„Dvaro“ sviestas ir „Nykštuko“ ledai laimėjo aukso medalius konkurse „Lietuvos metų gaminys 2013“ (3)

ledai.nykstukas_pienozvaigzdes.ltVienos didžiausių ir moderniausių Baltijos šalyse pieno perdirbimo bendrovės „Pieno žvaigždės“ gaminamas „Dvaro“ sviestas ir ledai „Nykštukas“ pelnė du aukso medalius nacionaliniame konkurse „Lietuvos metų gaminys 2013“.

„Dvaro“ ir „Nykštukas“ yra vieni iš stipriausių Lietuvoje prekės ženklų, jais žymimi išskirtinio skonio ir rinktinės kokybės produktai. Sviesto ir ledų įvertinimas aukso  medaliu dar kartą patvirtina vartotojų, vertinančių aukščiausios kokybės gaminius, nuomonę“, – sako „Pieno žvaigždžių“ marketingo vadovė Dalia Siurbienė.

Įmonė siekdama gaminti išskirtinio skonio ir kokybės sviestą, lyginant su senas sviesto gamybos tradicijas turinčiais kitais Europos gamintojais, 2012 metų pabaigoje į naują sviesto gamybos įrangą ir technologiją investavo apie 22 mln. litų. Tokia moderni sviesto gamybos linija yra vienintelė visose trijose Baltijos šalyse. Šia linija tik iš šviežios, saldžios grietinėlės pagamintas „Dvaro“ sviestas atitinka aukščiausius pasaulinius reikalavimus, yra išskirtinio skonio bei aromato, lengviau tepamas.

„Lietuvių liaudies patarlė byloja – „šaukštas sviesto košės nepagadina“, o virtuvių šefai sako, kad „Dvaro“ sviestas yra nepakeičiamas virtuvėje: jis tinka ne tik gardinti košę ar tepti ant duonos, tačiau ir prie mėsos ar žuvies patiekalų, troškintų daržovių, padažams gaminti bei pyragams kepti“, – sako D. Siurbienė.

Iš šviežios grietinėlės gaminami ledai „Nykštukas“ per 20 metų tapo tikra klasika ir jau eilę metų neužleidžia tvirtų pozicijų rinkoje. Ledų gamybai kruopščiai atrenkamos aukščiausios kokybės sudedamosios dalys, o įmonėje įdiegta unikali pieno apdorojimo technologija leidžia išsaugoti nepakitusius natūralius vertinguosius baltymus.

„Ledai „Nykštukas“ gaminami iš aukščiausios kokybės „Dvaro“ grietinėlės ir pieno. Turbūt tai ir yra ta paslaptis, kodėl „Nykštuko“ ledai yra tokie gardūs ir juos taip mėgsta Lietuvos vartotojai“, – teigia „Pieno žvaigždžių“ marketingo vadovė.

sviestas Dvaro_pienozvaigzdes.ltŠiemet „Nykštuko“ ledų šeimą papildyta naujais skoniais ir pakuote. Dabar ledai fasuojami į naują, šiuolaikišką pakuotę – patogias spalvingas apvalias kartono dėžutes su užlydomais dangteliais.

Pernai nacionaliniame konkurse „Lietuvos metų gaminys 2012“ penkiais aukso medaliais buvo apdovanoti šie gaminiai: 9 proc. riebumo „Dvaro“ varškė naujoje patogioje pakuotėje, pasukų jogurtas „Gamtos“, ekologiškas pienas „Bios“, puikios sudėties mažyliams skirtas jogurtas „Miau“ ir gurmanų pamėgtas lydytas rūkytas sūris „Svalia“.

Konkursą „Lietuvos metų gaminys“ organizuoja Lietuvos pramonininkų konfederacija. Konkursu siekiama skatinti Lietuvos gamintojus kurti aukštos kokybės gaminius, galinčius konkuruoti Lietuvos ir užsienio rinkose, informuoti vartotojus apie galimybę įsigyti patikimą, kokybišką, gamtai draugišką ir visais požiūriais saugų lietuvišką gaminį, skatinti Lietuvos žmones rinktis lietuvišką prekę.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Sveikata, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė