Adovanotos pažangiausios Lietuvos įmonės (0)

zef.lt nuotr.Gruodžio 9 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino „Žinių ekonomikos įmonės 2013“ apdovanojimų laimėtojus. Jubiliejinėje, jau dešimtą kartą surengtose apdovanojimų iškilmėse buvo pagerbtos pažangiausios Lietuvos aukštųjų technologijų, tradicinės pramonės ir paslaugų įmonės, jų indėlis į inovacijų plėtrą ir šalies ekonomikos konkurencingumo didinimą.

„Pažangiausių Lietuvos įmonių laimėjimai įrodo, kad lietuviai sugeba ne tik dalyvauti pasaulinėje ekonomikoje, bet ir lyderiauti. Lietuviškų išradimų pritaikymo ir pardavimo rinkų geografija liudija, kad prekė su užrašu „sukurta Lietuvoje“ yra paklausi, vertinama ir kokybiška. Išradingumas, glaudus mokslo ir verslo bendradarbiavimas padeda kurti naujas darbo vietas ir skatina Lietuvos pažangą“, – sveikindama „Žinių ekonomikos įmonės 2013“ nominantus sakė Prezidentė.

Prezidentė pabrėžė, kad inovacijos sparčiai skinasi kelią Lietuvoje, o pažangios įmonės yra tapusios asmeniniu pavyzdžiu daugeliui tautiečių. Verslo sėkmė įkvepia ieškoti nestandartinių sprendimų, žinių pritaikymo tiek privačiajame, tiek valstybiniame sektoriuose. Ypač daug potencialių inovatorių – tarp jaunimo, todėl Prezidentė paragino visą žinių ekonomikos bendruomenę aktyviau dalytis gerąja patirtimi ir paversti Lietuvą naujovių slėniu.

„Žinių ekonomikos įmonės 2013“ apdovanojimams, kurių iškilminga pagerbimo ceremonija vyko Prezidentūroje, šiemet buvo pateiktos 24 paraiškos.

Pažangiausia aukštųjų technologijų sektoriaus įmone pripažinta UAB „Etronika“, kurianti išskirtinius elektroninės bankininkystės, mobiliojo el. parašo ir mažmeninės prekybos sprendimus verslui.

Už novatoriškų sprendimų diegimą pramonėje apdovanojimus pelnė UAB „Statga“, teikianti metalinių vamzdžių apdirbimo paslaugas, ir UAB „Aurika“, pažangi fleksografinė spaustuvė, etikečių ir pakuočių gamintoja.

Pažangiausios paslaugų sektoriaus įmonės apdovanojimas skirtas interneto sprendimų bendrovei „Gaumina“.

Sėkmingiausia jauna aukštųjų technologijų įmone pripažinta UAB „App Camp“, kurianti mobiliąsias aplikacijas ir sprendimus, taip pat skatinanti profesionalų, jaunimo ir mokslininkų bendradarbiavimą.

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Naujienos, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė