Palaikyti ukrainiečių atvyko gausi lietuvių delegacija (video) (18)

Sustabdyta įrašo akimirka

Sustabdyta įrašo akimirka

Į nesibaigiantį mitingą prieš Ukrainos valdžios kėslus sukti šalį į rytų pusę naktį iš gruodžio 7 į 8 dieną atvyko apie 40 žmonių delegacija iš Lietuvos.

„Atvykome kaip paprasti Lietuvos piliečiai parodyti, kad mums yra svarbi šios šalies ateitis ir kad išties, mes paprasti Lietuvos piliečiai palaikome Ukrainos žmones dėl jų šviesesnes ateities ir kelio į Europą“ – sako organizacijos „Baltosios pirštinės“ įkūrėjas Tadas Langaitis.

Lietuvos Sąjūdžio tarybos pirmininkas Andrius Tučkus sako, kad Ukraina jau nebe tokia susiskaldžiusi, nes ne mažai atvykusių yra ir iš rytų Ukrainos. Jis taip pat sako, kad tai yra ženklas, kad jiems pavyks įgyvendinti siekį gyventi europietiškoje Ukrainoje.

httpv://youtu.be/JxyehfW-0Uo

Kategorijos: Naujienos, Pilietinė visuomenė, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

18 komentarų

 1. Sėlis:

  Tiksliau butu: atvyko gausi tolerastu-mankurtu delegacija. Ukrainieciai patys turi apsispresti referendumu, ir bet kokiu atveju gerbsiu ju pasirinkima. Jevrosojuzo kurstomos revoliucijos vemti vercia savo dvigubais standartais.

  • tampax'as:

   kokio dar referendumo? Versti Januką ir jo šaiką. Viena neaišku – kodėl dar kartą nevyko Graužinienė? Juk jai taip sekėsi./..

   • Getautas:

    Įtariu, kad iš tų nuvykusiųjų nė vienas nėra skaitęs ES Ukrainai norimos primesti sutarties.

    • Albas:

     Aišku kad neskaitė, nes čia gi mūsų politikų “nacionalinė įpatybė” pasirašinėti sutartis jų neskaičius. Tik po laiko, kai kas nors paklausia dėl ko tas ar anas daroma, žinovo balsu pareiškia kad – anava sutartyje buvo parašyta.
     o jūs norit kad vargtų svetimas sutartis skaitydami.
     Kuris iš politikų perskaitė stojimo į ES sutarti ir jau tikrai nė vienas neskaitė Lisabonos sutarties.

   • E22:

    Būtų gerai, kad tiems delegatams milicija bananų duotų… O Janukovičiui linkiu nepasiduoti ir neištižti bei kuo greičiau suimti visus neramumus kurstančius vadukus, išvyti nachren ES šalių ambasadorius, JAV ambasadorių ir įvesti karinę padėtį šalyje.

    • Nepolitikas:

     Manau Jūs neteisus. Kaip tik ES tuo ir laukia. Karinė padėtis gali būti įvedama tik karinės agresijos metu. „Bananu“ irgi nereikia- nėra riaušių. O kad per tokius „mitingus“ pažeidžiamos kitu piliečiu teises – yra teismai ir BK. Jog „uždaryti“ gėjus galima teisėtais budais. Tuo labiau, kad visa „Batjkovčina“ yra nusikaltėlių gauja. Tai buvo parodyta per jų „HTH“(dokumentaliai). Reikia nepamiršti, kad ten daug „nekaltų“ žmonių – ateina tiesiog pavalgyti… Mes matome kas gali būti Lietuvoje, norint „sugražinti savo Valstybę“. Kur yra skurdas ten nėra orumo ir patriotizmo, o tik „meilė“ pinigams ir maistui.

     • N:

      Aš ir nesakau, kad visus turi išvaikyti. Tie persversmininkai jau laiko kelintą dieną užimtą Kijevo meriją (ar municipalitetą, kaip jis ten vadinasi), profsąjungų rūmus. Jie jau vien dėl to yra nusikaltėliai, nes jėga užgrobė valdžios pastatus, naikina jų turtą, grobė jį, trukdo vykdyti teisėtas pareigas valdžios atstovams, nepakluso milicijai, priešinosi jai, sužeidė milicininkus ir t.t. ir pan. Taip kad jėgos panaudojimas būtinas. Aišku, ne prieš avinų minią.

   • O kodėl nenuvyko Grybauskaitė? Revoliucijos pergalė garantuota.

 2. Vytautas:

  Koks Ivanovas ar Tomaševskis pilną moralinę teisę turės į savo organizuojamus renginius kviestis palaikymui svečius su vėliavomis, plakatais iš užsienio.

 3. Nereikia Karo:

  Pasirašius už referendumą, moteris ištiesė ranką su popieriaus skiautele, kur buvo atspausdinta alko ir ekspertų adresai. Padėkojau, kad aš juos žinau ir dažnai apsilankau šiuose puslapiuose. Bet dabar turiu blogą nuojautą, kad ne su tais ‘draugais’ reikia eiti obuoliauti. Ar tai yra Tautinis gyvenimo būdas kištis į suverenios šalies vidaus reikalus? Kam visa šta psichozė čia ir ekspertuose? Kokio makabriško scenarijaus ko-prodiuseriais Jūs esate, ar bent patys suvokiate???

 4. UŽ KIENO PINIGUS?:

  Kas gali pasakyti , ar ne už mokesčių mokėtojų piningus Tučkus ir Ko vyko Ukrainon?
  Landsbergio valia konformistinis L sąjūdis pasisakė už žemės išpardavimą… Lansbergio veidmainiai , matyt, už mūsų pinigus , veidmainiškai gina ukrainiečius , bet nei cento neskiria Lietuvos suverenitetui apginti…

 5. R:

  Interneto svetainė, kuri rūpinasi lietuviškumu ir Lietuva, neturėtų rašyti „video“, lietuviškai tai yra „vaizdo įrašas“. Nenorint rašyti lietuviškų žodžių, galima įterpti filmavimo kamerą primenantį ženklą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė