Baltijos šalys perima skandinavišką verslo kultūrą (0)

Skandinavija ir Baltijos šalys | www.bjdesign.com nuotr.

Skandinavija ir Baltijos šalys | www.bjdesign.com nuotr.

Gruodžio 12 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė Švedijos ir Baltijos šalių verslo forumą. Tai pirmasis tokio pobūdžio renginys Baltijos valstybėse, suburiantis per 200 Švedijos, Lietuvos, Latvijos ir Estijos verslo lyderių bei didžiausius Švedijos investuotojus regione. Renginyje stambiausi Švedijos investuotojai dalysis savo patirtimi, apžvelgs regiono ekonomikos raidos perspektyvas, vyks verslo kontaktų mugė ir Lietuvos startuolių prisitatymai.

„Dirbdami su investuotojais iš Šiaurės šalių ar gamindami Šiaurės rinkoms mūsų žmonės greitai perima jų darbo kultūrą ir verslo principus. Šių šalių ekonominiai standartai yra akstinas Baltijos šalims mokytis ir siekti panašaus gyvenimo lygio“, – sakė Prezidentė.

Prezidentė pabrėžė, kad Lietuva, Latvija ir Estija turi daug neišnaudotų galimybių, o Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimo potencialas – milžiniškas. Šį potencialą, pasak Prezidentės galima išmintingai panaudoti dirbant išvien bendram viso regiono labui.

Švedija yra pirmoji šalis pagal sukauptas tiesiogines užsienio investicijas Lietuvoje. Per metus jos padidėjo beveik 1 milijardu litų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė