Paskelbtos dažniausiai radijo stotyse grotos lietuviškos dainos (video) (1)

ViršelisŠiais metais dažniausiai radijo stotyse skambėjusi lietuviška daina yra grupės „Biplan“ kūrinys „Amore“. Už jos rikiuojasi SEL, kartu su „Electronic I“ įrašyta daina „Lyja“ ir Sasha Song darbas „Ir tai irgi praeis“, praneša asociacija AGATA.

Taip pat į grojamiausių lietuviškų dainų penketuką pateko elektroninės muzikos kūrėjo „Rambacy“ daina „In Heaven With U“ bei reperių „G&G Sindikatas“ kūrinys „Laikas keistis“. Netoli penketuko buvo šiemet itin išpopuliarėjusios atlikėjos „Gjan“ kūrinys „Tattoo“.

Grojamiausius šių metų įrašus AGATA skaičiavo per 2012 m. paskutinį ketvirtį ir tris pirmus šių metų ketvirčius. Per tą laiką Lietuvos radijo stotys iš viso grojo beveik 20 tūkst. skirtingų lietuviškų ir beveik 40 tūkst. užsienio atlikėjų kūrinių.

„Amore“ yra viena tų dainų, kuriai gimti padėjo daugelis faktorių. Buvo kuriamas filmas „Valentinas vienas“, tuo pat metu vyko darbai mūsų studijoje, o dainos tekstas gimė paskutinę minutę kažkur tarp Vokietijos ir Lietuvos. Tokias dainas vadinu stebuklingai gimusiomis ir turbūt tai yra viena iš priežasčių, dėl ko jos tokios sėkmingos“, – apie grojamiausią lietuvišką dainą „Amore“ kalba grupės „Biplan“ vokalistas Maksas Melmanas.

Ši daina sulaukė ypač didelio pasisekimo ir internete: grupės vaizdo klipas jau yra peržiūrėtas daugiau nei 800 tūkst. kartų. Be to, kaimyninėse Rytų šalyse daug koncertuojantys „Biplan“ yra įrašę ir ukrainietišką bei rusišką „Amore“ versijas.

Už kiekvieną radijo eteryje nuskambėjusį kūrinį atlikėjams ir įrašų gamintojams priklauso atlyginimas, kurį išmoka AGATA gavusi tikslius grojaraščius iš radijo stočių.

httpv://youtu.be/JVPCQnFOnUY

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

1 komentaras

 1. esmingiau:

  Lietuviškos
  “lietuvių”
  šalom ar “šąlom”
  čia: „In Heaven With U“
  sindi&katas ar
  su Maksu 🙂
  Gera Lietuvoj.Gal.. pakalbėkim, bent
  lietuviškai
  jei jau
  dainuot lietuviai
  gėdiJAM?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė