Z.Vaišvilos laiškas: Skubi informacija dėl referendumo parašų rinkimo ir pateikimo bei elektroninio balsavimo (4)

Alkas.lt redakcija gavo Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro, Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nario Zigmo Vaišvilos laišką skirtą visiems kam rūpi referendumo dėl Lietuvos žemės nepardavimo užsieniečiams organizavimo sėkmė. Skelbiame laiško turinį.

Nekreipkite dėmesio į klaidintojus ir gąsdintojus – po vakarykščio rezultato (pamatė, kad VRK-ai pateikta tiek parašų dėl referendumo skelbimo, kad santykinai nebelabai daug  ir trūksta), o lapai vis tebegrįžta ir teikiami į VRK, sistema stresuoja.

Labai suaktyvėjo elektroninis pasirašymas paskutiniają parą. Reikia tęsti tai.

Teigimas, kad elektroniniu būdu pasirašyti galima buvo esą tik iki šios dienos 10 val., yra sąmoningai klaidinantis. Nėra jokio teisinio pagrindo teigti, kad negalima pasirašyti taip visą šią parą, t.y. iki 24 val. Matyt, todėl dabar pradėta aiškinti ir suderinta, jog galima pasirašyti šiandien iki 22 val. Matyt, apsiribota šiuo laiku, kad paskutinius duomenis, gautus iki 22 val., dar galima būtų šiandien persiųsti į VRK.

Jei nespėsite pasirašytus lapus pateikti laiku organizatoriams, kviečiu pasitikslinus su organizatoriais telefonu dėl formalumų tvarkant lapus, pateikti sutvarkytus lapus su parašais ir vėliau organizatoriams arba patiems juos išsiųsti būtinai šiandien registruotomis Lietuvos pašto siuntomis tiesiai į VRK, o įrodymus apie išsiuntimą registruota siunta pateikite organizatoriams, sau pasilikdami registruotos siuntos kasos čekio kopiją ar užsirašę registruotos siuntos numerį.

Dar šiek tiek pasistenkime, kad būtume tikri!

Ačiū,

Zigmas Vaišvila

Kategorijos: Laiškai Alkui, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

4 komentarai

 1. savanore:

  o,dar kelios val.musu ) mieli savanoriai,reklamuokim el.parasa visose interneto platybese!!!
  sekmes;)

 2. S:

  Jau “A” raidę telefone perskambinau. Keliolika prisiskambinau, tai mažiausiai 30 parašų prisideda. Dar persiųs per telefonų tinklus teisingos nepolitinės organizacijos, stebėkit parašų skaičių. 😉

 3. SKUČIENĖS IR MALINAUSKIENĖS KVAILUMAS AS PALIKO REFERENDUMĄ BE REKLAMOS...:

  SAUNUOLIAI, SKAMBINKIM VISIEMS TOLIAU….

 4. pensininkas:

  Nepasitikiu jokiu elektroniniu balsavimu, nes pasamdžius kelis specus galima daug lengviau klastoti rezultatus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė