpties prijungsiantis 43-ą oro uostą jau 22-oje šalyje, esančioje tiesioginio skrydžio atstumu nuo Lietuvos sostinės.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė