Per Kalėdas Vilniaus Arkikatedra pasipuoš erdviniais vaizdais (0)

kaledu-pasaka-projekcijaArtėjant didžiosioms žiemos šventėms, vilniečiai ir sostinės svečiai kviečiami pasinerti į gausybę išskirtinių renginių. Vienas tokių – į Vilnių sugrįžta įspūdinga „3D Kalėdų pasaka“ (3 matmenų Kalėdų pasaka).

Gruodžio 25–30 d. Vilniaus Arkikatedros šoninis fasadas pasipuoš unikalia erdvine programa – milžiniška siena taps spalvingos Kalėdinės pasakos ekranu, kuriame išvysime trumpametražinius filmus.

Žiūrovai turės išskirtinę galimybę pamatyti, kaip modernios lazerinės technikos pagalba pasikeis istorinis sostinės pastatas.

Trijų matmenų Kalėdų pasakoje bus ir magiško veiksmo, ir įspūdingų vizualinių efektų, ir šventinių pokštų, o pasakos herojais taps visiems gerai žinomi personažai. Vilniaus istorijos fragmentai susipins su kalėdine tematika, tautosaka ir dabartimi.

„Pamatysite ne tik žaismingus, bet šiek tiek ir komiškus animacijų herojus, kurie prajuokins ne vieną į Katedros aikštę susirinkusį žiūrovą. Ir tai dar ne viskas. Žiūrovams esame paruošę ir daugiau malonių staigmenų“, – sakė „WeCreateMagic“ vadovas ir renginio organizatorius Nojus Sabalis.
Pasak pašnekovo, nepakartojamas garso ir šviesų reginys suteiks neišdildomų įspūdžių bei pradžiugins tiek mažuosius, tiek ir suaugusius.

Įspūdingą 15 min. reginį bus galima nemokamai pažiūrėti Katedros aikštėje gruodžio 25–30 d. trijų vakarinių seansų metu: 17 val. 18 val. ir 20 val.

 

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Naujienos, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė