Z.Balčytis. Tikiu, kad laimėsiu prezidento rinkimus (40)

Asmeninio arch. nuotr.

Asmeninio arch. nuotr.

„Dirbanti ir uždirbanti, ne susiskaldžiusi, o vieninga ir solidari Lietuva – štai ko mums labiausiai reikia“, – kalbėjo socialdemokratų kandidatas į Lietuvos Respublikos Prezidentus Zigmantas Balčytis šeštadienį Garliavos sporto centre vykusiame LSDP Kauno rajono skyriaus susirinkime, rašoma spaudos pranešime.

Politikas pabrėžė, kad tam reikės ne tik socialdemokratų, bet visų Lietuvos žmonių palaikymo.

LSDP pirmininko pavaduotoja, Seimo narė Birutė Vėsaitė tvirtino, kad Z.Balčytis turi puikių galimybių laimėti.

„Lietuvoje vis dažniau girdžiu posakį, kad atiduodamas balsą Grybauskaitei balsuoji už Landsbergį. Reikia tautą vienijančio žmogaus, kaip tik toks ir yra Z.Balčytis“, – pastebėjo B.Vėsaitė.

LSDP pirmininko pavaduotojas, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas ragino nenuvertinti artėjančių Europos Parlamento rinkimų.

„Labai svarbu, kas bus šalies Prezidentas, tačiau svarbu ir tai, kokie žmonės atstovaus mūsų šalį Europos Parlamente, ką turėsime Seime, savivaldoje, kaip visos valdžios grandys darniai dirbs. Todėl visi rinkimai yra svarbūs ir mes turime juos laimėti“, – kalbėjo V.Makūnas.

Jis pastebėjo, kad per vienerius Algirdo Butkevičiaus vadovaujamos Vyriausybės metus šalyje įvyko daug teigiamų pokyčių: padidėjo minimalus darbo užmokestis, išsaugota apie pusantro šimto nedidelių kaimo mokyklų, sumažėjo elektros ir dujų kainos, pajudėjo magistralės „Rail Baltika“ tiesimas, daugiabučiu renovacija, patvirtintas socialiai jautresnis 2014 metų biudžetas.

Z.Balčytis taip pat akcentavo socialinį teisingumą ir didesnį solidarumą. „Turime eiti panašiu keliu, kokiu eina Skandinavijos šalys, manau, tai mums tinkamiausias modelis“, – pabrėžė kandidatas į Prezidentus.

Susirinkime kalbėta ir apie Kauno rajone sėkmingai vykdomus projektus: Raudondvario dvaro atnaujinimą, vandentvarkos, sporto bei turizmo infrastruktūros darbus. Kauno rajonas Lietuvos savivaldybių indekse šiemet surinko daugiausia balų ir buvo pripažintas geriausia Lietuvoje vieta gyventi.

B.Vėsaitė pastebėjo, kad tai yra didelis rajono lyderio – V.Makūno nuopelnas ir pasveikino merą praėjusį penktadienį gavus aukščiausią Kauno pramonės, prekybos ir amatų rūmų apdovanojimą „Darbo žvaigždę“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė