Pensininkams dovanojamos ekskursijos po Kalėdinį Vilnių (0)

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Šių metų gruodžio 27–30 dienomis pensininkai kviečiami dalyvauti ekskursijose, kurias dovanoja Vilniaus turizmo informacijos centras ir rašytoja Kristina Sabaliauskaitė. Pasigrožėti Kalėdiniu Vilniumi ir pajusti istorinių romanų „Silva rerum“ dvasią pensininkai galės iš viso keturiose ekskursijose. Šįmet bus pristatyta ir nauja ekskursijų tema – „Kalėdų vėrinys“.

„Artimųjų būryje sutikus Šv. Kalėdas ir belaukiant Naujųjų metų, siūlome pensininkams dalyvauti šventinėse ekskursijose. Panašią akciją organizuojame jau trečius metus. Vyresnio amžiaus žmonės ne visuomet turi galimybę įsigyti bilietus ir dalyvauti kultūriniuose renginiuose ar pažintinėse ekskursijose, todėl kartu su Vilniaus gidais ir rašytoja K. Sabaliauskaite norime tokią galimybę padovanoti. Tikimės, kad pensininkai turiningai praleis laiką, išgirs įdomių istorijų ir pajus tikrą šventę“, – sakė Vilniaus turizmo informacijos centro direktorė Jolanta Beniulienė.

Prie nemokamų ekskursijų akcijos noriai prisijungia ir Vilniaus restoranai, kavinės, klubai. Kad dalyviai nesušaltų, karštos arbatos puodeliu juos vaišins „Graf Zeppelin“, „Savas kampas“, „BIX baras“ ir „Artistai“.

Pensininkus, norinčius dalyvauti ekskursijose, kviečiame registruotis tel. 8 5 253 2115 iki gruodžio 20 d. Registracija vyksta į šias ekskursijas: gruodžio 27 d. 13 val. „Kalėdų vėrinys“ ir gruodžio 29 d. 13 val. „Vilnius K. Sabaliauskaitės romane „Silva rerum 2“. Dar dvi ekskursijos dovanojamos Medardo Čoboto Trečiojo amžiaus universiteto Kultūros fakulteto klausytojams.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė