Lietuviai sulaukė didelio susidomėjimo amatininkų mugėje Milane „AF– L’Artigiano in Fiera“ (0)

Milane amatininkų mugė | organiz. nuotr.

Milane amatininkų mugė | organiz. nuotr.

Nuo lapkričio 30 iki gruodžio 8 dienos Milane (Italija) vyko rekordiško visuomenės susidomėjimo susilaukusi amatininkų mugė. Jau 18-tą kartą vykusi pasaulinės kokybės meistriškumo mugė vyko Rho – Pero zonoje. I šią, vieną iš didžiausių, Kalėdinių mugių iš visos Italijos ir net specialiai iš užsienio atvykę lankytojai pirko kalėdines dovanas savo artimiesiems. Po devynių dienų intensyvaus ir daugiau nei šimtą darbo valandų,  amatininkų mugė „AF-L’Artigiano in Fiera“ subūrė daugiau nei 2900 dalyvių iš 113 šalių su daugiau nei 10.000 unikalių produktų iš viso pasaulio. Mugėje buvo 54 restoranai ir 5 degustacijų zonos, daugiau nei 378,00 skirtingų patiekalų. „AF- L’Artigiano in Fiera“ dirbo daugiau nei 10.000 darbuotojų.

Dėka laiko pratęsimo (pirmą kartą mugė buvo atidaryta kasdien nuo 10 iki 22:30), visos infrastruktūros, susijusios su muge, veikė visu pajėgumu – nuo automobilių stovėjimo aikštelės iki metro.
Ši mugė buvo reikšmingas bandymas, atsižvelgiant apie artėjanti Milane vyksianti Expo 2015, kuriam jau dabar vyksta kruopštus pasiruošimas.

Amatininkų mugėje, „AF- L’Artigiano in Fiera“, veikė 54 restoranai ir penkios degustacijos zonos, kuriose galima buvo paragauti daugiau nei 378,00 skirtingų patiekalų. „AF- L’Artigiano in Fiera“ dirbo daugiau nei 10.000 darbuotojų, o šis įvykis lėmė ir daugiau nei 50.000 viešbučių, esančių Milane, užsakymų.

Šiais metais mugėje buvo pristatyta naujiena: amatininkai interneto dėka, e-komercijos portalo MakeHandBuy.com, palaikys ryšius su visuomene ištisus metus. Ši  svetainė, nuo lapkričio 30 dienos jau turėjo daugiau nei 96.000 lankytojų, su daugiau nei 500.000 puslapių peržiūrų. „Su MakeHandBuy.com pradedame ilgą kelionę. Mes dirbame tam, kad amatininkų mugė, kurios visuomenės susidomėjimas didėja metai po metų, gali gyventi kitaip, 365 dienas per metus“, – sakė Antonio Intiglieta, prezidentas „Ge.Fi. Gestione Fiere SpA “.

Šiais metais mugėje dalyvavo tik keli amatininkai iš Lietuvos.
Lankytojai noriai pirko keramikos, lino, vilnos ir gintaro gaminius. Buvo sužavėti itin gera kokybe ir originalumu, tačiau pasigedo mūsų kaimynų, Latvijos ir Estijos atstovų. „Visais metais dalyvius remdavo vyriausybė, deja, šiais metais teko pasirūpinti viskuo patiems“, – guodėsi vienas iš mugėje dalyvavusių Lietuvos amatininkų.

Kategorijos: Etninė kultūra, Kultūra, Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė