VRK pripažino tiktai 292 200 iš referendumo grupės surinktų 320 000 parašų (nuotraukos, video) (217)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Gruodžio 14 d. posėdžiavusi Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) pristatė iniciatyvinės grupės dėl privalomojo referendumo paskelbimo pateiktų parašų įskaitymo rezultatus.

Paaiškėjo, jog iniciatyvinės grupės surinktas parašų skaičius yra nepakankamas tam, kad būtų galima skelbti referendumą. Nepriekaištingais buvo pripažinta 292 200 parašų. Taigi, po komisijos „darbo“ iki reikiamo skaičiaus ėmė trūkti 7 800 parašų.

VRK neatsižvelgė į iniciatyvinės grupės narių prašymus įskaityti parašus bent tų Lietuvos piliečių, kurie pasirašydami referendumo lape nenurodė tiktai pasirašymo datos. Tokių rasta apie 1 500. Komisija buvo nepermaldaujama ir ne tik, kad nesutiko tokių parašų įskaityti, tačiau pasielgė dar radikaliau – pripažino, kad datos nenurodymas yra esminis  p a ž e i d i m a s

Galiausiai VRK nusprendė, kad 10 481 įrašo netikslumai yra laikytini neesminiais ir nutarė referendumo iniciatoriams leisti patikslinti šiuos netikslumus per 15 dienų nuo 2014 m. sausio 6 d. iki 21 d.

Nors kai kurie referendumo iniciatyvinės grupės nariai apsidžiaugė tokia galimybe, tačiau visiems kitiems buvo aišku, kad galimybė įgyvendinti šią užduoti yra tokia pati kaip pasakos Pelenei sunešioti geležines kurpaites per vieną naktį…

Alkas.lt pokalbis su Tautininkų sąjungos lyderiais Juliumi Panka ir Gintaru Songailą apie gruodžio 14 d. VRK sprendimą nepripažinti iniciatyvinės grupės surinktų parašų:

httpv://youtu.be/iEac_4XraHA

Kaip jau buvo pranešta anksčiau gruodžio 15 d., 13 val. Referendumo dėl Lietuvos žemės ir valstybės susigrąžinimo iniciatyvinė grupė surengs mitingą „Apginkime Žemę ir Tautos Valią“, kuris vyks Nepriklausomybės aikštėje, greta M.Mažvydo bibliotekos, Vilniuje.

Gruodžio 15-osios mitingo akimirkos Arūno Rasakevčiaus nuotraukose:

Vaizdo įrašai iš mitingo tiesioginės transliacijos:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

217 komentarų

 1. Vilnietis:

  Reikia laikytis įstatymų, gerbiamieji. Išmokite pralaimėti. nesurinkote raikiamo parašį skaičiaus – ir taškas. Tad visokie jūsų prunkštavimai – tiesiog amoralūs ir nepilietiški veiksmai. O jei dar savavaliausite – manau sukauksite tinkamo atpildo. Savavaliautojiems pažaboti valstybė turi priemonių!

 2. aAlgirdas:

  pirmas žingsnis reikia manyti sėkmingas, nes VRK nepaskelbė galutinio sprendimo ir padarė dar daugiau
  Suteikė papildomo laiko (nuo pirmadienio iki sausio 6d) sutvarkyti informaciją. Tiesa, nežinau ar jau pirmadienį galima būtų gauti rinkimo lapų Nr ir tuose lapuose esančių netiksliai užrašytų asmenų duomenis, jei to nebus galima
  gauti problema tikrai sudėtinga, nes KALĖDOS,Nauji Metai ir tuomet jau pradėjus tik nuo sausio 6d. SUDĖTINGA, bet ĮMANOMA. Belieka dirbti. Sėkmės

 3. nuomone:

  to Vilnietis..siaubas koks tamsta zmogelis nemastantis…daug tokiu like LT

 4. Ateis laikas ir paaiškės, jog “Kiekvienas dalgis (šiuo atveju VRK ir jos tikrieji “šeimininkai”) suranda savo akmenį. (Lietuvių Tautą)”.. 🙂

 5. Laumė:

  Bet mane tai nervai ima, tai kodėl tie parašų rinkėjai negalėjo normaliai surinkti tų parašų, kad negalima būtų prie ko prikibti, jeigu jau dirbi darbą, tai atlik jį rūpestingai, o ne BILEKAIP

 6. Nojus:

  Bingo.Kartu su parašais Referendumui,rinksime parašus dėl NEPASITIKĖJIMO VAIGAUSKU ,kurių nuorašus įteiksime Seimui,Prezidentei ir Vyriausybei.
  Užteks čia Stalino biografijos tyrinėtojams savivaldžiauti.

 7. Nojus:

  Kilo mintis,kad gal geriau nusispjaut į tuos išbrokuotus ,o rinkti ELEKTRONINIU BŪDU,aktyviai propaguojant STUDENTŲ ir kitų jaunų asmenų tarpe.

  • nesipainiok:

   ne, negalima. Nu nebūkit mažvaikiai, įstatymus skaitykit ir tada nekils jokių klausimų. Nebūtų kilę ir tokių nesusipratimų, jei įstatymus skaitytumėt. Rezultate šiai dienai parašų “trūkumas” didesnis nei leidžiamas 0.5proc ir darinkti NEGALIMA. Galimas tik pasitaisymas.

 8. Luotinykas:

  Niekas neleis rinkti naujų parašų. Galima tik sutvarkyti išbrauktus, o tam reikės surasti kiekvieną iš tų 10000 žmonių.

 9. kokie argumentai?:

  O kuo remiantis datos nenurodymas yra esminis pažeidimas? Kokie logiški argumentai? Ar geriau būtų,jei būtų įrašyta bet kokia data? Norėčiau pasižiūrėti į Komisijos narius,kuriems dėl neįrašytos nereikšmingos datos būtų sustabdytas mokesčių mokėtojų dotacijos,kurią jie vadina atlyginimu,mokėjimas metams. 😀

 10. Petras:

  Kaip aš galėčiau pasitikrinti ,ar gerai pasirašiau. Pasirašiau Vilniuje V.Kudirkos aikštėje punkte;

 11. savanore:

  VRK nariai issidirbineja.manau,kad neturi jokios reiksmes nei adresas,nei pasirasymo data asmens tapatybei nustatyti.

  • aAlgirdas:

   VRK tiesiog dirba pagal rinkimų įstatymą ir daugiau nieko.
   Logikos nėra minimame įstatyme, bet …. tai jau ne VRK reikalas.
   Mano galva, dabar svarbiausia kuo greičiau gauti asmenų su klaidinga
   informacija sąrašus.

   • Žemė:

    Jie nori parodyti, kad remiasi referendumo įstatymu, bet iš tiesų jį “laisvai improvizuoja”, patys pripažinę, kad jis labai netikslus ir taisytinas. Tai ar 10 VRK narių turi teisę sau parankiu būdu interpretuoti neapibrėžtas referendumo įstatymo ribas?

 12. Nojus:

  VRK neturi patvirtintos METODIKOS.Kas kaip norėjo ,tas taip interpretavo.Juridiškai ji neturi teisės dėl DATOS nebuvimo atmesti parašą.Taip pat neturi teisės atmesti,jei nesugeba išskaityti RAŠTO.
  Informuokite tuos žmones ,su kurių parašais taip pasielgė ir suformulavę grupinį ieškinį ,kreipkitės į teismą.

 13. nemokslinė fantastika-stebuklinės pasakos:

  Jei parašų rinkimo lapai buvo išduoti datą A,o sugrąžinti į VRK fiksuotą datą B,kokia tikimybė,kad tie 1500 parašų galėjo būti surinkti po datos B? 😀 Įstatymai negali prieštarauti logikai. Gaila,kad argumentų neteks išgirsti,kaip ir visais valdžiažmogiams neparankiais atvejais.
  Būtų įdomu pasižiūrėti į valdžiažmogių toooleranciją nelogiškiems kitų sprendimams valdžiažmogiams aktualiais klausimais.Tarkim,valdžiažmogiui patyrus avariją greitkelyje ir prašant pagalbos,tūlas pilietis pareikalautų asmens dokumento,nes suabejotų,kad sužeistasis yra žmogus.O net ir pamatęs asmens dokumentą suabejotų dokumento tikrumu ir važiuotų 30km. į artimiausią rajono policijos PK,kad patikrinti dokumento autentiškumą,bet 112 nepaskambintų,nes tuo metu trūktų objektyvių ir patikimų duomenų,kad sužeistasis-ne marsietis. 😀 Ir dar gerai,jei į artimiausią rajoninį PK,o ne VSD apygardos būstinę,nes juk PAVOOOJUS!!!,galimai sužeistą simuliuojantis marsietis greitkelyje – Grėsmė Nacionaliniam saugumui!!! 😀

 14. Nojus:

  Klausimas VRK.
  O kaip jūs nustatėte,nežinodami rašysenos,kad konkretų įrašą padarė būtent tas žmogus,jei NETURITE VIDEO ĮRAŠO?
  Brokuokite visus.
  Tame tarpe ir elektroninius,nes galbūt ir ten kažkas neteisėtai iš namiškių pasirašė,aptikęs elektroninės bankininkystės kortelę.
  BROKUOKITE ir SAVE,nes nepamenate kas jus ir kada GIMDĖ.Negano to,neaišku kada ir kokiomis aplinkybėmis “pagamino”.
  Vienžo,kuo toliau į mišką,tuo daugiau medžių.

 15. E.V.:

  Viskas gerai, tiktai noriu priminti, kad geležines kurpes turėjo sunešioti Eglė žalčių karalienė (lietuvių pasaka), o ne Pelenė. Rašant palyginimus, negalima
  iškraipyti kūrinių.

 16. Kęstutis:

  Reikia kaip nors paviešinti išbrokuotų parašų duomenis,gal ir savo pavardę rasim,tada būtu galima teistis.

 17. Amelija:

  Sveikinu pergalės proga. Džiaukitės, falsifikatoriai, kad tik tiek išbrokavo. Sėkmės tolesniame piliečių mulkinime.

 18. Kęstutis:

  Tauta niekada nepralaimi,jeigu kovoja.Užgniauš referendumą,tada reik užgniaužt partines šaikas per rinkimus.

 19. Nepolitikas:

  Esu įsitikinęs, kad VRK žaidžia žaidimą(spektaklį) – tikslas tas pats, tik nori tai padaryti tai etapais… ir su „geranoriškumu“- tiesiog apkvailinti. Būtinai reikia jau dabar kreiptis į teismą dėl VRK sprendimo panaikinimo “ kad datos nenurodymas yra esminis p a ž e i d i m a s…“, svarbu nepraleisti terminą. Taigi gintys irgi reikia etapais.

 20. Inga Baranauskienė:

  Šiaip dėl tų neįskaitomų pavardžių tikrai kazusas išeina. Teoriškai pilietinės teisės negali atimtos iš žmogaus dėl to, kad jo raštas neįskaitomas – čia jau išeina diskriminacija dėl neįgalumo, t.y. fundamentalus žmogaus teisių pažeidimas. Praktiškai, aišku, neįskaitomas raštas sudaro keblumų, tačiau pasinaudoti įskaitomai rašančio tarpininko paslaugomis žmogui draudžiama, ir padėtis tampa be išeities, nes žmogus gali pasirašinėti nors ir dešimt kartų pasirašinėti paties Vaigausko akivaizdoje, bet savo rašto jis vis tiek nepakeis.
  Dar kvailiau draudimas pildyti duomenis už kitą asmenį atrodo elektroninio pasirašymo įteisinimo kontekste. Kai žmogus pasirašo elektroniniu būdu, de facto jis naudojasi kompiuterio, spausdintuvo ir visos elektroninių ryšių sistemos tarpininkavimu. Tad kodėl naudotis tokios sistemos tarpininkavimu galima, o kito žmogaus tarpininkavimu – ne? Kur logika?
  Galop žmogus, kurio rašyba buvo pripažinta neįskaitomas, apskritai gali palaikyti tai įžeidimu. Kur įrodymas, kad rašyba tikrai neįskaitoma? Gal kaip tik tikrintojas pasitaikė žabalas? Garantuoju, kad jeigu kas nors sumanytų teistis dėl jo rašto pripažinimo neįskaitomu, VRK galiausiai turėtų sumokėti ne apmokėti teismo išlaidas, bet moralinę kompensaciją (pageidautina išskaičiuotą iš tikrintojų asmeninių atlyginimų).

  • Nojus:

   Beveik visų GYDYTOJŲ raštas neįskaitomas.Vadinasi, VRK eina prieš gydytojus.

  • būtent:

   Tai jei raštas neįskaitomas,o dėl to tikrai nekaltas nei pasirašiusysis,nei tikrintojas,juk galima patikrinti net pagal asmens tapatybės dokumento numerį! Taip kad čia tie visi VRK “argumentai”,liaudiškai tariant,yra šprotų pi…s.

  • dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

   As tai taip manau, jeigu yra asmens kodas, tai kompiuterio ekrane surinkai ta koda ir turi visus duomenis apie asmeni, parasa, kur gyvena ir su tais duomenimis gali kokia tik nori rasysena perskaityti!!! JEI NORI!!! Taciau akivaizdu, kad koloborantai NENORI!!! Tai cia tik vienas metodas…. koloborantus is valdzios ir dar su kuolu per spranda. Kitos kalbos koloborantas niekada nesupras…. cia tas pats kaip VAGIS!

 21. Nojus:

  Siūlau:
  iniciatyvinei grupei pirmadienį susirinkti ir nieko nelaukiant KREIPTIS Į TEISMĄ,kadangi Vaigauskas manipuliacijose labai gudrus.Jis žino,kad tarp pasiūlytų pataisyti parašų yra trečdalis,kurių jums nepavyks papildyti(tyčia atrinko tokius).
  Svarbiausia neimti jo siūlomo jauko,nes po to jis turės pasiteisinimą teisme,kad jūs sutikote su jo žaidimo sąlygomis,o terminas apskųsti bus praleistas.

 22. Žemė:

  Tas ne lietuvis, kurs tėvynę
  Bailiai kaip kūdikis apleis;
  Kursai pamins, ką bočiai gynė
  Per amžius milžinų keliais.
  Tas ne lietuvis, kurs jos būdo,
  Jos žemės dainų nemylės;
  Neverks, kad patys sūnūs žudo,
  Kas verta meilės ir garbės.
  Maironis

 23. prašalaitis:

  Na ką gi. Atidėjo kuriam laikui. Mūsų mulkiams reikia gauti instrukcijas iš Briuselio partkomo ir amžinos reichskanclerės, ką daryti toliau – leisti aborigenams dar palaigyti savo žemėse, o gal parduoti madingų skalūndujų siurbėjams, gal atiduoti lenkams pietrytines žemes mainais už esšiknalaižį ir žečpospolitines ambicijas. O gal ir su rusais susitars ir eilinį kartą mus parduos. Nelygu, kur link pasisuks konjunktūra. Dabar neomarksistai – liberalai – komisarai neturi laiko. Jie užsiėmę Ukraina, ne iki mūsų jiems dabar. Laukime. Ateis instrukcijos iš partkomo ir bus aišku. Amelija su studentu ir vilniečiu pirmieji sužinos ir džiugią žinią paskelbs. Arba ne, ko jiems ir linkiu.
  Belieka stebėtis mūsų nabagų veiksmais. Kaip reikia pristūmus į kelnes desperatiškai naikinti parašų lapus, kad net 27 800 prašų išbrokuotum. Ir visa tai, kad išduotų Lietuvą. Kad eilinį sykį lyžtelėtų rudą globalistų akį. O juk nabagėliai-vaigauskėliai išsigando. Bet,matyt, šeimininkų jie bijo daug labiau, nei žmonių, kurių suneštų mokesčių dėka jie gyvuliuoja. Žmonės turi pagaliau suprasti, kad buvom inkorporuoti į vienokią es, dabar ji yra iš esmės kitokia. Visi susitarimai ir įsipareigojimai šių dienų kontekste yra niekiniai.

 24. Visi į lietuvišką Euromaidaną!!!
  Rytoj 13 val. Vilniuje Nepriklausomybės aikštėje bus rengiamas pilietinis mitingas siekiant priminti valdžiai apie Tautos balso svarbą.
  Sistema pati save saugo, naivu būtų tikėtis sistemą įveikti tik jos pačios suteikiamais įrankiais.
  Sisteminius pokyčius gimdo tik revoliucijos ir kraujas. Per visa žmonijos istoriją, nei viena sistema be to dar nebuvo pakeista, ar modifikuota, patobulinta. Jei aš klystu, pataisyk…
  Net kai kitoms galingoms išorinėms jėgoms buvo palankus sistemos pasikeitimas, net ir tai reikalavo revoliucinių sprendimų, masių pokylio, pasipriešinimo…

 25. vaigausko šutvė vagia piliečių valią...:

  Ten dauguma dorovinių konformistinių niekšelių ir ,,valdomos demokratijos” santvarkos patarnautojų. Sistemos valia ši gauja nurašė 29 tūkst. parašų….Juos teisti reikėtų, o IG NAIVŪS NARIAI jiems dėkoja, nes mano ,kad per dvi savaites imanoma patikslinti duomenis… IG nariai dėkojo nuolankiai nors gauja įvarė juos į spąstus…:) Juk VRK neleis naudotis jos turimomis duomenų bazėmis (piliečių deklaruotais adresais ir pan…), o kaip be jų mes, rinkę parašus, patikslinsime fiziškai virš 5 tūkst. piliečių adresų? Žmogus parašė : Vilnius arba Radv.rajonas, arba Klaipėdos raj..Kaip parašų rinkėjas jį suras , jei adreso nėra? Būtų stebuklas , jei mes patikslinsime dešimtIES tūkstančių duomenis.. Koks Saliamonas be duomenų bazių gali šiuos tūkstančius patikslinti ???? Tie niekšai įvarė mus į kampą, o IG to net nesuvokė…
  Reikėtų kreiptis į teismą pirmadienį jau vien dėl didžiulio kiekio parašų, tų niekšų išbrokuotų dėl neįrašytos datos ir dėl tos smulkmenėlės pripažinimo ESMINIU pažeidimu…VIEN TAS YRA TOS VRK SUPUVIMO IR NIEKŠIŠKUMO ĮRODYMAS…..

 26. G.P.:

  Nesuprantu tų, kurie džiaugiasi tuo, kad VRK suteikė dvi savaites “neesminių pažeidimų pašalinimui”. Toks VRK sprendimas – tai pats didžiausias Referendumo iniciatyvinės grupės ir visų mūsų pralaimėjimas. Deja…
  Jau būtų žymiai geriau visomis prasmėmis, kad VRK būtų paskelbusi, jog parašų surinkta nepakankamai ir taškas. Tuomet bent būtų šansas mobilizuoti Tautą ir protestais pasiekti to, ko dabar niekaip nepavyks padaryti. Nes grubiai tariant, reikia “sutvarkyti” apie 8.000 parašų iš 10.000 esančių po grafa “neesminiai pažeidimai”. Norėčiau būti neteisus, bet žinant kokia buvo stichiška ir visiems racionalios vadybos principams prieštaraujanti parašų rinkimo kampanijos organizacija, to padaryti nepavyks. Ypač turint galvoje, jog dabar VRK turi porą savaičių laiko sukurti “metodikai”, kaip tas turi būti daroma 🙂

  Esminis pastebėjimas: labai blogai, kad referendumo iniciatyvinė grupė bendravime su VRK dirbo kaip palaida bala. Turėjo būti paskirti (įgalioti) du-trys nariai (labiausiai patyrę ir turintys diplomatinių bei derybininko įgudžių), o per juos – ir tiktai per juos – bendraujama su VRK. Antras momentas ateičiai: su VRK iš esmės neturi būti jokio žodinio bendravimo – viskas tik raštų, rašytinių pareiškimų ir protestų forma. Nieko neturiu prieš gerbiamą Pranciškų Šliužą ar kitus pasišventusiai dirbusius iniciatyvinės grupės narius, bet vertėtų suprasti, su kuo turime reikalą. O todėl reikėjo (gal ir dabar dar nevėlu) į talką (bent jau bendravime su VRK) pasikviesti patyrusių padorių žmonių, turinčių politinės ir diplomatinės veiklos patirties. Pavyzdžiui, tokie žmonės kaip R.Ozolas, Z.Vaišvila, buvęs ambasadorius V.Povilionis būtų labai rimta paspirtis.

  Jei artimiausiu metu referendumo iniciatyvinė grupė nepadarys esminių išvadų ir nepripažins savo strateginių bei taktinių klaidų bendravime su VRK, tai šitos referendumo akcijos, deja, laukia liūdnas finalas. Patyręs lapinas Z.Vaigauskas apvynios visus aplink pirštą ir tiek žinių.

 27. Žemė:

  Pirmyn gi, vyrai, už tėvynę,
  Už brangią žemę Lietuvos!
  Ją bočių bočiai amžiais gynė,
  Už ją ir jų vaikai kovos!
  Pastiprink, didis Dieve, mus
  Atremti priešo puolimus.
  Maironis

 28. Nojus:

  Perskaičiau paskutinius komentarus.Pasirodo yra žmonių mąstančių,kurie supranta,kad Vaigausko grupė paspendė spąstus.Ypač mane sujuokino balsavimas dėl dėl neįskaitymo parašų,kuriems nenurodyta PASIRAŠYMO DATA.Susimovė VRK dėl šio punkto vienareikšmiškai.Todėl siūlau pirmiausia kreiptis į TEISMĄ,dėl šio balsavimo pripažinimo TEISIŠKAI NEPAGRĮSTU.
  Vėliau bus galima paduoti kitus skundus dėl kitų punktų.
  Jokiu būdu neapjungti skundų į vieną,kad nesumaltų visko teisme į mišrainę.
  Atskiras skundas,atskiras iniciatyvinės grupės narys,ar igaliotas advokatas.
  Suagituoti žmonių grupes,kurių balsai neužskaityti dėl to,kad už juos rekvizitus pildė kitas asmuo,bet pasirašė jie patys.

 29. Trinidadas iš Tobago:

  O leidimą jūs, mitinguotojai ar turit? Galit sau pasikėryčiot, vis tiek niekam neįdomūs. O dėl parašų – tai jei ir surinktumėt referendumo vis tiek nelaimėsit 🙂 Tik gaila, kad per tokius primityvus kaip jūs jaunimas iš Lietuvos ir išvyksta. Kaip jūs nesuvokiat, kad visiems iki gyvo kaulo įgryso nukvakusios nacionalistinės sapalionės ir patvorių isterijos?

 30. Nojus:

  Iniciatyvinei grupei:
  kol kas nieko NEDARYKITE.”Neikite su velniu obuoliauti”.
  Galvokite devynis kartus,dešimtą -priimkite sprendimą.
  Jokiu būdu neužkibkite ant masalo :pildyti duomenis.
  NĖRA tokios METODIKOS Referendumo įstatyme.
  VRK neturi JURIDINIŲ teisių rengti tokią metodiką.
  Vadinasi ,reikia kreiptis į SEIMĄ,kad būtų priimta ĮSTATYMINIU pagrindu duomenų papildymo metodika.
  Laiko turime apsčiai iki pavasario.

  • Nepolitikas:

   Ar tik ne provokatorius busi? Prie ko čia tavo Seimas, tam kad praleisti TERMINUS? Kiekvienas sprendimas turi buti naikintinas teisme. Tik LR Konstituciją reikia gerai įsisavinti ir pasiruošti: „Konstitucija yra vientisas ir tiesiogiai taikomas aktas. Kiekvienas savo teises gali ginti remdamasis Konstitucija.” O pagal Konstituciją: “Piliečiai, kuriems rinkimų dieną yra sukakę 18 metų, turi rinkimų teisę.
   Teisę būti išrinktam nustato Lietuvos Respublikos Konstitucija ir rinkimų įstatymai.
   Rinkimuose NEDALYVAUJA piliečiai, kurie TEISMO pripažinti neveiksniais.” Taigi parašas be datos, kada yra bendra lapo pildymo data, pagal konstituciją yra galiojantis – TEISĖTAS. Teismas jeigu paduotas prašymas turi išnagrinėti(per užklausymą KT) ar referendumo įstatymo nuostatos (reikia įvardinti kokios) neprieštarauja LR Konstitucijai. Tik taip galima „sutvarkyti“ VRK savivalę.

 31. Petras:

  Nemalonus,neteisingas Tautos valios paniekinimas iš VRK pusės- pamanyk datos neužrašė, lyg būtų galima buvę anksčiau pasirašyt -juk pasirašymo lapus išdavė VRK,; pamanyk neperskaito pavardės- tai gi yra paso duomenys – labai jau trūko geranoriškumo tiems tikrintojams- pamanyk pavardė parašyta kita ranka- kai balsuojame niekur nereikia rašyt savo pavardės savo ranka- o svarbu parašas ir jei visos šeimos pavardės surašytos viena ranka , o parašai yra tai ko čia kabinėtis ponas Vaigauskai ir CO.Blogiausia tai, kad neliko sąžinės VRK tikrinime-o galėjo likti- juk už jų tų išbraukymų stovi tūkstančiai žmonių, šimtai tūkstančių, valia, noras išsaugoti išgamų pažadėtą parduoti Lietuvą .O jų ta 16 asmenų grupė paneigusių Tautos valią niekur nedings ir smirdės tarpe tų pačių mūsų žmonių.
  Dabar nieko nelieka, kaip įvykdyti jų sprendimą. IG sugalvokite, kaip galime padėti.

  • Nojus:

   Petrai,primkite duomėn,kad NELEIDŽIA pataisyti tų parašų,kur TŪKSTA DATOS.
   Štai čia VRK susimovė.Juk tuos pasirašiusius būtų buvę lengviausia pasiekti ir data būtų buvusi įrašyta.Reiškia,VRK TYČIA neleidžia papildyti kai kurių parašų,nors neturi tam juridinių įgaliojimų.

 32. nacionalistams:

  Na, gerai, nacionalistai, tarkim parašus jums pavyks surinkti. Lietuvoje “trumpo” mąstymo žmonių tikrai dar daug.
  Tačiau ar laimėsit referendume? Esu įsitikinęs, kad tikrai ne. Pirmiausia negausit jaunimo balsų. O jūsų kaimiečiai – tai kas antras bambalį apsikabinęs balsavimui laiko ir jėgų savyje neranda 🙂
  Esu įsitikinęs (be to – ir linkiu) kad iš jūsų referendumo gausis šnipštas 🙂

 33. Luotinykas:

  Galima pamėginti, blogiau nebus. O teismui bus galima skųsti galutinį sprendimą. Referendumo įstatyme tik apie galutinio sprendimo neskelbti referendumo apskundimą ir tekalbama.

 34. Kemblys:

  Manau, mums (kurie rinkome parašus) reikėtų viešai nuoširdžiai padėkoti VISIEMS pasirašiusiems Lietuvos piliečiams. Tiek pasirašiusių žmonių yra jėga, su kuria bus priversti skaitytis ir prieštaraujantys referendumui. Jei referendumas neįvyktų, mes negalime prarasti šių Žmonių pasitikėjimo. ‘Iniciatyvinė grupė’ neturi kovoti su VRK, bet turi atstovauti 300000 piliečių ir viešinti VRK padarytas ‘klaidas’. Pralaimėtas mūšis dar nereiškia, kad pralaimėtas karas. Tiek parašų yra pamatas būsimoms pergalėms.

  • Nepolitikas:

   Paistalai(vaikiški) 🙂

  • Nojus:

   VRK nėra šventa karvė.O jeigu ir būtų,čia ne Indija,čia Lietuva-todėl pasakysim jai “maršai nuo kelio,nedrybsojus”.
   Nesuprantu kodėl ŠLIUŽAS toks užguitas pasidarė?Pradžiojo tryško energija,buvo gražu žiūrėti į jo optimizmą.O dabar kažkokie vaigauskiniai žmogų išgąsdino.Kur šaknys?Šitiek darbo atlikta,šitiek energijos iššvaistyta,o kažkokie mokesčių mokėtojų išlaikytiniai nuspręs,kad mano parašas negalioja,jei neįrašiau DATOS?
   Oi ,prašosi užverčiami teismais PRIVATAUS KALTINIMO TVARKA…

   • NoName:

    Chronologiškai žiūrint video, Pranciškus pataisymą suprato, kaip naujų balsų iki reikiamo surinkimą – gi sakė – duokit tuščius likusius lapus ir surinksim. Ekstremaliose situacijose kiekvienas galim pasimesti.

   • Jo tokia taktika,kadangi susiduria su “kas čia aš”tai geriau kartais duoti jam taip jaustis ir laimėti .Šliužas supranta geriau negu bet kas ,kiek Lietuvos žmonių tai liečia.Jis švelniai atsitraukia ir netampo to,kuris įsivaizduoja liūtu esas,už ūsų:)

 35. NoName:

  Ar tiesiogine is mitingo tikrai cia bus, kur dabar paveiksliukas?

 36. užkals duris, eisime per vartus:

  T.y. su iniciativa europiniu mastu. Nenorėjot 100 000, turėsit 50 000.

 37. ATEITIS:

  Ar kaimiečiai į Vilnių suvažiuos?
  Nemanau, kad vilniečiai į tokius mitingus eis 🙂
  Jei iš rajonų neprivažiuos – iš to mitingo bus šnipštas 🙂
  Niekinės jūsų mintys, negerbiu ir jūsų.
  Ši istorija – tai praeities ir ateities kova. Šiandien į mitingą rinksis praeitis tam, kad stabdyti Lietuvos eurointegraciją, pažangą, geresnio gyvenimo perspektyvas.
  Tačiau jums neišdegs, nes ateitis priklauso pažangai!

 38. ATEITIS:

  Žiūriu jūsų video. Kelių pensininkų mitingas, ir tiek. Džiugu, kad jame iš esmės nesimato jaunomo 🙂 Na, gal ateis vienas kitas dar subręst nespėjęs iš tautinio jaunimo chebros 🙂 Visose šalyse yra marginalų, tačiau niekur jų nėra daug. Taip ir Lietuvoje

 39. ATEITIS:

  O ir tautinių rašinėtojų čia nebėra 🙂 matyt visi mitinguoja 🙂

  • Studentas:

   Iš tiesų – nebeįdomu čia “Alke” diskutuoti pasidarė – visi oponentai “masiškai” mitinguoja. Tad, kolega, geriau pažiūrim jų tiesioginę transliaciją 😉

   • Sėlis:

    Jau su savim susirasineti pradejai. 😀 Apgailetinas provokatorius, pasirasineja skirtingais vardais, nori sudaryti ispudi, kad didelis liberastu lizdas susisuko Alke… Uztektu paviesinti visu IP…

    • ATEITIS:

     Sėliui jau šizofrenija? Mitinge protelis peršalo, kliedi vargšelis 🙂
     Gali sau kliedėti. dar arbatėlės išgerk, gal padės 🙂
     Ir raminančių nepamiršk. Juk vis tiek neturit jokių šansų laimėt referendumuose ir turėt nors kiek didesnės įtakos politikoje. Tiesa, primityvų ir be jūsų netrūksta. Jų vadukai trina teisiamųjų suolus, o rinkijei vis tiek nieko nesupranta. Įia apie darbo partiją. Bet ar jūs labai skiriatės nuo jų? manau, kad tikrai nelabai

 40. Karolis:

  Mano mama pasirašė, tačiau ji buvo teisi – valdžią absorbavę vagys tikrai neleis pasireikšti žmonėms ir uždusins bet kokią iniciatyvą. Pritardamas pridėsiu, jog LT realiai yra daugiau fašistinė nei demokratinė valstybė t.y. valdoma fašistų prisidengiant demokratija.

  • ATEITIS:

   Gerų iniciatyvų niekas nedusins. O kvailų vieta šiukšlyne. Tai va, mielasai mano drauge. matomai jaunas esi, tad vadovaukis išminimi, o ne suirzusių ir amžinai viskuo nepatenkintų kaimiečių tauškalasi. Šie mitinguojantys žmonės ir jų idėjos – tai praeitis. O jų mitingas – tik smulkus ir nevykęs bandymas pasiriešinti Lietuvos pažangai.

   • Sėlis:

    Tokiu mulkiu, tautos isdaviku, kaip tu, vieta siukslyne. Liberastai skelbia, kad homoseksualizmas irgi yra “pazanga”. Idomu, kas taip nustate? O cia, isparduoti savo suvereniteta ir sulysti briuseliams i subine – irgi “pazanga”. Velgi, kas taip nustate? Is kur tokie gudruciai “progresyvieji” lenda ir vadina visus atsilikusiais?

   • Karolis:

    Esu jaunas, mąstantis žmogus, besidomintis daug kuo šiame gyvenime ir klausau tik savo sveiko proto. Su degradavusiais nebendrauju (Į jų apibrėžimą patenki ir tu). Tavo ‘modernus’ požiūris toks pats degradavęs kaip ir tavo vadinamų ‘kaimiečių’. Skirtumas tik toks, jog ‘kaimiečiui’ (socialiai mąstantiems žmonėms) situaciją sutvarkys ‘valdžia’ (kas ir yra tiesa, nes tik ji gali ir priima globalius sprendimus), o tau – mistinės ‘užsienio investicijos’ ar tai ‘privatus kapitalas’ (kas yra iš principo neįgyvendinama). Vieniems reikia kraštutinio socializmo, kitiems – kraštutinio kapitalizmo. Teisybė yra kažkur per vidurį ir suprasdamas kur link šiuo metu juda LT, aš pritariu socialiai mąstantiems žmonėms, nes jie neleis įsikeroti kapitalistams, kurių tikslai visai kitokie.

    ps. aš nesu tavo, ir juo labiau mielasis, draugas

 41. užkals duris, eisime per vartus:

  Dėkui advokatei už paaiškinimą. Tokia ir buvo nuojauta, kad ES čia ne prieko. O “prie ko”, mūsų klerkų godumas.

  • mūsų klerkai-ne vieniši :):

   Vakar suvarytame Donbaso nelaimėlių ir bedalių “Antimaidane”,Ukrainos ministras pirmininkas Nikolajus Azarovas pareiškė,kad vienas iš ES reikalavimų Ukrainai pasirašyti Asociacijos sutartį buvo… vienalyčių santuokų įteisinimas!!! 😀 😀 😀
   Žinoma,ES atstovai greitai paneigė Mykolos melagėlio kliedesius ir jis dabar ieško būdų kuo pateisinti savo absurdišką melą,bet užtai Lietuvos valdžiažmogiai bent nesijaučia vieniši. 😀 😀 😀

 42. gaudy:

  šustrauskas užkniso juodai,,,,

 43. užkals duris, eisime per vartus:

  Jei gyvenamosios vietos grafoje, faktinis gyvenamosios vietos adresas buvo užskaitytas kaip pažeidimas, tai VRK netsimazgos nuo pralaimėjimų teismuose, jei ne Lietuvos tai Strazbūro tikrai.

 44. alio:

  transliacija dingo nesibaigus renginiui. kas nutiko?

 45. Petras:

  Dar kartą perklausiau VRK posėdį ir pasidarė neaišku :, VRK narys Julius Jasaitis kėlė klausimą dėl 16805 parašų įvertinimo , man kaip ir jam taip ir liko neaišku tai ar tie parašai užskaityti ar subrokuoti; taip pat man liko neaiškus Živilės Verbylaitės pasakymas apie :čia pridėt .čia atimt.
  Jeigu yra Žmogaus pavardė ir paso Nr, ir nėra tikslaus gyvenamos vietos adreso,,, nu ką duos prie pvz. Kelmės m trūkstamas darašytas adresas pvz. Tulpių gatvė , ką argi jau tada bus žmogaus parašas tikresnis, arba jeigu parašyta gimimo metai 1965m be mėnesio ir dienos ar prirašius mėn.ir d. parašas bus tikresnis, arba jei žmogaus parašas yra 10 eilutėje be pasirašymo datos lape, kur pirmas parašas 2013.10.15, o paskutinėje eilutėje parašas 2013.10.18 – bus tikresnis , jei parašys savo ranka 2013.10.16 ar tas parašas bus tikresnis. Kabinėjimasis, blusų gaudymas arba užsakymo nerasti reikiamo skaičiaus parašų vykdymas. Užtat ir teisi VRK komisijos narė Živilė Verbylaitė kad nereikėjo blusinėti, o atiduoti Seimui .Čia gi ne buhalterija, kad būtų svarbu .kabliukai
  Ir visiškai daroma nesąmonė, kai tikrinimo metodika pritempiama prie jau gautų parašų. Čia tai jau ir teisinis kazusas

 46. Arūnas:

  Nutrūko dėl techninių kliūčių, tačiau buvo likę jau mažai laiko – mitingas greit baigėsi…

 47. znakorius:

  Amelija ir jos samdiniai leidžia i alką savo nuodus tokiais kiekiais,kad dar matyti neteko…reikia juos priduoti kam reikia,kad suimtų ir nubaustų už antivalstybinę veiklą!!!

  • ATEITIS:

   Aha, znakoriau. Įdomu, kur gyveni ir kas anot tavęs ta “antivalstybinė veikla” 🙂 Gal pats dar sovietmečio nepamiršai, ar kur nors pas tą šiaurės korėjos meitelį emigracijoje įsikūrei, kad adekvačiai esamos situacijos suvokt nebesugebi 🙂 Juokingiau nebūna, kai perskaitai štai tokius “gąsdinimus” 🙂
   P.s., tokios rašeivos tik parodo, kokio primityvaus mentaliteto žmogelių jūsų chebroje dažnai pasitaiko 🙂

  • gerbiamieji,:

   mielieji tautiečiai, kada gi pagaliau įsisamoninsit , kad patys kalti dėl antilietuvininkų nuodų pilstymo Alke ir visur kitur? Va, jums kuo aiškiausias vieno tokio šunsnukiuko atsakymas:
   Studentas:
   2013 12 15 13:19
   Iš tiesų – nebeįdomu čia “Alke” diskutuoti pasidarė – visi oponentai “masiškai” mitinguoja. Tad, kolega, geriau pažiūrim jų tiesioginę transliaciją 😉

   Ko nesupratot ??????????? Nereikia su tom atmatom diskutuot ir jų čia neliks…

  • Aleksas:

   Juokaujat, Znakoriau, jei i visokias gatvines Anomalijas ir jos chebra (kaip ji pati issireiske) demesi kreipsit, gyvenimas bus gana niurus. Pasijuokite is ju skiedalu, tai yra tas pats etatinis komediantas, pasirasinejantis skirtingais vardais, zmogelis nori prie bambalio prisidurti, nei jis kokios reiksmes, nei itakos kam turi, nori loti pagal uzsakyma, tegul loja. Man asmeniskai tai yra pasilinksminimas tokiu “Anomaliju”, “Ateiciu”, ar “Studentu” bejegiskas rasliavas skaitineti, akivaizdu, kad tas pats luzeris daugumoje forumu purslojasi. Kokia ji(s) antivalstybine veikla gali varyti, turbut vargiai snargli gali nusisluostyti, jei ponas neprimena tai padaryti.

 48. ATEITIS:

  200 “šaunuolių” 🙂 trys jaunesnės poanelės, dar pora vaikinukų ir porą šimtukų žilagalvių 🙂 Štai ir visa jūsų gvardija. Kol vyko tas jūsų mitingėlis, nei vieno “tautiško” komentatoriaus čia likę nebuvo. Kai mitingas baigėsi – visi vėl čia sugūžėjot.
  Na, smagu jus kartais “patrolint” – to ir nusipelnot. Tačiau rimtai į jus žiūrėti ir veltis į rimtesnew diskusijas naivu ir juokinga būtų 🙂
  tad viauksėkit čia į svaikatą. kaip sakoma: “šunys loja, karavanas eina” 🙂

  • Nojus:

   Kai sueis visi 300 000 iš baimės apsishiksit.

  • Znakorius:

   Būtent,kad tokie amelijai,doc,vu ir co loja,o karavanas eina…duskit pavidoliai.

   • prašalaitis:

    Liberalai fundamentalistai visiškai prarado moralinę orientaciją.Kai nelieka argumentų, jie puola į asmeniškumus, užgaulioja, trolina ir paisto visiškas nesąmones apie pažangą, ateitį, investicijas ir dar kažkokius vėjus. Šitie liberalfanatikai-sektantai meldžiasi savo dievams – rompujams, barozams ir grafienėms aštonėms. Žiūri jiems į burnas, tiki kiekvienu jų žodžiu, ir tikėtina masiškai nusižudytų, jeigu sektos vadai pažadėtų jiems tiesioginį kelią į amžinuosius libertarinės medžioklės plotus. Jie gi, kaip pasakytų mano diedukas, su cviekais galvose, realios padėties nesuvokia. Tad ar tikslinga su jais ginčytis?

  • Sėlis:

   Tai ko dar cia viauksi? Dink, kad nei kvapo cia tavo nebutu…

  • ne prie ko:

   o PRIE KO ČIA mitingas? Kas norėjo savaitgaly prasiblaškyt, tas atėjo. Ir KĄ TAI KEIČIA? Ne mitinguose parašai renkami ir ne mitinguose ivyksta referendumai :)) Surinkau kaip imanoma tvarkingai savo gyvenvietej apie 400 parašų be jokių piketų…

   • Deja deja:

    Nemažai surinkot. Gyvenvietė tikrai dielė. Matyt miesto tipo. O ir aršus matomai esat. Dėl “šventos ramybės” žmonės pasirašo. Kurgi dėsies.
    Daug tokių atvejų buvo. Kaime rinkt parašus visuomet patogiau, nei mieste. Miestiečiai gali ir pasiųsti. O kaime – “nepatogu, kaip čia nepasirašysi”. Bet, ar tokie žmonės balsuos?

 49. medus:

  Nepavyko šiandien sudalyvauti mitinge fiziškai, bet mintimis buvau su jumis – visais geros valios tautiečiais – bendraminčiais, kuriems Lietuva nėra tik ES užkampio kolonija – jau parduota, jau nebesuveneri, jau nebeegzistuojanti. Mes dar Tauta, džiugu buvo jus visus matyti, kiek suspėjau.

  • savanore:

   jei mintimis buvai su mumis,vadinasi ,buvome kartu;) kaip suprantu dar suspejot ikvepti tos paliktos dvasios:)

   • Pritariu.
    Visad esame kartu,kad ir rinkdami parašus skirtinguose Lietuvos kampeliuose,bet atrodė,kad lyg esam šalia vienas kito.Ir dabar mes sujungti tomis pačiomis mintimis,širdyse dega ta pati aistra ir meilė mūsų Žemei,maitintojai,globėjai,mus lepinančiai tyru vandenėliu ,gamtos grožiu gamtos santūrumu ir dar vis energetiška pusiausvyra-gamtos ramybe.

 50. Deja deja:

  Ir mano rajone gyvenantys uošviai tuose lapuose pasirašė. Giminaitis (iš tų aršiųjų) atvažiavo ir paprašė pasirašyti. Tai žmonės neišdryso paprieštarauti ir pasirašė. Po to mes su žmona gėdinom, kam to reikėjo, juk esate prieš. Bet kaimo žmonės yra naivūs – jų prašo, jiems nepatogu, tad pasirašo. Nor uošviai teisinasi ir nuolat kartoja, kad “nepasirašyti negalėjo, nes buvo nepatogu, giminaitis būtų supykęs, o Referendume tai tikrai nedalyvausim”. Tikiu kad taip ir bus, nes iš tiesų mūsų nuomonė jiems svarbesnė už aršių ir įkyrių giminaičių. Kaip sakant, tai dar nieko nereiškia. Ty. nereiškia, kad net pasirašiusieji dalyvaus Referendume.

 51. ATEITIS:

  Peržiūrėjau nuotraukas: Šustauskas, Gervaldas ir visokie kitokie. O ir tas plakatas su 1926 m. labai daug ką pasako…
  kaip ten tas lenkiškas posakis “kompanija ne vielka, no bardzo pšemna” 🙂 Tiesa, o kur Brazauskienė, Vilgaudas? Kodėl jų nepasikvietėt?
  Ot “judėjimas” 🙂

 52. lojate tai lokite,BET:

  1. Internete apskritai neprieinama Lietuvos stojimo į ES sutartis.
  2. Dėl tos priežasties nebeįmanoma patikrinti,ar buvo privalomoji sąlyga dėl žemės kitų ES šalių piliečiams pardavimo.
  3.Viešosios Seimo narių turto deklaracijos rodo,kad seimūnai turi įsigiję ne po vieną ir ne po du žemės ūkio paskirties žemės sklypus.
  4. Su Referendumu susijusios informacijos blokavimas viešojoje erdvėje,trolių staigus pagausėjimas komentaruose ir neapykanta persisunkusi Referendumo priešininkų avatarų socialiniuose tinkluose isterija parodo,kad kažkas tikrai labai suinteresuotas sužlugdyti iniciatyvą.

 53. Piliečiai ramiau:

  Gerbiamieji , neeikvokite jėgų konservatorių troliukams ką nors atsakyti. Reikalai ne tokie jau ir prasti kaip norėtų mūsų priešai. Yra visas veiksmų planas , kuris apima ir teisinio ir politinio ir informacinio poveikio priemones. Beje šiandien mane surado vieno nemažo Vokietijos dienraščio žurnalistas ir klausė ne tik apie referendumą bet apie rinkimų sistemą apskritai. Kažkada su juo jau tekę bendrauti kai jam reikėjo info, kitais klausimais apie Lietuvos įvykius. Manau turėsime ir šį kartą objektyvią informaciją bent jau šiame leidinyje. O kaip žiniai mūsų valdžia labai nemėgsta kai Vakarų medijos parašo tiesą apie tai kas vyksta Lietuvoje.

 54. Pripažinti turiu,kad Kemblys kažkiek teisus,daug laiko tenka tiems parašymams.Bet jei grįžti į jaukųjį Alką, pabūti bendrume ir randi,kad kažkas jau prišiūkšlino,pripėdavo,noris į jaukius namus grąžinti tai ką čia turėjome ir kuo džiaugėmės bendrume,noris apginti tai..

 55. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Citata: “Galiausiai VRK nusprendė, kad 10481 įrašo netikslumai yra laikytini neesminiais ir nutarė referendumo iniciatoriams leisti patikslinti šiuos netikslumus per 15 dienų nuo 2014 m. sausio 6 d. iki 21 d.” Jei VRK tarnautu Lietuvai, o ne valdanciai bolsevikinei koloborantu KLIKAI, tai neesminiai netikslumai PRIVALOMAI turi buti UZKAITYTI be jokiu pataisymu!!! Tai LOGISKA! Taciau bolevikai tam ir yra BOLSEVIKAI, kad budami mazumoje Rusijos dumoje jie save dauguma- bolsevikais pasivadino. Tai tokia atvirkstine logika Lietuvos partiju bolsevikai ir vadovaujasi.
  Lietuva valdo KOLOBORANTAS, taigi is tokio kokio tai kitokio sprendimo NEGALIMA IR TIKETIS! Reikia suprasti FAKTA, kad kol Lietuva valdo KOLOBORANTAS, tol nieko gero Lietuvai ir lietuviams tiketis NEVERTA.

  • Studentas:

   Ar visi Kauno aukštųjų daktarai tokie kaip jūs? Jau anksčiau akademinės bendruomenės tarpe tarp vilniečių ir kauniečių pastebėjau tam tikrų kokybinių skirtumų, tame tarpe ir politinių. Tarkim palaikančių Garliavos savaliautojus Vilniaus akademinės bendruomenės tarpe iš viso nebuvo, o Kaune – pasitaikydavo. Pavyzdžiui, tuomet per TV rodė kažkokią Kaune prie Rotušės vykusią patvorinius palaikiusių studentų akciją (tiesa, jų buvo nedaug, nešė ten kažkokį dirbtinį smauglį), kas Vilniuje studentų tarpe būtų buvę tiesiog neįsivaizduojama.
   Matyt taip ir su daktarais. O gal ir ne. Gal tik vienas kitas toks keistuolis, kaip jūs pasitaiko.
   Juk logiška, kad parama tokioms nacionalistų ir lietuviškų žemvaldžių bendros komandos organizuotoms iniciatyvoms galima tik naivių provincialų tarpe. Ta va, dr. laipsnis (kas reiškia tam tikrą išminties, protinių gebėjimų lygį) tikrai nedera su visokių savavaliautojų ir kitokio plauko amžinai nepatenkintųjų palaikymu.
   Tad neterškit mokslininko vardo, gerb. daktare!

   • dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

    Is tamstos, studente, tekso matyti, kad paskaitu nelankote, nieko jums universitetai Vilniuje nedave, smegenys masto taip, kaip sysaline valdzia nori…. esi jau vergas pats sau. Tamstai pilietine raiska yra PATVORINIAI, tai pagal ta logika pas tarnauji koloborantiniams valdzios iskrypeliams….. gal galvoji, kad iskata uz tai gausi? Galvoju, kad is kurio tikrai gausi, is puro irgi gausi, ir is kitu jauniausiu akademiku tikrai gausi…. jie atvirai pasidare amoralus sysaliniai. Gaila , kad tokius prileidzia prie studentu ir gamina tokius studentus kaip pats. Linkiu issivalyti smegenis ir tada pradeti reiksti mintis.

   • savanore:

    )negerbiamas, studente’,neterskite studentu vardo.

  • Studentas:

   Tiesa, nepamirškit, kad ta pati valstybė, kurios institucijas čia niekinat ir kurios įstatymus kvestionuojat, jums algą moka!
   Tad tokia jūsų elgseną netgi derėtų laikyti amoralia ir antipilietiška!

 56. blokada:

  tai kad ne visas mitingas įrašytas. Pasigendu signataro Vaišvilos kalbos. Kodėl neįrašyta?

 57. Atgalinis pranešimas: R. Čekutis. Pakelti šakes | Alkas.lt

 58. Juozas to Vilniečiui:

  jau grasini represijomis prieš mūsų liaudį? Tai su demokratija baigta? Kiekvienas gali pasižiūrėti internete , kaip buvo klastojami referendumo rezultatai. VRK narys Jonas Udris savo kolegei Danutei Merkeliūnienei pasiūlė patylėti, kai ši sąžininga komisijos narė pasiūlė elgtis garbingai (pamiršo išjungti mikrofoną , todėl informacija prasprūdo).
  Daugiausia išbrokuotų įrašų : jei už šeimą įrašą (pavardė, duomenys, data) padaro raštingiausias šeimos narys, o parašas yra originalus – visi tokie įrašai negaliojantys ! Net to šeimos nario , kuris pildė už save ! Jei pilietis neturi registruotos gyvenamos vietos – tas pats. Nors visi parašų blankai buvo išduoti tik prasidėjus referendumui, o surinkti jo pabaigoje, jei prie parašo nėra pilnos datos (nors pilnas lapas su datomis) – vistiek negalioja .
  Žodžiu, sveiko proto nerasta – Žilinskai su Co. Įjungė Buldozerį prieš Referendumą.

 59. Kęstutis:

  Maloniai nustebino vakar dienos LNK vakaro žinių laida, parodė mitingą, paskelbė mitingo reikalavimus, leido žmonėms pasisakyt. Aišku trumpai ir jokio mėginimo kaip nors apjuodint mitinguotojus… net nejauku kažkaip… 🙂

 60. medus:

  Vakar po kitu straipsniu radau komentarą, kviečiantį pažiūrėti vieną filmą anglų http://www.youtube.com/watch?v=lEV5AFFcZ-s arba rusų kalbomis (čia įkeliu tik vieną nuorodą į filmą anglų kalba, nes komentaras su 2 nuorodom laukia patvirtinimo), motyvuojant, kad „suprasite kas vyksta pasaulyje ir Lietuvoje. Kam tarnauja valdžia ir kodėl apsistatė policija, kariuomenėms ir kodėl priima keistus sprendimus“. Nusprendžiau pasitikrinti – niekada neatmetu kitokios informacijos vien dėl to, kad ji pateikta ne man žinomo šaltinio. Kai pažiūrėjau anglišką versiją iki maždaug 30 min., vis dar galvojau, kad yra šiek tiek persistengta bandant viską paaiškinti – mano manymu, per daug supaprastinat, arba kai kur – per daug komplikuojant. Apie daug ką turiu savo nuomonę, susidariusią iš maždaug 2 metų įvairių šaltinių savarankiško tyrimo, tačiau šį filmą visgi rekomenduočiau visiems kaip pradžiamokslį apie galios struktūras pasaulyje ir daugelio dalykų priežastis. Dar nebaigiau žiūrėti, bet kad ir kaip filmas baigtųsi, jame pateikiama informacija yra labai naudinga – bent jau susimąstymui, jei niekam daugiau. Gero žiūrėjimo:)

 61. gruodžio 19:

  11 val.

  įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro, Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nario Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Referendumo baimė suvienijo valdžią“.

  Š.m. gruodžio 14 d. Vyriausioji rinkimų komisija pasisakė dėl beveik 321000 Lietuvos piliečių iniciatyvos skelbti privalomą referendumą dėl mūsų Žemės ir Valstybės sugrąžinimo Tautai. Signataras Zigmas Vaišvila pateiks apibendrintą informaciją apie tai ir diskutuos, kaip ruoštis tolimesnei kovai dėl Žemės ir Valstybės sugrąžinimo Tautai.
  Tvirta ir jau teisėtai pripažinta 292200 Lietuvos piliečių nuomonė ne tik išgąsdino, bet ir suvienijo Lietuvos valdžią. Ore tvyro klausimai – kas įvyko ir ką daryti?

 62. Atgalinis pranešimas: Z.Vaišvilos spaudos konferencija: Referendumo baimė suvienijo valdžią (tiesioginė transliacija) | Alkas.lt

 63. Atgalinis pranešimas: Trys konservatoriai apkaltino VRK neteisėtai lengvinant darbą referendumo iniciatoriams | Alkas.lt

 64. Atgalinis pranešimas: Z.Vaišvilos spaudos konferencija: Dėl naujų VRK manevrų referendumo paskelbimo klausimu (tiesioginė transliacija, video) | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė