Blogeris Zeppelinus. Tikrasis lesbofeminizmo veidas. Argentinoje liepsnojo raganų šabašo laužai (video) (34)

Blogeris ZeppelinusPasaulį apstulbino kadrai iš San Chuano miesto. Kuriame septyni tūkstančiai agresyvių lesbofeminisčių nusiaubė miestą ir atakavo katalikų bažnyčią.

Jono Krikštytojo Katedros ginti stojo 1500 vietos katalikų.

Daugiau, nei valandą jie atlaikė visas kovotojų už toleranciją patyčias, išpuolius ir bandymus prasiveržti į katedros vidų. Šio įvykio vaizdus galima pamatyti žemiau.
***
Kas gi nutiko taikiame Vakarų Argentinos mieste? Iš kur ten atsirado toks kiekis akivaidžiai medicininės-psichiatrinės pagalbos stokojančių moterų?

Pasirodo, kad ramiame San Chuano miestelyje vyko XXVIII-as netradicinių Argentinos moterų – lesbiečių ir feminisčių suvažiavimas.

Net 17 000 pažangiojo bobinčiaus atstovių susirinko rimtame renginyje, su plenariniais posėdžiais ir sekcijiniais aptarimais. Buvo klausoma pranešimų apie genderinę ideologiją, lyčių keitimą ir panašios pseudomokslinio feminizmo temos.

O po sunkių posėdžių ir intelektualių debatų nusikamavusios delegatės išskubėjo į miestą.

Lyg ir tam, kad pražygiuoti maršu bei pademonstruoti – kas yra ta tolerancija, apie kurią jos tiek ilgai plepėjo.

Keista, bet antikatalikiškus lozungus skanduojančios išsiplikinusios lesbofeministės pirmiausia panūdo patekti į …vietos Katedrą.

Ko jos ten veržėsi suprasti nesunku. Tikrai ne pasimelsti ar paprašyti Dievo malonės bei psichinės sveikatos.

Kelia šventyklos vandalizavimui užstojo vietos katalikų gretos.

Gaujos lesbofeminisčių, kurių dauguma buvo nuogos iki pusės, purškė dažus ant vyrų veidų ir klynų, paišė svastikas ant krūtinių, žymekliais paišė „Hitlerio ūsus“ ant veido.

Jos taip pat tarpusavyje imitavo lytinius aktus, o vyrų veidus spaudė prie savo nuogų krūtų, tuo metu šaukdamos „išsitraukit rožančius iš savo kiaušinių!“.

Ir garsiai rėkdamos skandavo: „Romos katalikų bažnyčia, kuri nori įsiteprti tarp mūsų šydų, mes sakom, kad norime būti kekšės, transvestitai ir lesbietės. Legalizuokite abortus visose ligoninėse.“

Susikibę už rankų vyrai-katalikai tyliai meldėsi, nuolankiai kentė visus lesbofeminisčių išpuolius, bet stovėjo, kaip uola. Jie neprasiskyrė ir vidun įsisiautėjusio pažangaus bobinčiaus neįleido.

Lesbofeministėms teko pasitenkinti miestelio nusiaubimu bei Popiežiaus iškamšos sudeginimu prieš bažyčią.

Su visus šiuos veiksmus palydinčiais laukiniais šokiais.

Kitą dieną miestelėnai pašiurpę apžiūrinėjo grafitais apipaišytas pastatų sienas, nuniokotą aplinką ir šlykščių orgijų liekanas.

Penkiolika sužalotų vietos gyventojų kreipėsi pagalbos į medikus.

***

Ką gi.

Geriau vieną kartą pamatyti savo akimis, kaip atrodo tas feministinis supratimas apie toleranciją, pagarbą kitaip manantiems, nei perskaityti dešimt daktarės Nidos ar mielosios Linos Ž. straipsnių Delfyje.

Ir šiaip, verta išvysti – kaip tokių pažiūrų atstovių elgsena saveikauja su tradicinės moralės normomis.

Tampa aišku, jog skandalistė-antifašystė Fiokla ir jos himno giedorėlių bei feministinių burleskų šokėjėlių hopkompanija – tai tik žiedeliai. Feminizmo uogytės Lietuvoje dar tik sirpsta.

O kaip atrodys, kuomet prisirps – žiūrėkite vaizdeliuose žemiau.

P.S. Vaizdeliai gali būti naudingi ir istorijos mėgėjams, besidomintiems viduramžių raganų procesais Europoje.

Juk tai, ką matome klipuose labai panašu, į tai, kaip tais laikais buvo aprašoma tariamų raganų elgsena.

Matyt, lesbofeminisčių būta ir tada, tik jos kitaip vadinosi. Tamsiaisiais amžiais tokias degino ant laužų, o dabar – net psichiatro pagalbos ar raminamųjų vaistų nepasiūlo…

Klipo trukmė – 5 min. 12 sek. (kartais dingsta garsas):

httpv://youtu.be/wPUvUYU7Qzw

Kategorijos: Akiračiai, Nuomonių ratas, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė