Ukrainoje kyla nepasitenkinimas V.Janukovyčiaus viešnage Rusijoje (11)

Mitingas KijeveUkrainos prezidentas penktadienį susitiko su V.Putinu per iš anksto neskelbtą vizitą Juodosios jūros kurorte Sočyje, grįždamas po kelionės į Kiniją, kur mėgino užsitikrinti palaikymą savo pinigų pristigusiai vyriausybei.

V. Janukovyčiaus oficialiame tinklalapyje sakoma, kad per derybas su V.Putinu dėmesys buvo sutelktas į bendradarbiavimą prekybos ir ekonomikos srityje bei pasiruošimą ateities sutarčiai dėl strateginės partnerystės.

Tačiau spaudoje pasklido informacija, kad V.Putinas V.Janukovyčiui pasiūlė 12–15 mlrd. JAV dolerių ir pigias dujas, kad Ukraina pasirašytų Muitų sąjungos sutartį.

Ukrainos naujienų agentūra UNIAN, remdamasi šaltiniais šalies vyriausybėje, praneša apie dar vieną Vladimiro Putino ir Viktoro Janukovyčiaus susutikimą. Jis turėtų įvykti gruodžio 17 d.

Rusijos prezidento Vladimiro Putino atstovas Dmitrijus Peskovas žurnalistams sakė, kad klausimas dėl Ukrainos prisijungimo prie Muitų sąjungos per susitikimą Sočyje nebuvo aptarinėjamas ir dėmesys buvo skirtas bendradarbiavimui energetikos srityje.

Tuo tarpu nesitraukiantys iš Kijevo centro proeuropietiškos opozicijos šalininkai, įtūžę dėl naujo prezidento Viktoro Janukovyčiaus susitikimo su Rusijos vadovu Vladimiru Putinu žada sekmadienį, gruodžio 8 dieną, surengti didžiausią demonstraciją nuo 2004 metų Oranžinės revoliucijos laikų ir suburti daugiau nei 300 tūkstančių žmonių minią.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė